ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dajcie spokój z tym Ronaldo, chłop strzela bramki beznadziejnemu Espanyolowi, myślałem ze ekipie z Barcelony będzie się chciało w ogóle biegać za piłką
0
rzeczywiście, karny, pustak i geniusz Modricia :) rzeczywiście, udowadnia to dzisiaj Ronaldo xD
1
a niech ktoś jeszcze powie że Ronaldo to skrzydłowy :)
2
http://www.elevensports.pl/
2
to na dzisiaj jeszcze:
*porażka Realu, i brak gola Krystyny.
*wygrana Liverpoolu.
*wygrana Barcy, i najlepiej bramka/ki Messiego :)
2
Naismith lepszy od Messiego? 3 bramki przeciwko Chelsea, Leo żadnej :( hehe
0
Naismith porobił ;D
0
za dobry towar trzeba zapłacić;D
2
Lukaku bardzo dobry napastnik :)
5
Komentarz usunięty
0
Costa jest taki ociężały czy tylko mi sie wydaje? ;o
0
Pedro się wkopał, oj wkopał
0
Naismith, ale brameczka..
7
ale Everton jedzie Chelsea, cos pieknego
5
Lewy kolejną setke marnuje..Peszko nie lubi tego :(
1
ale Hajto irytuje komentarzami o Błaszczykowskim
0
kiedy on coś takiego powiedział? ;>
0
brawo POLSKA! druga połowa musi być nasza, remis w zasięgu :)
4
po prostu Neuer to najlepszy bramkarz swiata, Lewy uderzył dobrze
0
Kuba na boisko, może w końcu coś się ruszy na tym boisku..
5
czemu Kuba na ławce..wszyscy dobrze wiedzą ile on d
aje reprezentacji..
4
według mnie jednak Pirlo, minimalnie :)
0
Kuba chyba jednak poza BVB, szkoda ..
0
ale Chelsea jest cienka..
0
nagroda dla najlepszego zawodnika będzie po losowaniu?
2
witamy NIETOPERZY w Lidze Mistrzów ! :)
1
czemu Bakkaliego nie ma w ogóle w kadrze Valencii? jakaś kontuzja czy co? bo fajny, perspektywiczny skrzydłowy z niego :)
0
6 minut? WTF? masakra..
0
a no nie gra dzisiaj :)
1
Warty chyba ;D