0

dajcie spokój z tym Ronaldo, chłop strzela bramki beznadziejnemu Espanyolowi, myślałem ze ekipie z Barcelony będzie się chciało w ogóle biegać za piłką

0

rzeczywiście, karny, pustak i geniusz Modricia :) rzeczywiście, udowadnia to dzisiaj Ronaldo xD

1

a niech ktoś jeszcze powie że Ronaldo to skrzydłowy :)

2

2

to na dzisiaj jeszcze:
*porażka Realu, i brak gola Krystyny.
*wygrana Liverpoolu.
*wygrana Barcy, i najlepiej bramka/ki Messiego :)

2

Naismith lepszy od Messiego? 3 bramki przeciwko Chelsea, Leo żadnej :( hehe

0

Naismith porobił ;D

0

za dobry towar trzeba zapłacić;D

2

Lukaku bardzo dobry napastnik :)

5

Komentarz usunięty

0

Costa jest taki ociężały czy tylko mi sie wydaje? ;o

0

Pedro się wkopał, oj wkopał

0

Naismith, ale brameczka..

7

ale Everton jedzie Chelsea, cos pieknego

5

Lewy kolejną setke marnuje..Peszko nie lubi tego :(

1

ale Hajto irytuje komentarzami o Błaszczykowskim

0

kiedy on coś takiego powiedział? ;>

0

brawo POLSKA! druga połowa musi być nasza, remis w zasięgu :)

4

po prostu Neuer to najlepszy bramkarz swiata, Lewy uderzył dobrze

0

Kuba na boisko, może w końcu coś się ruszy na tym boisku..

5

czemu Kuba na ławce..wszyscy dobrze wiedzą ile on d
aje reprezentacji..

4

według mnie jednak Pirlo, minimalnie :)

0

Kuba chyba jednak poza BVB, szkoda ..

0

ale Chelsea jest cienka..

0

nagroda dla najlepszego zawodnika będzie po losowaniu?

2

witamy NIETOPERZY w Lidze Mistrzów ! :)

1

czemu Bakkaliego nie ma w ogóle w kadrze Valencii? jakaś kontuzja czy co? bo fajny, perspektywiczny skrzydłowy z niego :)

0

6 minut? WTF? masakra..

0

a no nie gra dzisiaj :)

1

Warty chyba ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?