ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kamerka by się przydała i bardziej żwawy komentarz :)
8
fajna atmosfera tam u nich :)
0
Robak to świetny napastnik, a o Thomalli raczej nie mozesz nic powiedzieć po jednym meczu :)
0
ciekawe co tam ciekawego pan Strejlau powie dzisiaj podczas meczu ;D
0
wiesz co, jeżeli chodzi o najlepszego defensywnego piłkarza to wydaje mi się że Makelele w obronie był lepszy od Busiego :)
3
Pirlo jak dla mnie :)
0
można obejrzeć popis Leo w drugim meczu ;D
2
on jest zajebisty! ;D
0
Florentino Perez ;D
0
przecież chodziło mu o trzy ostatnie przed sezonem 14/15..
4
ale powiedz mi kto tego nie lubi? coś zajebistego ;D
0
a ja jednak wole 6-2 na Bernabeu ;D upokorzenie na ich stadionie ;D
3
Borrusia bez Kloppa :)
1
jakoś tak smutno patrząc na to ..
0
szkoda że się tak błąka po tych klubach..:) mógłby jeszcze ze sezon, dwa pograć w Europie :)
0
chodzi mi raczej o zmianę trenera co sezon :)
0
z tymi trenerami to u nas też ostatnio nie było za ciekawie, hehe :)
3
Iker? zamiast oklasków byłyby gwizdy ..
2
Hala to w odniesieniu do Ikera , i tylko do niego :)
0
niestety, chciałbym żeby tamta trwała, i trwała..
37
Real to dno a nie klub. Pewnie dostane bana za to napisze, ale kij z tym.
jak pożegnali Gutiego? jak pożegnali Raula? jak teraz żegnają Ikera? kibice, zarząd..ten klub to jedna wielka parodia. Legendy nie są traktowane z należytym szacunkiem, dlatego nigdy nie będę szanował tego klubu. Hala Iker!
VEB!
1
Iker niestety nie będzie miał pożegnania takiego jak nasz Generał..
0
Raul, Puyol, Xavi, teraz Iker..legendy odchodzą, Gran Derbi już nie będzie takie jak kiedyś, pewna epoka się kończy,
3
nie wiem dlaczego, ale smutno mi że Iker odchodzi z ligi..mój ulubiony bramkarz z dzieciństwa..aż zal patrzeć jak go traktowano przez ostatni czas..
0
a ja bym powiedzial że technicznie lepszy :)
0
wicie jak tam sprawa z Cassilasem? podobno ma jutro trenować normalnie z zespołem, i sprawa staneła w miejscu. wiecie czy to potwierdzone czy jak to jest?
0
właśnie fani United też mówią że to Messi jest najlepszy :) podczas Copa wszyscy pisali o Messim w pozytywach :)
2
naprawdę piękne i prawdziwe słowa od Falcao :) zajebisty gest
2
Guti tez nie był pożegnany w taki sposób jak na to zasługiwał, w ogóle tam traktowanie legend jest na poziomie krytycznym..
20