0

kamerka by się przydała i bardziej żwawy komentarz :)

8

fajna atmosfera tam u nich :)

0

Robak to świetny napastnik, a o Thomalli raczej nie mozesz nic powiedzieć po jednym meczu :)

0

ciekawe co tam ciekawego pan Strejlau powie dzisiaj podczas meczu ;D

0

wiesz co, jeżeli chodzi o najlepszego defensywnego piłkarza to wydaje mi się że Makelele w obronie był lepszy od Busiego :)

3

Pirlo jak dla mnie :)

0

można obejrzeć popis Leo w drugim meczu ;D

2

on jest zajebisty! ;D

0

Florentino Perez ;D

0

przecież chodziło mu o trzy ostatnie przed sezonem 14/15..

4

ale powiedz mi kto tego nie lubi? coś zajebistego ;D

0

a ja jednak wole 6-2 na Bernabeu ;D upokorzenie na ich stadionie ;D

3

Borrusia bez Kloppa :)

1

jakoś tak smutno patrząc na to ..

0

szkoda że się tak błąka po tych klubach..:) mógłby jeszcze ze sezon, dwa pograć w Europie :)

0

chodzi mi raczej o zmianę trenera co sezon :)

0

z tymi trenerami to u nas też ostatnio nie było za ciekawie, hehe :)

3

Iker? zamiast oklasków byłyby gwizdy ..

2

Hala to w odniesieniu do Ikera , i tylko do niego :)

0

niestety, chciałbym żeby tamta trwała, i trwała..

37

Real to dno a nie klub. Pewnie dostane bana za to napisze, ale kij z tym.
jak pożegnali Gutiego? jak pożegnali Raula? jak teraz żegnają Ikera? kibice, zarząd..ten klub to jedna wielka parodia. Legendy nie są traktowane z należytym szacunkiem, dlatego nigdy nie będę szanował tego klubu. Hala Iker!
VEB!

1

Iker niestety nie będzie miał pożegnania takiego jak nasz Generał..

0

Raul, Puyol, Xavi, teraz Iker..legendy odchodzą, Gran Derbi już nie będzie takie jak kiedyś, pewna epoka się kończy,

3

nie wiem dlaczego, ale smutno mi że Iker odchodzi z ligi..mój ulubiony bramkarz z dzieciństwa..aż zal patrzeć jak go traktowano przez ostatni czas..

0

a ja bym powiedzial że technicznie lepszy :)

0

wicie jak tam sprawa z Cassilasem? podobno ma jutro trenować normalnie z zespołem, i sprawa staneła w miejscu. wiecie czy to potwierdzone czy jak to jest?

0

właśnie fani United też mówią że to Messi jest najlepszy :) podczas Copa wszyscy pisali o Messim w pozytywach :)

2

naprawdę piękne i prawdziwe słowa od Falcao :) zajebisty gest

2

Guti tez nie był pożegnany w taki sposób jak na to zasługiwał, w ogóle tam traktowanie legend jest na poziomie krytycznym..

20

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?