0

nareszcie po 3 dniach wracam po banie, dramat xD
Konoplaynka podobno w Sevilli? :)

3

no to Laskowski będzie się musiał męczyć z Żewłakowem..współczuje pani Jacku :)
dostałem bana za komentarz o Legii, do zobaczenia za 3 dni xD

0

Laskowski prawdopodobnie :)

1

Komentarz usunięty

4

powiem Ci że nawet leci :D

0

tak, właśnie ten :D

2

oglądaj na stojąco, ja tak zawsze robię jak już przysypiam! :) polecam, Piotr Fronczewski. :)

1

nie pij lepiej tego gówna, nie ma sensu sobie zdrowia pierdzielić :)

8

1:30 :) oglądacie, oglądacie :)

2

2

też nad tym myślałem, ale od czasu do czasu się przyda w sumie :)

0

dzięki Bogu! :)

0

dlatego już prawie na niego nie wchodzę, kiedyś to było jeszcze w miarę spoko, ale teraz straszny syf :)

0

a mi by wystarczył zajebisty mecz i wygrana 1:0 po jego bramce :D

4

jeszcze godzina, i mam nadzieje że zobaczę Leo w wybornej formie :)

0

czuwamy, czuwamy ;D

0

ja mam nadzieje ze Messi dzisiaj coś strzeli, bo trzy mecze z rzędu bez bramki no to troszkę kicha, ale mam nadzieje ze dziś Leo ukąsi :)

0

wiem że już niejednokrotnie był poruszany tutaj ten temat, ale tak na ten moment jakbyście mieli porównać Leo i CR7 pod różnymi aspektami, to jakby to wyglądało? słabsza noga, rzuty karne, rzuty wolne, drybling, itd, itd..
straszne nudy, to przynajmniej się poczyta :)

0

jak to nie ma? a największy zdrajca Figo co zrobił? są na to szanse, tylko $

9

Cech nie jest zdrajcą, Cech chciał grać a w Chelsea nie miał takiej możliwości, nikt w stolicy nie będzie miał mu tego za złe.

0

dodałbym Lamparda..

5

jego odejście było dla mnie gorszym przeżyciem niż odejście Xaviego..

0

zgadzam się w stu procentach ;D

7

jak na razie to zachowujesz się jak sfrustrowane dziecko które komentuje każdy post w którym jest coś o Messim

0

gra bardzo dobrze, po prostu brakuje mu szczęścia, miejmy nadzieje że w meczu z Paragwajem się to zmieni

4

bez argumentów?
największa ilość kluczowych podań, największa liczba udanych dryblingów..ogólnie gra bardzo dobrze i bierze ciężar gry na siebie przez co inni mają więcej swobody, ale co możesz o tym wiedzieć skoro oglądasz tylko skróty xD

0

po twoich komentarzach można odnieść inne wrażenie. gdybyś obejrzał te spotkania i wtedy powiedział że według Ciebie Leo zagrał słabo to można by zrozumieć ze masz takie zdania, ale nie oglądasz i oceniasz, normalnie parodia..parodia..

3

nie, nie pomyślałem. nie jestem fanboyem Leo, tylko człowiekiem który nie oglądała piłki od wczoraj, i nie patrzę tylko na ilość strzelanych bramek, tylko na to co zawodnik robi na boisku. Leo zasłużył na miano najlepszego na boisku w tych spotkaniach i tyle w temacie. nie ogarniam Cię koleś, nie oglądasz meczów, ale oceniasz zawodnika po skrótach, POZDRO POĆWICZ.

1

człowieku, mówisz że Messi gra słabo, bo oglądałeś jeden mecz i skróty? obejrzyj wszystkie cztery mecze Argentyny na tym turnieju i tylko mecz z Jamajką był średni żeby nie powiedzieć słaby, w reszcie spotkać najlepszy na boisku.

21

zaczynasz wkurwiać. po cholere komentujesz każdy komentarz o Messim? jest najlepszym graczem Argentyny w tym turnieju i tyle w temacie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?