ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nareszcie po 3 dniach wracam po banie, dramat xD
Konoplaynka podobno w Sevilli? :)
3
no to Laskowski będzie się musiał męczyć z Żewłakowem..współczuje pani Jacku :)
dostałem bana za komentarz o Legii, do zobaczenia za 3 dni xD
0
Laskowski prawdopodobnie :)
1
Komentarz usunięty
4
powiem Ci że nawet leci :D
0
tak, właśnie ten :D
2
oglądaj na stojąco, ja tak zawsze robię jak już przysypiam! :) polecam, Piotr Fronczewski. :)
1
nie pij lepiej tego gówna, nie ma sensu sobie zdrowia pierdzielić :)
8
1:30 :) oglądacie, oglądacie :)
2
2
też nad tym myślałem, ale od czasu do czasu się przyda w sumie :)
0
dzięki Bogu! :)
0
dlatego już prawie na niego nie wchodzę, kiedyś to było jeszcze w miarę spoko, ale teraz straszny syf :)
0
a mi by wystarczył zajebisty mecz i wygrana 1:0 po jego bramce :D
4
jeszcze godzina, i mam nadzieje że zobaczę Leo w wybornej formie :)
0
czuwamy, czuwamy ;D
0
ja mam nadzieje ze Messi dzisiaj coś strzeli, bo trzy mecze z rzędu bez bramki no to troszkę kicha, ale mam nadzieje ze dziś Leo ukąsi :)
0
wiem że już niejednokrotnie był poruszany tutaj ten temat, ale tak na ten moment jakbyście mieli porównać Leo i CR7 pod różnymi aspektami, to jakby to wyglądało? słabsza noga, rzuty karne, rzuty wolne, drybling, itd, itd..
straszne nudy, to przynajmniej się poczyta :)
0
jak to nie ma? a największy zdrajca Figo co zrobił? są na to szanse, tylko $
9
Cech nie jest zdrajcą, Cech chciał grać a w Chelsea nie miał takiej możliwości, nikt w stolicy nie będzie miał mu tego za złe.
0
dodałbym Lamparda..
5
jego odejście było dla mnie gorszym przeżyciem niż odejście Xaviego..
0
zgadzam się w stu procentach ;D
7
jak na razie to zachowujesz się jak sfrustrowane dziecko które komentuje każdy post w którym jest coś o Messim
0
gra bardzo dobrze, po prostu brakuje mu szczęścia, miejmy nadzieje że w meczu z Paragwajem się to zmieni
4
bez argumentów?
największa ilość kluczowych podań, największa liczba udanych dryblingów..ogólnie gra bardzo dobrze i bierze ciężar gry na siebie przez co inni mają więcej swobody, ale co możesz o tym wiedzieć skoro oglądasz tylko skróty xD
0
po twoich komentarzach można odnieść inne wrażenie. gdybyś obejrzał te spotkania i wtedy powiedział że według Ciebie Leo zagrał słabo to można by zrozumieć ze masz takie zdania, ale nie oglądasz i oceniasz, normalnie parodia..parodia..
3
nie, nie pomyślałem. nie jestem fanboyem Leo, tylko człowiekiem który nie oglądała piłki od wczoraj, i nie patrzę tylko na ilość strzelanych bramek, tylko na to co zawodnik robi na boisku. Leo zasłużył na miano najlepszego na boisku w tych spotkaniach i tyle w temacie. nie ogarniam Cię koleś, nie oglądasz meczów, ale oceniasz zawodnika po skrótach, POZDRO POĆWICZ.
1
człowieku, mówisz że Messi gra słabo, bo oglądałeś jeden mecz i skróty? obejrzyj wszystkie cztery mecze Argentyny na tym turnieju i tylko mecz z Jamajką był średni żeby nie powiedzieć słaby, w reszcie spotkać najlepszy na boisku.
21
zaczynasz wkurwiać. po cholere komentujesz każdy komentarz o Messim? jest najlepszym graczem Argentyny w tym turnieju i tyle w temacie.