ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
cudowny moment :3
0
okej, okej :D odwalasz kawał dobrej roboty koleżko :D
0
Tevez w tym sezonie LM? ;o
1
Po cholere on sie tak bawi zamiast uderzyć
0
A dla mnie Iniesta
11
Messi gra dzisiaj mega zajebiscie
3
Alez Messi zapierdziela w pressingu, nie poznaje go :-D
1
Messi dzisiaj taki świeży, fajnie wszedl w mecz
9
Genialna atmosfera
1
Lewy zasluguje na pierwsza piątkę złotej piłki ;-)
4
no i zajebiście ;D
0
Akurat drybling to on ma dobry :-D
0
ale nie, słaby mecz zagrał przeciez
2
Messi dzisiaj najlepszy :) Don Andres równiez super
0
gówno prawda ;D
0
Sandro to tragedia..on w ogóle nie ogarnia gry kombinacyjnej czy to z Leo czy Suarezem
1
akurat w tym meczu Messi gra bardzo dobrze
1
żaden brak Neymara tylko to ze dzisiaj oprócz Messiego, Busiego i Don Andresa nikt nic nie gra..
7
mój kolega to wstawił ,tragedia
7
http://www.hitbox.tv/jcob
panowie, zapraszam na live charytatywny Jcoba :)
0
Co ty za głupoty piszesz
0
Najlepszy na boisku
0
Messi sam gra dzis?
0
Nasza obrona dzis to jakas parodia
0
Messi wystąpi bo musi łapać minuty ;-)
0
Messi niech cos dolozy dzis xd
1
to jest troszkę obraza Grześka xD
2
bydło z Madrytu :)
0
Messi z uśmiechem na ustach po akcji Neya i Luisa
1
akurat z tym bym sie nie zgodził :)