2


cudowny moment :3

0

okej, okej :D odwalasz kawał dobrej roboty koleżko :D

0

Tevez w tym sezonie LM? ;o

1

Po cholere on sie tak bawi zamiast uderzyć

0

A dla mnie Iniesta

11

Messi gra dzisiaj mega zajebiscie

3

Alez Messi zapierdziela w pressingu, nie poznaje go :-D

1

Messi dzisiaj taki świeży, fajnie wszedl w mecz

9

Genialna atmosfera

1

Lewy zasluguje na pierwsza piątkę złotej piłki ;-)

4

no i zajebiście ;D

0

Akurat drybling to on ma dobry :-D

0

ale nie, słaby mecz zagrał przeciez

2

Messi dzisiaj najlepszy :) Don Andres równiez super

0

gówno prawda ;D

0

Sandro to tragedia..on w ogóle nie ogarnia gry kombinacyjnej czy to z Leo czy Suarezem

1

akurat w tym meczu Messi gra bardzo dobrze

1

żaden brak Neymara tylko to ze dzisiaj oprócz Messiego, Busiego i Don Andresa nikt nic nie gra..

7

mój kolega to wstawił ,tragedia

7

http://www.hitbox.tv/jcob
panowie, zapraszam na live charytatywny Jcoba :)

0

Co ty za głupoty piszesz

0

Najlepszy na boisku

0

Messi sam gra dzis?

0

Nasza obrona dzis to jakas parodia

0

Messi wystąpi bo musi łapać minuty ;-)

0

Messi niech cos dolozy dzis xd

1

to jest troszkę obraza Grześka xD

2

bydło z Madrytu :)

0

Messi z uśmiechem na ustach po akcji Neya i Luisa

1

akurat z tym bym sie nie zgodził :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?