0

Jeszcze nie zona ;-)

4

A zlota pilke Leo wreczy Kaka..dla mnie osobiscie piekny moment, dwoch ulubionych zawodnikow ;-)

0

Wstyd pisac takie cos.

0

Grozer niszczy..

0

Tak, tak samo jak Zagumny.

0

On mial dlugo kontuzje z tego co pamietam

0

Wlazly, Winiarski..i Zagumny na rozegraniu by sie przydali..

1

Lewy na 100% sportowca roku

0

rozumiem ;-) w każdym razie bede sie zglaszal w razie potrzeby ;-)

1

Czemu nie założysz kanału i nie wrzucasz tych bramek? zaslonic logo Polsatu i załatwione ;-) a oglądalność by byla ;-)

2

czyli jezeli bede potrzebował jakiejs bramki po polsku z meczu to można sie zgłosić?:-D

1

ma jeszcze przynajmniej 4 lata grania na dobrym poziomie :)

3

człowieku, dzieki niemu Messi ma duzo więcej miejsca na boisku. weź go zdejmij z boiska i zobaczysz jaka jest różnica

36

ten Tragikic odwala bardzo duza robote w środku pola, bez niego nie byłoby tak jak jest.

10

2

oby został, mimo wszystko.

2

Liverpool ogólnie fajny klub :)

0

oj słabiutko Leo xD

2


łzy szczęścia po tym filmiku..wspaniały rok, wspaniały film..

27

Andres mistrzu! obys jak najdłużej utrzymał obecną formę! ;-)

2

Przeciez Ney tego nie chcial zrobic xD

13

co jak co..Messi to jest twardziel

1

Haha, umyj uszy :-D

5

bzdury. Alves to obecnie najlepszy PO dla nas, i nie ma sensu kombinować..a Aleix zdąży sobie jeszcze u nas pograć

0

bardzo chętnie bym się z Tobą zmierzył drogi kolego :) ciekawe czy wtedy byłbyś taki wyszczekany :)

5

z Alvesem i Pique :D dobra beka by była xD

6

Gerard zakończy tutaj kariere ;-)

0

najlepsza kolęda ever! ;D Miodowe Lata, coś pięknego :)

0

Nie, dzisiaj nie mogą

23

chorzy jacyś? Munir out, Sandro niech zostanie na ten sezon..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?