ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze nie zona ;-)
4
A zlota pilke Leo wreczy Kaka..dla mnie osobiscie piekny moment, dwoch ulubionych zawodnikow ;-)
0
Wstyd pisac takie cos.
0
Grozer niszczy..
0
Tak, tak samo jak Zagumny.
0
On mial dlugo kontuzje z tego co pamietam
0
Wlazly, Winiarski..i Zagumny na rozegraniu by sie przydali..
1
Lewy na 100% sportowca roku
0
rozumiem ;-) w każdym razie bede sie zglaszal w razie potrzeby ;-)
1
Czemu nie założysz kanału i nie wrzucasz tych bramek? zaslonic logo Polsatu i załatwione ;-) a oglądalność by byla ;-)
2
czyli jezeli bede potrzebował jakiejs bramki po polsku z meczu to można sie zgłosić?:-D
1
ma jeszcze przynajmniej 4 lata grania na dobrym poziomie :)
3
człowieku, dzieki niemu Messi ma duzo więcej miejsca na boisku. weź go zdejmij z boiska i zobaczysz jaka jest różnica
36
ten Tragikic odwala bardzo duza robote w środku pola, bez niego nie byłoby tak jak jest.
10
2
oby został, mimo wszystko.
2
Liverpool ogólnie fajny klub :)
0
oj słabiutko Leo xD
2
łzy szczęścia po tym filmiku..wspaniały rok, wspaniały film..
27
Andres mistrzu! obys jak najdłużej utrzymał obecną formę! ;-)
2
Przeciez Ney tego nie chcial zrobic xD
13
co jak co..Messi to jest twardziel
1
Haha, umyj uszy :-D
5
bzdury. Alves to obecnie najlepszy PO dla nas, i nie ma sensu kombinować..a Aleix zdąży sobie jeszcze u nas pograć
0
bardzo chętnie bym się z Tobą zmierzył drogi kolego :) ciekawe czy wtedy byłbyś taki wyszczekany :)
5
z Alvesem i Pique :D dobra beka by była xD
6
Gerard zakończy tutaj kariere ;-)
0
najlepsza kolęda ever! ;D Miodowe Lata, coś pięknego :)
0
Nie, dzisiaj nie mogą
23
chorzy jacyś? Munir out, Sandro niech zostanie na ten sezon..