ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie przesadzaj, to Rayo a nie drużyna z czołówki..
0
Raczej nie, chociaz z nim wszystko jest możliwe :-D
0
Messi dzisiaj super mecz, nawet nie chodzi o bramki tylko ogólnie jego gre ;-)
1
Oj strasznie..nimo ze najlepszy na boiski
5
Messi formę złapał, dzięki Bogu na najwazniejsza część sezonu ;-)
0
Messi dobrze, a Ney i Suarez troszkę słabo
0
Jak mnie Neymar denerwuje.. Kombinuje zamiast uderzyc normalnie bnw bramkę
1
Leo jest zawodnikiem który potrafi pociągnąć zespół jezeli nie idzie..grzmot tego nie ma
0
Na klasyk ma wrócić
0
Messi zawsze w okolicach stycznia\lutego włącza bieg i oby tak do czerwca ;-)
0
Razem z Munirem mocno mecz przeżywali i sie pewnie troszke spocili :-D
7
Zajebisty, jednym słowem ;-)
22
Nie trolluj kolego ;-)
3
Specjalnie sobie dogryzaja :-D
5
Tak sobie włączyłem mecz Juve i patrzę jak broni Buffon to jestem pod wrażeniem..im starszy tym lepszy..
14
Chyba inny mecz oglądałeś
2
Co Messi ma sprint to nie mam pytan
2
Ney juz dzisaj wystarczająco zepsuł
0
w porządku, w porządku:-D
0
wow, niesamowity występ xd
1
Insigne bardzo fajny grajek, ale siedzialby u nas ławie
0
Juanfran zjada Carvajala na PO.
1
Filipe ,,brutal"" Luis jak na razie MOTM.
0
Taaaaaaaaak! Brawo
0
Odważne słowa jak na 15 latka xD czyżby nawiązanie do wyglądu? haha
0
Ci sami panowie co dzisiaj ;-)
0
Torres super w presssingu pracuje
0
hahahahaha xD Messi kaszane..
58
Nie ma piłkarza lepszego techniczne od Messiego.
3
Nasza argentyńska pchełka dzisiaj była genialna, bramka, wywalczony karny którego potem wykorzystał, gra w defensywie, rozgrywanie piłki, dryblingi..SUPER, el crack.