0

Nie przesadzaj, to Rayo a nie drużyna z czołówki..

0

Raczej nie, chociaz z nim wszystko jest możliwe :-D

0

Messi dzisiaj super mecz, nawet nie chodzi o bramki tylko ogólnie jego gre ;-)

1

Oj strasznie..nimo ze najlepszy na boiski

5

Messi formę złapał, dzięki Bogu na najwazniejsza część sezonu ;-)

0

Messi dobrze, a Ney i Suarez troszkę słabo

0

Jak mnie Neymar denerwuje.. Kombinuje zamiast uderzyc normalnie bnw bramkę

1

Leo jest zawodnikiem który potrafi pociągnąć zespół jezeli nie idzie..grzmot tego nie ma

0

Na klasyk ma wrócić

0

Messi zawsze w okolicach stycznia\lutego włącza bieg i oby tak do czerwca ;-)

0

Razem z Munirem mocno mecz przeżywali i sie pewnie troszke spocili :-D

7

Zajebisty, jednym słowem ;-)

22

Nie trolluj kolego ;-)

3

Specjalnie sobie dogryzaja :-D

5

Tak sobie włączyłem mecz Juve i patrzę jak broni Buffon to jestem pod wrażeniem..im starszy tym lepszy..

14

Chyba inny mecz oglądałeś

2

Co Messi ma sprint to nie mam pytan

2

Ney juz dzisaj wystarczająco zepsuł

0

w porządku, w porządku:-D

0

wow, niesamowity występ xd

1

Insigne bardzo fajny grajek, ale siedzialby u nas ławie

0

Juanfran zjada Carvajala na PO.

1

Filipe ,,brutal"" Luis jak na razie MOTM.

0

Taaaaaaaaak! Brawo

0

Odważne słowa jak na 15 latka xD czyżby nawiązanie do wyglądu? haha

0

Ci sami panowie co dzisiaj ;-)

0

Torres super w presssingu pracuje

0

hahahahaha xD Messi kaszane..

58

Nie ma piłkarza lepszego techniczne od Messiego.

3

Nasza argentyńska pchełka dzisiaj była genialna, bramka, wywalczony karny którego potem wykorzystał, gra w defensywie, rozgrywanie piłki, dryblingi..SUPER, el crack.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?