0

Ciekawi mnie jakby nasza gra wyglądała gdyby Messi doznał kontuzji i nie mógł grać przez 2 miesiące (odpukac) . Katastrofa, nie możemy liczyć ciągle na jego geniusz

0

Messi nie mial jak tego uderzyć

0

Ja pierdziele..mam dość Deulofeu..juz chyba lepiej grać w 10, przynajmniej nic nie zepsuje :)

0

Odpoczywal w Pucharze Króla :)

3

Orientuje się ktoś, jaki komentator skomentuje mecz Barcy? mam nadzieję ze Wolski albo Marchlinski :) ostatnio cały czas komentował Laboga :x

0

Oby bez zadnego urazu :)

6

To ze wystawia Roberto jest okej, tylko szkoda ze na prawej obronie..

2

Fornalik nie ma pracodawcy, to może on :)

1

Odwróceni to ostatni polski serial w tej tematyce który trzymał poziom :)

0

co w nim absurdalnego? :)

0

Belfer to kawał dobrego serialu :)

0

Portuuuu, Portuuu, Portuuuu

0

oj, chyba karny dla Girony być powinien..

15

Ter Stegen na ten moment jest w trójce najlepszych bramkarzy za De Gea i Buffonem.Niesamowity jest

0

Leoooooooś.

0

Oby Luisito dzisiaj zagral na poziomie i strzelił dwie brameczki

0

Dostaliscie nagrody za Fut Champions? Bo z tego co mi wiadomo sa w czwartki o 20, a u mnie niestety nie ma

7

Włoska

0

wedlug mnie akurat Robben trzyma dobry poziom :)

1

Ja jednak w to wierze bo Neymar to pajac :)

7

Ciężko w to uwierzyć :)

2

Całkiem przyjemna ta gala :)

0

Przecież Klopp jest bardzo młody jak na trenera więc raczej kogos bedzie trenował :)

103

Najwiekszym argumentem Messiego są występy na boisku

0

Całkiem przyjemny ten pierwszy odcinek Belfera :)

1

tak, bo zachował sie jak śmieć bez honoru :)

2

Dzis pierwszy odcinek drugiego sezonu Belfera, piekna sprawa :D sa tu jacys fajni tego serialu? :D

0

sam jest sobie winien, mógł siedzieć w ekstraklasie jeszcze przez sezon albo dwa :)

0

Przydałby sie drugi na boisku :D

0

akurat Ivan spoko, niech sie rotują z Paulinho ale tego Semedo to nie mogę zdzierżyć..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?