ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawi mnie jakby nasza gra wyglądała gdyby Messi doznał kontuzji i nie mógł grać przez 2 miesiące (odpukac) . Katastrofa, nie możemy liczyć ciągle na jego geniusz
0
Messi nie mial jak tego uderzyć
0
Ja pierdziele..mam dość Deulofeu..juz chyba lepiej grać w 10, przynajmniej nic nie zepsuje :)
0
Odpoczywal w Pucharze Króla :)
3
Orientuje się ktoś, jaki komentator skomentuje mecz Barcy? mam nadzieję ze Wolski albo Marchlinski :) ostatnio cały czas komentował Laboga :x
0
Oby bez zadnego urazu :)
6
To ze wystawia Roberto jest okej, tylko szkoda ze na prawej obronie..
2
Fornalik nie ma pracodawcy, to może on :)
1
Odwróceni to ostatni polski serial w tej tematyce który trzymał poziom :)
0
co w nim absurdalnego? :)
0
Belfer to kawał dobrego serialu :)
0
Portuuuu, Portuuu, Portuuuu
0
oj, chyba karny dla Girony być powinien..
15
Ter Stegen na ten moment jest w trójce najlepszych bramkarzy za De Gea i Buffonem.Niesamowity jest
0
Leoooooooś.
0
Oby Luisito dzisiaj zagral na poziomie i strzelił dwie brameczki
0
Dostaliscie nagrody za Fut Champions? Bo z tego co mi wiadomo sa w czwartki o 20, a u mnie niestety nie ma
7
Włoska
0
wedlug mnie akurat Robben trzyma dobry poziom :)
1
Ja jednak w to wierze bo Neymar to pajac :)
7
Ciężko w to uwierzyć :)
2
Całkiem przyjemna ta gala :)
0
Przecież Klopp jest bardzo młody jak na trenera więc raczej kogos bedzie trenował :)
103
Najwiekszym argumentem Messiego są występy na boisku
0
Całkiem przyjemny ten pierwszy odcinek Belfera :)
1
tak, bo zachował sie jak śmieć bez honoru :)
2
Dzis pierwszy odcinek drugiego sezonu Belfera, piekna sprawa :D sa tu jacys fajni tego serialu? :D
0
sam jest sobie winien, mógł siedzieć w ekstraklasie jeszcze przez sezon albo dwa :)
0
Przydałby sie drugi na boisku :D
0
akurat Ivan spoko, niech sie rotują z Paulinho ale tego Semedo to nie mogę zdzierżyć..