ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Próbowaliscie kiedys czarna zupke od Vifona? jest ostra według was? bo z ciekawosci spróowałem, i jest lekko pikantna :)
0
Haha, na poczatku pomyslalem ze Sergio Romero i tak za bardzo nie ogarnialem o co chodzi xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Navas w bardzo dobrej formie na poczatku sezonu
0
Obrona Realu oprócz Varane'a to kpina :D
4
Też byłem zdziwiony tą sytuacją, ale nie raz Messi kończył takie akcje bramka, jemu sie wybacza :)
1
Licze ze Suarez sie niedługo przełamie, może strzelona bramka go jakos odblokuje
2
Ktoś tu sie zastanawiał czemu Sane nie gra, to chyba ma odpowiedz
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Jak mnie te młode wilki imponuja :D
0
Panowie, jakis kuponik na dzis? bo jakos kompletnie nie mam weny :D
0
Dwaj komentatorzy którzy nie sa głównymi, źle by to wyglądalo.:)
0
Opel Vectra C, polecam :)
1
Messi w tym sezonie musi pokazać swój geniusz również w Lidze Mistrzów :) tam mu ostatnio za bardzo nie szło, więc trzeba to w tym sezonie zmienic :) Vamos!
1
Benzema dzis naprawdę świetnie gra, szok.
1
Wolałbym pana Darka który robi niesamowite emocje :)
0
Messi zagrał średni mecz, ale pierwsza bramka to praktycznie jego, a leży drugiej co by nie mówić asysta :)
1
Dobrze gramy, zaraz coś strzelimy :)
0
Brawo Neves! kapitalna bramka! :)
0
Jagielka..co za baran ;/
3
Macie jakas piosenke ktora przypomina wam ''stare czasy''? albo po prostu lata młodosci :)
mi jakos weszła do głowy Akcent - Kylie :D mimo ze nie jest ona jakas mega ambitna, to przypomina mi ze wtedy zycie jakos inaczej wygladało :)
0
Jaka jest wasza ulubiona piosenka T.Love? :)
0
takie złudzenie :) Suarez ma sporą łape :D
1
230 jako kierowca, jako pasażer 250 :)
15
Bez Suareza to raczej lipa :)
0
Operacja plastyczna uszu jest bezpieczna?
0
Wrażliwość według was to cecha poztywna czy negatywna?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak sobie słucham Budki Suflera, i Cugowski swoim głosem po prostu niszczy..