ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Munir to się nadaje do tarcia chrzanu
0
Dzisiaj to Pique lepszy.
1
Malcom poza składem, Munir na boisku.. klekajcie narody
2
Rafa, dość..
15
Dembele, Vidal. Ta dwójka musi wejść
4
Głupoty piszesz
0
Z Liverpoolem ostatnio 2 lata temu w turnieju przedsezonowym, ale tam dostaliśmy po tyłku
1
Chciałbym zobaczyć Messiego na boisku w meczu Interem chociaż na 30 minut, moze by coś strzelił. Brakuje mu tego klubu na celowniku
0
Messi, raczej pewniak
5
Ramos to najbardziej przereklamowany obrońca na świecie. Jego bramki przyslanialy te babole w obronie. Ja nie wiem jaki trzeba mieć problem ze wzrokiem żeby uznawać go za najlepszego obrońce
14
Jak było 4 0 też bodajże
0
Orientuje się ktoś po jakim czasie mogę iść na siłownie po szyciu palców u ręki? może się ktoś orientuje, dlatego pytam ????
1
Polecacie serial Narcos? Myślę nad zaczeciem
56
Brawo! Zamknąłes jadaczke tym którzy Cię krytykowali
0
Na Facebooku Eleven są wszystkie bramki osobno z polskim komentarzem
0
Za różne opinie na temat Suareza, ale gościa z takim charakterem Barca potrzebuje. Gość walczy do upadłego, uwielbiam go.
8
Brawo dla Pana Valverde, kapitalne zmiany.
0
Prosiłbym więcej nie narzekać na Suareza :)
0
Vidal za Rafinha, strzelić trzecia i będzie dobrze
3
Najważniejsze że Barca gra świetnie.
0
Rakieta dziś gra również fantastycznie.
0
Suarez gra bardzo dobrze, jedno podanie mu nie wyszło ????
2
Złota piłka dla Modricia to byłaby zbrodnia. Gra taka kupę że to jest dramat
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Piękna piła od Rakiety przy bramce
2
jakos komentarza na canal + genialna xd
2
Gryzoń jest fantastyczny, dzisiaj dołoży kolejną bramke :)
2
Eleven przecież ma bardzo fajną realizacje przed takimi meczami :)
3
Wolski i Orłowski w Canal +
2
ja od rana nakręcony na ten mecz :) musi być niesamowite widowisko