0

Munir to się nadaje do tarcia chrzanu

0

Dzisiaj to Pique lepszy.

1

Malcom poza składem, Munir na boisku.. klekajcie narody

2

Rafa, dość..

15

Dembele, Vidal. Ta dwójka musi wejść

4

Głupoty piszesz

0

Z Liverpoolem ostatnio 2 lata temu w turnieju przedsezonowym, ale tam dostaliśmy po tyłku

1

Chciałbym zobaczyć Messiego na boisku w meczu Interem chociaż na 30 minut, moze by coś strzelił. Brakuje mu tego klubu na celowniku

0

Messi, raczej pewniak

5

Ramos to najbardziej przereklamowany obrońca na świecie. Jego bramki przyslanialy te babole w obronie. Ja nie wiem jaki trzeba mieć problem ze wzrokiem żeby uznawać go za najlepszego obrońce

14

Jak było 4 0 też bodajże

0

Orientuje się ktoś po jakim czasie mogę iść na siłownie po szyciu palców u ręki? może się ktoś orientuje, dlatego pytam ????

1

Polecacie serial Narcos? Myślę nad zaczeciem

56

Brawo! Zamknąłes jadaczke tym którzy Cię krytykowali

0

Na Facebooku Eleven są wszystkie bramki osobno z polskim komentarzem

0

Za różne opinie na temat Suareza, ale gościa z takim charakterem Barca potrzebuje. Gość walczy do upadłego, uwielbiam go.

8

Brawo dla Pana Valverde, kapitalne zmiany.

0

Prosiłbym więcej nie narzekać na Suareza :)

0

Vidal za Rafinha, strzelić trzecia i będzie dobrze

3

Najważniejsze że Barca gra świetnie.

0

Rakieta dziś gra również fantastycznie.

0

Suarez gra bardzo dobrze, jedno podanie mu nie wyszło ????

2

Złota piłka dla Modricia to byłaby zbrodnia. Gra taka kupę że to jest dramat

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Piękna piła od Rakiety przy bramce

2

jakos komentarza na canal + genialna xd

2

Gryzoń jest fantastyczny, dzisiaj dołoży kolejną bramke :)

2

Eleven przecież ma bardzo fajną realizacje przed takimi meczami :)

3

Wolski i Orłowski w Canal +

2

ja od rana nakręcony na ten mecz :) musi być niesamowite widowisko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?