ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ależ Lester dziś beznadziejnie karne strzelali
21
Może i często partoli sytuację ale nie zamienilbym Suareza na żadnego innego napastnika ;)
0
Co za pilka od Luisito.. Wow
3
Bo niestety jest.
0
Bardzo przyjemnie ogląda się tak grająca Barce..
3
W Ajaxie.
3
Srodkowy obrońca z hat trickiem ;o
7
Wypadek przy pracy, Barca też ma wpadki ;)
3
Czym się zajmujesz? :D
1
Gdzie oglądasz Kruka?
2
Co ten koleś z Malanowskiego robi w studiu Ligi Mistrzów xd
5
Przez ten kapitalny komentarz w każdym meczu, fantastyczna oprawę i dźwięk na Polsacie świetnie ogląda sie mecze LM..
0
Z Rakiticiem środek pola wyglądał troszkę lepiej niż Busim
1
Bramka na konto Semedo
0
Kutinio kurcze okropnie słabo od jakiegoś czasu
1
Myślicie ze Messi w drugiej wejdzie? :D pasowałoby żeby strzelił jakąś brameczke
1
Jaka jedenastkę chcielibyście jutro zobaczyć? Liczycie na duże zmiany w składzie?
116
'' Messi – to widać – wielu osobom spowszedniał. Robi swoje z taką łatwością, iż niektórzy uznali, że to naprawdę musi być łatwe, więc się nie liczy. Jego gole nie zwracają uwagi, bo strzela ich zbyt dużo.
45 bramek i 23 asysty w 50 meczach w 2018? Nudne. Otwierające podania tłuczone hurtowo? Mijani jak tyczki rywale? Przywykliśmy do tego. To już było. Nudne. Ale nudna to dopiero będzie piłka, gdy go zabraknie… ''
Stanowski trafił w punkt.
1
Genialnie to zrobił Gryzon kochany
1
Gryzon jest po kontuzji, spokojnie.
1
Z Tottenhamem też chciałabym zobaczyć takiego Leo :D
6
Messi dziś kozak.
1
Messi szacun.
6
O masakra, brawo panie Andrzeju.
0
Po 8.
0
Od zawsze pracuje na ranna, dlatego pytam
0
Pracowaliscie kiedyś na 2 zmiany? Da radę się przyzwyczaić?
0
Obejrzałem slepnac od swiatel, polecacie jakis serial polski o takiej tematyce?
2
Właśnie oglądałem, cudo ;D
1
Najlepszy kabaret w Polsce według was? Jak dla mnie nikt nie ma podejścia do Neonówki ;)