ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Da radę Boca dzisiaj? Ostatni mecz na kuponie
69
Ten gość tyle razy nas ratował ze złego słowa ns niego nie powiem. Raz na ruski rok taki błąd sie zdarzy, szkoda tylko ze w takim momencie
1
Popatrz ile ten gosciu ma asyst
0
Myślicie ze Boca Juniors poradzi sobie dzis z River Plate? Ostatni mecz na kuponie, 8 stowek do wyjecia :)
0
Jeśli na kuponie zostal mi tylko mecz Boca który był przełożony na dzisiaj to mam ten mecz liczony po kursie 0?
1
Szpilka to idiota xd
0
Over 2,5 w meczu Borussi myślicie ze wejdzie?
1
Borek w ogóle nie komentuje stronniczo..
0
Wichniarkowi powinni mikrofon wziąć, bo pieprzy głupoty
3
W ogóle liga mistrzów w Polsacie to nieporozumienie
0
Ronaldo zrobił kupe w kiblu, Ronaldo się podtarl, Ronaldo wyszedł z kibla.. Komentatorzy na Polsacie są jacyś nienormalni xd widzą jednego zawodnika na boisku
14
Jakos go nie trawie xd
0
Ten United to jest daremny
0
Juve z United.
0
Ktoś z was chętny pyknac meczyk w FUTA? Ps4
1
Ale i tak Cię nie powołam..
8
Ależ wy ludzie plujecie jadem na niektórych zawodników. Słabszy mecz to nie powód żeby od razu jechać po danym zawodniku. To co było pisane dziś o Dembele przechodzi ludzkie pojęcie
0
Coś wpadnie, świetny mecz Handanovicia
2
Suarez gra swietnie, tylko skuteczności brakuje w tym meczu
4
Smokowski jako komentator też nie za ciekawie wygląda
8
Suarez dziś ma ciekawe pomysły
0
Obie druzyny wyjdą z pierwszych miejsc ;D
2
Człowiek by chętnie zobaczył Messiego w akcji dziś nawet przez 20 minut ;D
4
Który sezon Messiego był według was najgorszy? Według mnie 13/14, jakoś wydawał mi się wtedy bardzo pod forma
1
dzieki wielkie :)
1
orientuje sie ktoś gdzie obejrze ślepnąc od świateł? oprócz HBO :) moze akurat ktos z was wie :)
0
najlepszy polski serial według was?
3
dobre i tyle, fajnie go bedzie zobaczyć :) moze uda sie cos ustrzelić
4
Niech ten Leo już wraca..
0
Tam też na ławkę