ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
jak każdy, niesamowita osobowość
30
ależ bym dziś chętnie zobaczył jak Ramos dostaje czerwo z frustracji ;D
0
Dziś tylko zwycięstwo! Visa el Barca ????
3
Może w fifke grał przez neta i nie mógł wyjść bo by mu porazke zaliczylo, dlatego to spóźnienie
0
Munir..
To sobie Malcom pogral
1
Może by tak zmiany, panie Valverde? W niedzielę mecz z Realem..
0
Przecież gdyby Rakitic odpoczal przez dwa mecze chociażby to pewnie wróciłby do formy
5
On w Anglii już był ;)
1
Dobrze gramy
0
Tak apropo, Suarez wyraźnie wraca do formy. Z Realem brameczka pewniak ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Powodem tego jak gra Rakitic jest tylko i wyłącznie Valverde. Chłop gra na oparach, ale Vidala i tak nie wypuści, jakies nieporozumienie.
5
Kocura w bramce to my już mamy
0
Rafinha w pierwszym składzie to jakieś nieporozumienie
1
Suarez w poprzednim meczu jak karnego wywalczył ;)
0
Byleby z innym skutkiem niż kiedyś haha
0
Co za cymbały z tych komentatorow xf
1
Nic specjalnego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Dramat z tym komentarzem. Ronaldo to, Ronaldo tamto xd
0
Myślicie że Cristiano dziś strzeli?
0
A ja chciałbym Malcoma na dziesiątce ????
33
Ter Stegen i Oblak to dwóch najlepszych golkiperow na świecie
32
Kolega ligi mistrzów przez ostatnie 3 lata nie oglądał?
1
Na miejscu Vidala to by mnie chyba szlag trafił. Taki genialny pomocnik nie dostaje w ogóle szans, dramat
2
Mam nadzieję że wróci na klasyk..
0
Popatrz co on robi w defensywie
0
Chelsea gra ładniejszy futbol dla oka niż my, coś niesamowitego.
Oby Barca dziś dała koncert ;)
11
Modric za grę od poczatku tego sezonu to powinien dostać złote kalesony a nie złota piłkę
0
Dla chętnych klasyk, Kilerów Dwóch na TVNie :D