6

jak każdy, niesamowita osobowość

30

ależ bym dziś chętnie zobaczył jak Ramos dostaje czerwo z frustracji ;D

0

Dziś tylko zwycięstwo! Visa el Barca ????

3

Może w fifke grał przez neta i nie mógł wyjść bo by mu porazke zaliczylo, dlatego to spóźnienie

0

Munir..
To sobie Malcom pogral

1

Może by tak zmiany, panie Valverde? W niedzielę mecz z Realem..

0

Przecież gdyby Rakitic odpoczal przez dwa mecze chociażby to pewnie wróciłby do formy

5

On w Anglii już był ;)

1

Dobrze gramy

0

Tak apropo, Suarez wyraźnie wraca do formy. Z Realem brameczka pewniak ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Powodem tego jak gra Rakitic jest tylko i wyłącznie Valverde. Chłop gra na oparach, ale Vidala i tak nie wypuści, jakies nieporozumienie.

5

Kocura w bramce to my już mamy

0

Rafinha w pierwszym składzie to jakieś nieporozumienie

1

Suarez w poprzednim meczu jak karnego wywalczył ;)

0

Byleby z innym skutkiem niż kiedyś haha

0

Co za cymbały z tych komentatorow xf

1

Nic specjalnego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Dramat z tym komentarzem. Ronaldo to, Ronaldo tamto xd

0

Myślicie że Cristiano dziś strzeli?

0

A ja chciałbym Malcoma na dziesiątce ????

33

Ter Stegen i Oblak to dwóch najlepszych golkiperow na świecie

32

Kolega ligi mistrzów przez ostatnie 3 lata nie oglądał?

1

Na miejscu Vidala to by mnie chyba szlag trafił. Taki genialny pomocnik nie dostaje w ogóle szans, dramat

2

Mam nadzieję że wróci na klasyk..

0

Popatrz co on robi w defensywie

0

Chelsea gra ładniejszy futbol dla oka niż my, coś niesamowitego.
Oby Barca dziś dała koncert ;)

11

Modric za grę od poczatku tego sezonu to powinien dostać złote kalesony a nie złota piłkę

0

Dla chętnych klasyk, Kilerów Dwóch na TVNie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?