0

Dodałbym do tego grona Hazarda

4

Drybling Neya jest bardziej efektowny, Leo efektywny

0

Mam nadzieję na naładowanego Messiego dzisiaj i środowym meczu z Realem też :D

23

Roberto, bez zastanowienia.

1

Jasna sprawa :) polecam też posłuchać '' Aleksander ''
Ogólnie Myslovitz z Rojkiem to złoto.

0

Nie był transmitowany w polskiej telewizji.

6

No to liczyć na Real w półfinale, i za tydzień oglądamy El Classico.

4

Ja to mam wrazenie że Rakitic to nasz kluczowy zawodnik i bardzo odczujemy jego strate jak odejdzie. Obym się mylił :)

0

Dobra Leo, skończ ten mecz brameczka i można świętować.

0

Dzisiaj Messi show i awans nasz :) oby tylko na zero z tyłu.

33

Milikowski też gra bardzo dobrze w tym sezonie :D

1

Sport TVP Pl.

0

Na YT na pewno jest, wystarczy wpisać

18

No i bardzo dobrze, zasłużenie

6

Piątek niesamowity zawodnik, czapki z głów

0

Przynajmniej zaoszczędzisz trochę nerwów :p

0

Ktoś chętny na meczyk w fifke na ps4?

21

Slabiutko.

40

Ależ te koszulki były piękne w sezonie 14/15

1

Rosół i schabowy z ziemniakami. Jak co niedziele

0

Federer 20, Nadal 17, Djoko 15.

0

Kapitalnie widowisko Nadala z Djoko :)

2

Ja nie wiem jak ktoś może pierdzielic takie glupoty że CR jest przeceniany

47

Pewnie taki jak my przez ostatnie trzy sezony

0

jedyny który gra dobrze to Vidal, gośc zapieprza za trzech

0

przydałby sie taki Leo na boisku :D

5

mysle ze on jest w top 10 na swiecie

0

rowniez bym prosił

0

Zastanawia mnie czy jest sens dawać Messiemu odpoczynek pod nieobecność Dembele.

1

Ben Yedder IF.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?