ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dodałbym do tego grona Hazarda
4
Drybling Neya jest bardziej efektowny, Leo efektywny
0
Mam nadzieję na naładowanego Messiego dzisiaj i środowym meczu z Realem też :D
23
Roberto, bez zastanowienia.
1
Jasna sprawa :) polecam też posłuchać '' Aleksander ''
Ogólnie Myslovitz z Rojkiem to złoto.
0
Nie był transmitowany w polskiej telewizji.
6
No to liczyć na Real w półfinale, i za tydzień oglądamy El Classico.
4
Ja to mam wrazenie że Rakitic to nasz kluczowy zawodnik i bardzo odczujemy jego strate jak odejdzie. Obym się mylił :)
0
Dobra Leo, skończ ten mecz brameczka i można świętować.
0
Dzisiaj Messi show i awans nasz :) oby tylko na zero z tyłu.
33
Milikowski też gra bardzo dobrze w tym sezonie :D
1
Sport TVP Pl.
0
Na YT na pewno jest, wystarczy wpisać
18
No i bardzo dobrze, zasłużenie
6
Piątek niesamowity zawodnik, czapki z głów
0
Przynajmniej zaoszczędzisz trochę nerwów :p
0
Ktoś chętny na meczyk w fifke na ps4?
21
Slabiutko.
40
Ależ te koszulki były piękne w sezonie 14/15
1
Rosół i schabowy z ziemniakami. Jak co niedziele
0
Federer 20, Nadal 17, Djoko 15.
0
Kapitalnie widowisko Nadala z Djoko :)
2
Ja nie wiem jak ktoś może pierdzielic takie glupoty że CR jest przeceniany
47
Pewnie taki jak my przez ostatnie trzy sezony
0
jedyny który gra dobrze to Vidal, gośc zapieprza za trzech
0
przydałby sie taki Leo na boisku :D
5
mysle ze on jest w top 10 na swiecie
0
rowniez bym prosił
0
Zastanawia mnie czy jest sens dawać Messiemu odpoczynek pod nieobecność Dembele.
1
Ben Yedder IF.