ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja naprawdę nie wiem co trzeba mieć w głowie, i jak nie lubić tego klubu żeby chcieć Valverde na następny sezon. Gra bez pomysłu, powolna, wprowadzanie defensywnego pomocnika przy stanie 0:0, ściągnięcie Dembele, Malcom nie podniósł się z ławki. Nie da się w każdym meczu liczyć na Messiego.
To już nawet nie jest śmieszne, nad tym mozna jedynie zaplakac.
Mamy kapitalna drużyne, tylko potrzeba trenera z jajkami, a nie miękka faje.
1
Ajj, blisko Luis
0
Aha, za Dembele...
0
Messi? Błagam..
0
Nasz klepka obrony z pomocą, genialne.
1
Do tej pory żałuje że nie udało się sprowadzić Verattiego. Na szczęście od przyszłego sezonu przychodzi De Jong to może ta pomoc troszkę ruszy.
1
A kim my jesteśmy ze remis bierzesz w ciemno? Victoria Pilzno czy Barcelona?
7
Akurat Messi dziś jest jedynym który stwarza zagrożenie.
0
Suarez chyba cały czas ma problem z kolanem, przynajmniej takie odnoszę wrażenie..
Przykro się patrzy na to jak gramy, zero ruchu, wszyscy stojanow. Wszystko w nogach Messiego, jak zwykle.
1
Tylko Messi coś może zrobić, tylko Messi..
0
Dobre pierwsze 15 minut tylko gdyby ten komentarz był troszkę bardziej żywy..
0
Aouar z kartka, dobra informacja na resztę meczu
1
Myślę że Lyon może rzucić się na nas jak Ajax na Real, od samego początku :)
0
Idealne były :) jeszcze sezon z trypletem, bajka..
0
Ostatnimi czasy jesteś chyba najbardziej irytującym gościem na tej stronie.
1
Nie pokazują, i wyniku podczas meczu też nie zdradzaja :)
0
Roberto w pomocy fajna opcja
4
Super skład :)
2
Ciekawe kiedy Pani Magda Gessler przyjdzie coś ugotować do studia ligi mistrzów ;)
2
Mam ogromną nadzieję że dzisiaj Suarez się odblokuje i strzeli jakąś brameczke.
1
Macie jakąś nostalgiczna piosenke? Ja ogólnie słuchając starszych nutek do 2007 roku chciałbym wrócić do tamtego okresu :D
6
Ależ GENIALNA zmiana Sarriego.. xD chyba chce utrzymać wynik
0
Zastanawia mnie to co Marcos Alonso robi w klubie który ma się liczyć w walce o puchary :D jedynym jego atutem są rzuty wolne xd
0
Pewnie we wrześniu :)
6
Okropna statystyka..
0
Ehh, taki Neymar by siadł :)
2
On akurat spoko.
0
Tak tak, jeden mecz pauzy
2
Chciał się wykartkowac :)
3
Ramos hahahahahahhaha