2

Ja naprawdę nie wiem co trzeba mieć w głowie, i jak nie lubić tego klubu żeby chcieć Valverde na następny sezon. Gra bez pomysłu, powolna, wprowadzanie defensywnego pomocnika przy stanie 0:0, ściągnięcie Dembele, Malcom nie podniósł się z ławki. Nie da się w każdym meczu liczyć na Messiego.
To już nawet nie jest śmieszne, nad tym mozna jedynie zaplakac.
Mamy kapitalna drużyne, tylko potrzeba trenera z jajkami, a nie miękka faje.

1

Ajj, blisko Luis

0

Aha, za Dembele...

0

Messi? Błagam..

0

Nasz klepka obrony z pomocą, genialne.

1

Do tej pory żałuje że nie udało się sprowadzić Verattiego. Na szczęście od przyszłego sezonu przychodzi De Jong to może ta pomoc troszkę ruszy.

1

A kim my jesteśmy ze remis bierzesz w ciemno? Victoria Pilzno czy Barcelona?

7

Akurat Messi dziś jest jedynym który stwarza zagrożenie.

0

Suarez chyba cały czas ma problem z kolanem, przynajmniej takie odnoszę wrażenie..
Przykro się patrzy na to jak gramy, zero ruchu, wszyscy stojanow. Wszystko w nogach Messiego, jak zwykle.

1

Tylko Messi coś może zrobić, tylko Messi..

0

Dobre pierwsze 15 minut tylko gdyby ten komentarz był troszkę bardziej żywy..

0

Aouar z kartka, dobra informacja na resztę meczu

1

Myślę że Lyon może rzucić się na nas jak Ajax na Real, od samego początku :)

0

Idealne były :) jeszcze sezon z trypletem, bajka..

0

Ostatnimi czasy jesteś chyba najbardziej irytującym gościem na tej stronie.

1

Nie pokazują, i wyniku podczas meczu też nie zdradzaja :)

0

Roberto w pomocy fajna opcja

4

Super skład :)

2

Ciekawe kiedy Pani Magda Gessler przyjdzie coś ugotować do studia ligi mistrzów ;)

2

Mam ogromną nadzieję że dzisiaj Suarez się odblokuje i strzeli jakąś brameczke.

1

Macie jakąś nostalgiczna piosenke? Ja ogólnie słuchając starszych nutek do 2007 roku chciałbym wrócić do tamtego okresu :D

6

Ależ GENIALNA zmiana Sarriego.. xD chyba chce utrzymać wynik

0

Zastanawia mnie to co Marcos Alonso robi w klubie który ma się liczyć w walce o puchary :D jedynym jego atutem są rzuty wolne xd

0

Pewnie we wrześniu :)

6

Okropna statystyka..

0

Ehh, taki Neymar by siadł :)

2

On akurat spoko.

0

Tak tak, jeden mecz pauzy

2

Chciał się wykartkowac :)

3

Ramos hahahahahahhaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?