7

Ludzie, weźcie się ogarnijcie. Wygrywamy wszystko jak leci, dzisiejszy mecz nam nie wychodzi, ale mam nadzieję że wygramy. Jeżeli nie, nic złego się nie stanie bo mamy duża przewage.

0

Po 20 dobrych meczach może zdarzyć się jeden słabszy

4

Aż wstyd się przyznać, ale kiedyś wolałem żeby on odszedł, a został Bravo..

0

Panowie, nie panikujcie xd

0

Sergi Roberto, genialne było to podanie!

4

Mam nadzieję że Samu zostanie a De Ligt przyjdzie.

0

Akurat mam ich na kuponie..

0

Jeżeli Messi ma odpocząć to niech go nie wpuszcza w drugiej połowie.

0

Ja to Cię muszę poprawić, to był sezon 14/15 :D

1

Przyjemny. Tylko mocno zastanowila mnie końcówka.

11

Na Netflixie.

0

Ciekawe czy uznają Leo czy swojak

1

Szkoda słów to na Twój komentarz

0

Wolelibyscie pracować od 6 do 14, czy od 8 do 16?

0

Chyba nadal tak jest. Mbappe jest kapitalnym zawodnikiem jak na swój wiek, oczywiście Dembele również.

0

Mimo tej asysty to Reca w kolejnym meczu powinien zająć miejsce na ławce rezerwowych.

0

Szpakowski błędy popełnia, ale jak krzyknie po strzelonej bramce to ciary

1

Nie cierpię tego zadufanego gościa

1

Ja to myślę że wielu zawodnika nie byłoby w stanie przyjąć takiej piłki

3

Tylko z cytryna ;)

0

Przegral trzy walki z rzędu. Zamiast zajmować się YouTubem może zacząłby się zajmować sztukami walki.

3

Borys to powinien nabyć trochę pokory. Norman dwie klasy lepszy

0

Dopiero pół roku haha

0


Fantastyczna piosenka.
Akurat po Lady Gadze bym się czegoś takiego nie spodziewal :)

0

Z tym moze być ciężko

0

Ehh, okropnie brakuje Kuby z Piszczem po prawej stronie.

0

Pomoc musi szarpnac bo Lewy nie może caly czas zaczynać akcji bo potem nie ma kto ich kończyć

1

Pochodzisz z Austrii?

9

To zalezy. Ja tam wolałbym żeby bronił Fabian. Szczęsny w ważnych momentach zawodzil, na każdym turnieju na którym był

0

Kun Aguero ma też genialny sezon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?