ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panowie znacie jakieś grupy zamknięte na FB z bukmacherka?
1
@Barca1992 Janek Bednarek
1
Kapitalne zagranie Arkadiuuuuszo :)
0
@SeeleyBooth Ten kapitalny Zielu zaliczył dwie asysty w poprzednim sezonie
7
@Momalsino co wy macie z tym Rakiticiem? Był naszym najlepszym pomocnikiem w tym sezonie
0
Tak apropo Ramosa to gościa nie trawie ale tyle co on bramek ładuje jako srodkowy obronca to szacun, mimo że trochę z nich strzela z karnych
0
@NeroTFP ile panowie macie do wygrania?
0
@Criss18Barca takie piiłencje to specjalność Rakiety :D
0
@NeroTFP haha, u mnie tak samo :D
3
@Nazio87 musi poprawić kilka aspektów :) Krzysiek to lis pola karnego, taki jak Pippo Inzaghi :D Lewy jest jeszcze dużo przed nim ;)
0
@DonAndresFCB dlatego mowie ze slabiutko :D
0
Kędziora slabiutko, brakuje Piszcza na tej prawej stronie
0
Jest duży progres w porównaniu do poprzednich spotkań :)
0
@Rewolucja123 Messi, Van Dijk, Cristiano Ronaldo.
1
@Hawajczyk ale jest kluczowy w drodze do finałów :)
0
Ludziska, ile godzin dziennie śpicie?
1
@Veb1233 szczerze mówiąc zapomniałem o tym meczu, bo był w sierpniu :) mój błąd
0
Najśmieszniejsze jest to, że Cristiano ma w tym sezonie zdobyty superpuchar Włoch, mistrzostwo Włoch i ten puchar tymbarka. Messi jedynie lige. Mam nadzieje ze Argentyna wygra CA.
2
Sneijder, Robben i Van Persie na boisko. Wtedy coś ta gra z przodu ruszy :D
2
Dziwi mnie brak w jakichkolwiek rankingach bramkarskich Rui Patricio. Kapitalny bramkarz, bardzo niedoceniany
3
@Katalonbar Copa America! :D
1
Patrząc na te skrzydła Holandii to taki 35 letni Robben by się przydał
1
De Ligt jest kapitalny, on musi do nas trafić
0
Babel w pierwszym składzie kosztem Promesa to dość dziwna decyzja
1
Oglądał ktoś z was jakiś mecz na żywo na ipli? Na polsat sport? Bo wykupiłem na miesiąc i zastanawiam się czy podczas meczu tam cokolwiek się zacina :)
0
@lucas/catalan The Roca w tej części ma zabraknąć
0
@Michu30 oby oby, zobaczę :D
2
Orientuje się ktoś czy można gdzieś wykupić polsat sport na miesiąc? Jakies kanały internetowe, cokolwiek?
1
@Commando czym się zachwycać po zakończeniu sezonu jak nie transferami?
0
@Kermit ciekawe czy Messi zagra