0

Mam nadzieję że w tym sezonie zobaczymy Busiego w formie. Bardzo liczę na tego zawodnika, bo też przez jego słaba dyspozycję nasza gra wyglądała jak wyglądała :)

1

Piękny mecz Barcy to i poniedziałek nie taki zły :)

3

Piękny mecz w naszym wykonaniu ale mimo wszystko.. czekam na powrót króla na boisko :)

2

Dawno mi się tak mordka nie cieszyła podczas meczu Barcy :)

1

Podoba mi się to ze Perez sam stara się coś zrobić. Nie pęka :)

1

Gramy bardzo fajnie. Przód super funkcjonuje, jedynie Semedo wygląda dzis okropnie

1

Kapitalne zagranie Roberto

2

Ale kapitalne zagranie Busiego, to była magia

2

Gramy przyjemnie dzisiaj, wygramy ten mecz :)

5

Ależ Antek ma elegancje w grze, bardzo przyjemnie sie go ogląda

1

Antek dziś strzeli dwie brameczki

8

Słysząc Wolskiego to normalnie aż mi żal że Liga Mistrzów jest w Polsacie..

30

@barcanawieki chyba jednak pizza :D

1

Brakuje mi okropnie Iniesty w naszej drużynie.. nawet jako zamiennik..

1

@Colon Neymar, Gabriel Jesus, Firmino, mimo wszystko Coutinho i chyba Richarlison

0

Panowie, jaki mniej więcej jest koszt wyjazdu na mecz Barcelony? Wylot plus cena biletu na mecz :)

0

Panowie, praca po 8 godzin codziennie czy system 12/12 czyli dwa dni po 12 i potem dwa dni wolne?
Co byście woleli?

0

@BarcaInfo przecież to jest jakiś dramat.. 25 spotkań na sezon..

1

Jest jakaś statystyka ile spotkań opuścił Dembele od przyjścia do Barcy?

1

@kkbarca do tego oszlifowany :)

4

Bravo - Alves,Pique, Mascherano, Alba - Rakitic, Busi, Iniesta - MSN
Mathieu, DOUGLAS, Xavi, Pedro, Munir, Rafinha jako zmiennicy.. sezon 14/15 był tak piękny.. :)

0

@culesjasiules oj no po prostu każdy dobrze wie że go nie wywala, wiec szkoda nerwów żeby o tym dyskutować..

0

@culesjasiules zesraja sie..

2

Trzeba się modlić o zdrowie Messiego.. niech szybko wraca.

8

Dembele więcej siedzi w szpitalu niż gra. Parodia jakas i tyle. Niech ten Neymar przychodzi, i nie pisze tego w emocjach. Jest siedem klas lepszy od Dembele.

0

Dembele, Suarez kontuzje. Coutinho nie ma.. zostajemy z Gryzkiem i jeszcze niedostępnym Leo.. cudownie

0

Was też w****ja jak ktoś.z waszego towarzystwa nie potrafi normalnie funkcjonować bez telefonu? rozmawiasz z gościem i nie potrafi nic do Ciebie powiedzieć nie patrząc w telefon..i takich osób jest coraz więcej..
Tak samo te snapy, instagramy.. Na co to komu?

5

@Zodiac według mnie jest bardzo niedocenianym napastnikiem.

0

Co sądzicie o filmie Milczenie Owiec?

22

KDB w formie to najlepszy pomocnik na świecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?