ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję że w tym sezonie zobaczymy Busiego w formie. Bardzo liczę na tego zawodnika, bo też przez jego słaba dyspozycję nasza gra wyglądała jak wyglądała :)
1
Piękny mecz Barcy to i poniedziałek nie taki zły :)
3
Piękny mecz w naszym wykonaniu ale mimo wszystko.. czekam na powrót króla na boisko :)
2
Dawno mi się tak mordka nie cieszyła podczas meczu Barcy :)
1
Podoba mi się to ze Perez sam stara się coś zrobić. Nie pęka :)
1
Gramy bardzo fajnie. Przód super funkcjonuje, jedynie Semedo wygląda dzis okropnie
1
Kapitalne zagranie Roberto
2
Ale kapitalne zagranie Busiego, to była magia
2
Gramy przyjemnie dzisiaj, wygramy ten mecz :)
5
Ależ Antek ma elegancje w grze, bardzo przyjemnie sie go ogląda
1
Antek dziś strzeli dwie brameczki
8
Słysząc Wolskiego to normalnie aż mi żal że Liga Mistrzów jest w Polsacie..
30
@barcanawieki chyba jednak pizza :D
1
Brakuje mi okropnie Iniesty w naszej drużynie.. nawet jako zamiennik..
1
@Colon Neymar, Gabriel Jesus, Firmino, mimo wszystko Coutinho i chyba Richarlison
0
Panowie, jaki mniej więcej jest koszt wyjazdu na mecz Barcelony? Wylot plus cena biletu na mecz :)
0
Panowie, praca po 8 godzin codziennie czy system 12/12 czyli dwa dni po 12 i potem dwa dni wolne?
Co byście woleli?
0
@BarcaInfo przecież to jest jakiś dramat.. 25 spotkań na sezon..
1
Jest jakaś statystyka ile spotkań opuścił Dembele od przyjścia do Barcy?
1
@kkbarca do tego oszlifowany :)
4
Bravo - Alves,Pique, Mascherano, Alba - Rakitic, Busi, Iniesta - MSN
Mathieu, DOUGLAS, Xavi, Pedro, Munir, Rafinha jako zmiennicy.. sezon 14/15 był tak piękny.. :)
0
@culesjasiules oj no po prostu każdy dobrze wie że go nie wywala, wiec szkoda nerwów żeby o tym dyskutować..
0
@culesjasiules zesraja sie..
2
Trzeba się modlić o zdrowie Messiego.. niech szybko wraca.
8
Dembele więcej siedzi w szpitalu niż gra. Parodia jakas i tyle. Niech ten Neymar przychodzi, i nie pisze tego w emocjach. Jest siedem klas lepszy od Dembele.
0
Dembele, Suarez kontuzje. Coutinho nie ma.. zostajemy z Gryzkiem i jeszcze niedostępnym Leo.. cudownie
0
Was też w****ja jak ktoś.z waszego towarzystwa nie potrafi normalnie funkcjonować bez telefonu? rozmawiasz z gościem i nie potrafi nic do Ciebie powiedzieć nie patrząc w telefon..i takich osób jest coraz więcej..
Tak samo te snapy, instagramy.. Na co to komu?
5
@Zodiac według mnie jest bardzo niedocenianym napastnikiem.
0
Co sądzicie o filmie Milczenie Owiec?
22
KDB w formie to najlepszy pomocnik na świecie.