5

Ale przyjemnie patrzy się na gre Ceballosa. Dziwne że Real z niego zrezygnował

0

Ja tam nie mam pretensji do Valverde, tylko do zarządu.
On na taki styl, a zarząd widząc to nigdy nie powinien go tu brać.

5

@ViscaBarca123 Neymar i Kimmich.. marzenie..

0

@IronSanHybrid tylko wlansie Cou grał na skrzydle w Liverpoolu i to fajnie funkcjonowało. Co do Antka na skrzydle.. przekonania nie mam, ale liczę że to wypali.

1

Tak obiektywnie.. Neymar powinien do nas zawitać. Jest prze genialnym zawodnikiem i liczę na jego transfer. Mimo wcześniejszego zachowania.
Dość bezproduktywnego od dwóch sezonów Dembele.

3

Jolka, Jolka.. pamiętasz lato ze snu..

5

Nadal Neymar nie potrzebny? Dembele jest tutaj dwa sezony i caly czas trzeba czekać aż złapie formę.

0

@Blomqvist zagraliśmy, oba spotkania z Bayernem

0

Trochę lipa jeżeli nie będzie Coutinho bo wtedy zostaje nam 4 zawodników do przodu :D

1

@Pawelsky beznadziejnie :).

0

@mrboom gdzie Rawicz, gdzie Wronki

1

Pod celą, pod celą...

0

Często łapiecie doła? :)

0

Myślicie że Messi zagra w piątek?

0

@hans206 raczej każdy :)

9

Ależ mi się micha cieszy ze zaczęły się ligi zagraniczne :)

0

Panowie, gdyby doszło do walki Wildera z AJ kto według was by ją wygrał?

2

@tadzik447 ja Tobie daaam.

5

@SkN i inne towary.

1

Co za akcja na 3:0...poezja

1

Ależ przyjemnie się patrzy na gre Davida Silvy.. :)

4

Patrząc na skład Chelsea na obecny sezon, sukcesem może być miejsce w top 10 :D

3

Jestem barmanem, nad tym dancingu! :D

0

@Headliner9 odpalaj i słuchaj :D klimacik :D

4

Brother Louie, Louie, Louie
Oh, she's only looking to me...

Tarararara

0

@Jericho przexiez gra na lewym

0

Szkoda ze Messi dziś raczej nie zagra bo fajnie by było go zobaczyć na boisku z Antułanem.

2

Przód Messi, Suarez, Griezmann naprawdę może fajnie funkcjonować :)
Dembele musi się ogarnąć albo trzeba będzie chłopaka sprzedać bo to nie jest jego pierwszy sezon tutaj a wygląda na totalnie zagubionego

1

Rakieta, De Jong, Arthur :)
Myślę że taka pomoc jest optymalna

1

@Mario96w już prędzej Bernardo Silva.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?