ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ale przyjemnie patrzy się na gre Ceballosa. Dziwne że Real z niego zrezygnował
0
Ja tam nie mam pretensji do Valverde, tylko do zarządu.
On na taki styl, a zarząd widząc to nigdy nie powinien go tu brać.
5
@ViscaBarca123 Neymar i Kimmich.. marzenie..
0
@IronSanHybrid tylko wlansie Cou grał na skrzydle w Liverpoolu i to fajnie funkcjonowało. Co do Antka na skrzydle.. przekonania nie mam, ale liczę że to wypali.
1
Tak obiektywnie.. Neymar powinien do nas zawitać. Jest prze genialnym zawodnikiem i liczę na jego transfer. Mimo wcześniejszego zachowania.
Dość bezproduktywnego od dwóch sezonów Dembele.
3
Jolka, Jolka.. pamiętasz lato ze snu..
5
Nadal Neymar nie potrzebny? Dembele jest tutaj dwa sezony i caly czas trzeba czekać aż złapie formę.
0
@Blomqvist zagraliśmy, oba spotkania z Bayernem
0
Trochę lipa jeżeli nie będzie Coutinho bo wtedy zostaje nam 4 zawodników do przodu :D
1
@Pawelsky beznadziejnie :).
0
@mrboom gdzie Rawicz, gdzie Wronki
1
Pod celą, pod celą...
0
Często łapiecie doła? :)
0
Myślicie że Messi zagra w piątek?
0
@hans206 raczej każdy :)
9
Ależ mi się micha cieszy ze zaczęły się ligi zagraniczne :)
0
Panowie, gdyby doszło do walki Wildera z AJ kto według was by ją wygrał?
2
@tadzik447 ja Tobie daaam.
5
@SkN i inne towary.
1
Co za akcja na 3:0...poezja
1
Ależ przyjemnie się patrzy na gre Davida Silvy.. :)
4
Patrząc na skład Chelsea na obecny sezon, sukcesem może być miejsce w top 10 :D
3
Jestem barmanem, nad tym dancingu! :D
0
@Headliner9 odpalaj i słuchaj :D klimacik :D
4
Brother Louie, Louie, Louie
Oh, she's only looking to me...
Tarararara
0
@Jericho przexiez gra na lewym
0
Szkoda ze Messi dziś raczej nie zagra bo fajnie by było go zobaczyć na boisku z Antułanem.
2
Przód Messi, Suarez, Griezmann naprawdę może fajnie funkcjonować :)
Dembele musi się ogarnąć albo trzeba będzie chłopaka sprzedać bo to nie jest jego pierwszy sezon tutaj a wygląda na totalnie zagubionego
1
Rakieta, De Jong, Arthur :)
Myślę że taka pomoc jest optymalna
1
@Mario96w już prędzej Bernardo Silva.