La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1746 Culés

9

Mam nadzieję, że Griezmann nie podzieli losu Coutinho. Na lewym skrzydle może być tak samo przeciętny jak Brazylijczyk i w efekcie nie będzie dawał Barcelonie tego, czego od niego oczekujemy. Nam najbardziej przydałby się typowy lewy skrzydłowy i dobry prawy obrońca.

5

@ViscaBarca123 Neymar i Kimmich.. marzenie..

7

@ViscaBarca123 i jeszcze trener z jakimś pomysłem

0

@ViscaBarca123 przecież Griezmann po zejściu Suareza grał na 9 - wyglądało to dramatycznie to fakt, ale nie jako LS.

0

@ViscaBarca123 O Griezmannie podzielam Twoje zdanie i piszę już to od miesiąca to wszyscy mówią jakiej to my wielkiej kadry nie mamy. Jeszcze teraz Cou odszedł, Neymar pewnie nie przyjdzie( nie mam pojęcia jak by miał teraz wrócić) Griezmann będzie zakiszony na LS. Mamy w składzie dwie wielkie dziury LS i PO. A już o Semedo to nie wspomme nawet co ten chłopak robi u nas to nie mam pojęcia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?