0

@wachaFCB tak tak, moja pomyłka :D

6

Najgorsze w tym wszystkim ze Ernest stracił 3 najlepsze piłkarskie lata Messiego, śmiem twierdzić że każda drużyna z topu z Messim z obecnego sezonu zdobyłaby ligę mistrzów 

0

Pod okiem nowego trenera to i Busi, i Rakitic odżyją

0

Wymarzonym transferem do Barcelony byłby Pep Guardiola na ławke trenerska :) 

2

Szkoda ze to ostatni mecz tego sezonu, a nie tylko przedsmak przed tym najważniejszym :) 

0

Gra ktoś z was tutaj obecnych w WWE 2k19 na PS4? Jak wrażenia? 

0

Brał ktoś z was kiedyś zastrzyki w brzuch? Ból do zniesienia? Bo wlansie od jutra mam zacząć i nie wiem czego się spodziewać :D

0

Nie tylko. Kapitalna piosenka :)

18

Te dwa trofea bardzo cieszą, ale kompromitacja w LM doprowadza wszystkich do szału

17

Miodowe lata są genialne do momentu w którym pojawia się nowa Alinka

2

Panie i Panowie.. miodowe lata, kiepscy czy 13 posterunek? ktore dzieło sztuki przypadło najbardziej do gustu?

0

W sumie też mało co oglądam TV bo nie mam czasu, ale starych polskich piosenek nigdy za wiele.

1

Wśród dużego ścierwa w polskiej telewizji, polecam wszystkim kanał Kino Polska Muzyka. Klasyki Polskiej muzyki, jeden z nielicznych fajnych kanałów w TV

7

Straszna szkoda że nie awansowali do finału LM

1

Stary...3 miesiące temu przeżyłem dokładnie to samo. Moja babcie wypuścili ze szpitala na 2 dni przed śmiercią, zeby umarła w swoim łóżku, tam gdzie mieszkała. Niesamowity ból, ale pomysl że teraz przynajmniej nie cierpi.

0

Napisałem na priv do was obu :)

0

Może głupie pytanie, ale jest tutaj jakiś dietetyk? Albo chociaż osoba która na codzień stosuje dietę i jest w stanie pomóc?

2

Tutaj masa faktów, masa dowodów.

0

Dawno nic nie rozpieprzylo mnie tak psychicznie jak dokument Sekielskiego. Niech to puszcza do cholery w telewizji publicznej

0

Rakitic - De Jong - Arthur
Taka pomoc w przyszłym sezonie i powinno być dobrze

1

Nie wiem jak wam ale z biegiem sezonu okropnie brakuje mi Iniesty. Wiem że dobre mecze przeplatal słabymi w dwóch ostatnich sezonach ale był magikiem na którego patrzylo się z przyjemnością

7

Jakie bójki?

25

Kocham ten klub i nic tego nie zmieni.

Przykro z tego powodu co się dziś wydarzyło i pewnie długo będzie ale kibicem się jest, a nie bywa.

Visca El Barca! :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Brakło jaj, tyle w temacie. Poza Arturo, jedyny który walczył.

2

Jak oni mogą nazywać tych ludzi w studiu EKSPERTAMI..

0

Mecz bardzo wyrównany. Lepsze sytuację mieliśmy my, szkoda że nie wykorzystane

26

Skończcie pier***ić

6

Co za genialny hymn, ciary.

5

Coutinho dziś strzeli piękna bramkę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?