ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wachaFCB tak tak, moja pomyłka :D
6
Najgorsze w tym wszystkim ze Ernest stracił 3 najlepsze piłkarskie lata Messiego, śmiem twierdzić że każda drużyna z topu z Messim z obecnego sezonu zdobyłaby ligę mistrzów
0
Pod okiem nowego trenera to i Busi, i Rakitic odżyją
0
Wymarzonym transferem do Barcelony byłby Pep Guardiola na ławke trenerska :)
2
Szkoda ze to ostatni mecz tego sezonu, a nie tylko przedsmak przed tym najważniejszym :)
0
Gra ktoś z was tutaj obecnych w WWE 2k19 na PS4? Jak wrażenia?
0
Brał ktoś z was kiedyś zastrzyki w brzuch? Ból do zniesienia? Bo wlansie od jutra mam zacząć i nie wiem czego się spodziewać :D
0
Nie tylko. Kapitalna piosenka :)
18
Te dwa trofea bardzo cieszą, ale kompromitacja w LM doprowadza wszystkich do szału
17
Miodowe lata są genialne do momentu w którym pojawia się nowa Alinka
2
Panie i Panowie.. miodowe lata, kiepscy czy 13 posterunek? ktore dzieło sztuki przypadło najbardziej do gustu?
0
W sumie też mało co oglądam TV bo nie mam czasu, ale starych polskich piosenek nigdy za wiele.
1
Wśród dużego ścierwa w polskiej telewizji, polecam wszystkim kanał Kino Polska Muzyka. Klasyki Polskiej muzyki, jeden z nielicznych fajnych kanałów w TV
7
Straszna szkoda że nie awansowali do finału LM
1
Stary...3 miesiące temu przeżyłem dokładnie to samo. Moja babcie wypuścili ze szpitala na 2 dni przed śmiercią, zeby umarła w swoim łóżku, tam gdzie mieszkała. Niesamowity ból, ale pomysl że teraz przynajmniej nie cierpi.
0
Napisałem na priv do was obu :)
0
Może głupie pytanie, ale jest tutaj jakiś dietetyk? Albo chociaż osoba która na codzień stosuje dietę i jest w stanie pomóc?
2
Tutaj masa faktów, masa dowodów.
0
Dawno nic nie rozpieprzylo mnie tak psychicznie jak dokument Sekielskiego. Niech to puszcza do cholery w telewizji publicznej
0
Rakitic - De Jong - Arthur
Taka pomoc w przyszłym sezonie i powinno być dobrze
1
Nie wiem jak wam ale z biegiem sezonu okropnie brakuje mi Iniesty. Wiem że dobre mecze przeplatal słabymi w dwóch ostatnich sezonach ale był magikiem na którego patrzylo się z przyjemnością
7
Jakie bójki?
25
Kocham ten klub i nic tego nie zmieni.
Przykro z tego powodu co się dziś wydarzyło i pewnie długo będzie ale kibicem się jest, a nie bywa.
Visca El Barca! :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Brakło jaj, tyle w temacie. Poza Arturo, jedyny który walczył.
2
Jak oni mogą nazywać tych ludzi w studiu EKSPERTAMI..
0
Mecz bardzo wyrównany. Lepsze sytuację mieliśmy my, szkoda że nie wykorzystane
26
Skończcie pier***ić
6
Co za genialny hymn, ciary.
5
Coutinho dziś strzeli piękna bramkę :D