ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Napisał że przedwczesny..
20
Tak w ogóle to Messi jeszcze The Reds nie strzelił.. chyba czas to zmienić.
0
Mamy praktycznie pewny awans, teraz trzeba liczyć na awans Ajaxu. Wtedy byłoby idealnie.
1
W takim razie czekamy na Dembele w drugiej połowie :D
1
Wichniarek to straszny pajac
7
Staram się nie narzekać na to beznadziejne studio Polsatu ale po prostu się nie da.
0
Filet z kurczaka w panierce czy schaboszczak? co wolicie? :D
0
Bardzo mądra babeczka. Kiedys była nieco szurnieta ale z wiekiem zmadrzala :D
6
Najlepszy serial
7
Wygraliśmy z ciężkim rywalem na wyjeździe. Nie ma sensu narzekać tylko cieszyć się z wygranej. Na Camp Nou zobaczymy dużo lepsza Barcelone.
1
Pan profesor Pique jest niesamowity.
0
Przeczucie że uderzy w mur xd
1
Wygrywamy na wyjeździe z ciężkim rywalem. Nie róbmy tragedii
0
To zobaczysz jak to będzie wyglądać bez niego. Jeszcze gorzej.
1
Busi ogarnij się delikatnie b
0
Oby dziś Gryzon się przełamał :)
0
Panowie, jakies sposoby na problem z pachwina? Okropnie mnie boli od kilku dni, w trakcie meczu okropnie mnie zaczęła boleć. Jak to leczyć?
1
Ależ nie mogę się doczekać dzisiejszego meczu. Musi być show! :) mysle że Messi o to zadba :)
0
Chyba koniec sezonu dla napadziora kogutów
0
Ale Liverpool sobie pyka
2
Brak jakichkolwiek emocji w komentarzu na Polsacie. Szkoda szkoda
0
Zamawiał ktoś z was perfumy z iperfumy? godne polecenia? oryginalne perfumy? Bo cena delikstnie niższa niż przykładowo w Douglasie
0
Polecacie jakiś ciekawy film na netflixie? Proszę o jakies tytuły :D
0
W Pucharze UEFA :D
89
Bilans z Realem to miód dla oczu.
1
W zeszlej kolejce Tottenham strzelił bramkę wlansie z Liverpoolem która nie powinna być uznana. Wtedy też im pomagali?
0
Ten chorwat, najlepszy piłkarz na świecie gówno gra.
13
Dybala jest gorszym zawodnikiem od Cou.
5
Busi musi poczuć że ma rywala do miejsca w składzie, bo inaczej będzie tylko gorzej. Dorbze że De Jong zaklepany
4
Może po takim meczu ktoś zauważy ile daje tej drużynie Rakitic i co się dzieje kiedy go nie ma.