ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Witekk10 mam dokładnie to samo :) spoko komentator
2
Nasi siatkarze to potwory. Kapitalnie się ogląda naszych orłów :)
0
Adam Marchlinski komentuje dziś mecz :) piękne czasy jak la liga była co tydzień na canale +
0
Panowie, orientuje się ktoś jaka może być przyczyna tego że po włączeniu y y na ps4, zmienia mi się obraz na HDR i ekran czasem mruga. Miał ktoś coś podobnego? w menu ps4 jest wszystko okej, dopiero po włączeniu gry.
0
Mam nadzieje ze nie będziemy dziś oglądać Barcelony która wali głową w mur, a tego się boję bo to jednak wyjazd
3
@draxidox ciężko było się starać o wypożyczenie, praktycznie nigdy nie chcieli się zgodzić
0
Jak pobrać ta fifke przed premierą? Mam kupione to za 15zl i chcąc pobrać wersję mistrzowska pobiera mi się coś co ma 8gb. Wie ktoś coś?
ps4
0
Jakie były by dla was idealne godziny pracy?
Takie najbardziej optymalne?
8-16?
0
Mimo tych dwóch bramek Angela, dla mnie piłkarzem meczu jest Gueye.
5
Tak szczerze mówiąc..moim wymarzonym transferem do Barcy byłby powrót Pepa Guardioli. Jestem przekonany że z tym geniuszem, i naszym obecnym składem znowu bylibyśmy postrachem każdej drużyny.
3
Di Maria dziś daje koncercik
5
Jak sobie przypominam studio LM w Canal +, a teraz trzeba patrzeć na tych baranów z Polsatu to się płakać chce..
1
W ogóle to kapitalny występ Hazarda w dzisiejszym meczu
0
Ależ przyjemnie się ogląda grę Felixa :)
5
Suarez dziś zepsuł wszystko co miał, okropny mecz.
1
A szkoda gadać, okropna druga połowa w naszym wykonaniu
0
Nie rozumiem dlaczego na wyjazdach zamianiamy się w jakiegoś sredniaka
0
Panie Messi, grzej się Pan
0
@DonMatteo901 do Manchesteru na mecz z City.. też ciężki wyjazd
1
Dobra Leo, koniec wakacji ;)
0
Hummels to prze kapitalny obrońca
1
Mimo tych strat to niech Ansu próbuje grać do przodu :)
0
Kurde bele, blisko Pique
0
@SelloutCrowd siatkówka wcale nie taka nudna, chyba że gra Polska. Wtedy wiadomo kto wygra mecz.
0
Tak w ogóle to Slavia gra piękna piłkę :)
0
Ależ Slavia jedzie z Interem :D
2
@Majsteer o 20. Zawsze są godzinę przed meczem
3
@Lola120 przeciez dopiero połowa września.. aż tyle macie tej nauki?
0
Mam nadzieję dziś na popis Luisito :) no i oczywiście liczę że Messi dostanie dziś jakies minuty i zagra na SIP bo jeszcze nie miał tej przyjemności :)
1
Arahja od Kazika wpada w wasze gusta muzyczne?