1

@Witekk10 mam dokładnie to samo :) spoko komentator

2

Nasi siatkarze to potwory. Kapitalnie się ogląda naszych orłów :)

0

Adam Marchlinski komentuje dziś mecz :) piękne czasy jak la liga była co tydzień na canale +

0

Panowie, orientuje się ktoś jaka może być przyczyna tego że po włączeniu y y na ps4, zmienia mi się obraz na HDR i ekran czasem mruga. Miał ktoś coś podobnego? w menu ps4 jest wszystko okej, dopiero po włączeniu gry.

0

Mam nadzieje ze nie będziemy dziś oglądać Barcelony która wali głową w mur, a tego się boję bo to jednak wyjazd

3

@draxidox ciężko było się starać o wypożyczenie, praktycznie nigdy nie chcieli się zgodzić

0

Jak pobrać ta fifke przed premierą? Mam kupione to za 15zl i chcąc pobrać wersję mistrzowska pobiera mi się coś co ma 8gb. Wie ktoś coś?
ps4

0

Jakie były by dla was idealne godziny pracy?
Takie najbardziej optymalne?
8-16?

0

Mimo tych dwóch bramek Angela, dla mnie piłkarzem meczu jest Gueye.

5

Tak szczerze mówiąc..moim wymarzonym transferem do Barcy byłby powrót Pepa Guardioli. Jestem przekonany że z tym geniuszem, i naszym obecnym składem znowu bylibyśmy postrachem każdej drużyny.

3

Di Maria dziś daje koncercik

5

Jak sobie przypominam studio LM w Canal +, a teraz trzeba patrzeć na tych baranów z Polsatu to się płakać chce..

1

W ogóle to kapitalny występ Hazarda w dzisiejszym meczu

0

Ależ przyjemnie się ogląda grę Felixa :)

5

Suarez dziś zepsuł wszystko co miał, okropny mecz.

1

A szkoda gadać, okropna druga połowa w naszym wykonaniu

0

Nie rozumiem dlaczego na wyjazdach zamianiamy się w jakiegoś sredniaka

0

Panie Messi, grzej się Pan

0

@DonMatteo901 do Manchesteru na mecz z City.. też ciężki wyjazd

1

Dobra Leo, koniec wakacji ;)

0

Hummels to prze kapitalny obrońca

1

Mimo tych strat to niech Ansu próbuje grać do przodu :)

0

Kurde bele, blisko Pique

0

@SelloutCrowd siatkówka wcale nie taka nudna, chyba że gra Polska. Wtedy wiadomo kto wygra mecz.

0

Tak w ogóle to Slavia gra piękna piłkę :)

0

Ależ Slavia jedzie z Interem :D

2

@Majsteer o 20. Zawsze są godzinę przed meczem

3

@Lola120 przeciez dopiero połowa września.. aż tyle macie tej nauki?

0

Mam nadzieję dziś na popis Luisito :) no i oczywiście liczę że Messi dostanie dziś jakies minuty i zagra na SIP bo jeszcze nie miał tej przyjemności :)

1

Arahja od Kazika wpada w wasze gusta muzyczne?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?