ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Roberto zagrał dziś bardzo dobry mecz
4
Nie mogę patrzeć na to co wyrabia nasz lewy obrońca, przecież to jest niepojęte.
0
Cudowny ten Firpo, cudowny
4
Boże kochany.. co ten Firpo wyprawia.
0
Lahoz, Rany Boskie...
0
Wygramy ten mecz :)
0
Środek pola dzisiaj jest niszczony
0
Postawiłem dokładny wynik meczu, 2:1 dla Barcy :) mam nadzieję że tak się skończy :D
0
Vardy to genialny napastnik.
6
@BARCA_FOR_EVER genialna jest ta koszulka Barcy ze zdjęcia :)
0
@Barca_Big_Moment Rany Boskie.. za co Cristiano 4 miejsce?! Multum zawodników było od niego lepszych w tym roku.
1
Ależ fajnie ogląda się Leicester w tym sezonie, oby utrzymali formę do końca sezonu i może jakoś powalczyli o tytuł z Liverpoolem.
0
@Criss18Barca 33% celnych podań?
8
Ja to się boję że jak wróci Pique to znowu będą błędy w obronie..
Według mnie na środku defensywy powinna zagrać francuska para.
2
@Denver długie auto, musiałbyś się przyzwyczaić do tego że nie wszędzie zaparkujesz :D
0
Kurcze, jakoś dzisiaj jestem niesamowicie nakręcony na nasz meczyk, mam nadzieje ze zniszczymy Atleti na ich własnym podwórku :)
0
Nie ma to jak dobry rosołek w niedziele :D
0
@Gaucho ale on już jakiś czas w Liverpoolu nie gra i ze starej formy nici
0
Matko kochana.. ależ bramka De Bruyne!
10
@kolagadawid a czemu Salaha.. a nie Mane? :)
0
Polecacie jakiś fajny męski zegarek? do tysiaka :D
0
Gramy dziś naprawdę fajnie
55
Francuska para stoperów chyba powinna zostać podstawowa do końca sezonu.
0
Kapitalnie gramy !
0
@Tiisso to niech się zacznie dobrze prowadzić
1
Przykro mi ale jego czas w tym klubie się skończył.
1
Super Dembele, super.
0
Pierwsze 10 minut niezłe
1
Ale Messi tańczy :D
0
Wiem że to może złudne marzenia, ale chciałbym obejrzeć dziś dominującą przez cały mecz Barcelone. Mimo tego człowieka na ławce.