2

Roberto zagrał dziś bardzo dobry mecz

4

Nie mogę patrzeć na to co wyrabia nasz lewy obrońca, przecież to jest niepojęte.

0

Cudowny ten Firpo, cudowny

4

Boże kochany.. co ten Firpo wyprawia.

0

Lahoz, Rany Boskie...

0

Wygramy ten mecz :)

0

Środek pola dzisiaj jest niszczony

0

Postawiłem dokładny wynik meczu, 2:1 dla Barcy :) mam nadzieję że tak się skończy :D

0

Vardy to genialny napastnik.

6

@BARCA_FOR_EVER genialna jest ta koszulka Barcy ze zdjęcia :)

0

@Barca_Big_Moment Rany Boskie.. za co Cristiano 4 miejsce?! Multum zawodników było od niego lepszych w tym roku.

1

Ależ fajnie ogląda się Leicester w tym sezonie, oby utrzymali formę do końca sezonu i może jakoś powalczyli o tytuł z Liverpoolem.

0

@Criss18Barca 33% celnych podań?

8

Ja to się boję że jak wróci Pique to znowu będą błędy w obronie..
Według mnie na środku defensywy powinna zagrać francuska para.

2

@Denver długie auto, musiałbyś się przyzwyczaić do tego że nie wszędzie zaparkujesz :D

0

Kurcze, jakoś dzisiaj jestem niesamowicie nakręcony na nasz meczyk, mam nadzieje ze zniszczymy Atleti na ich własnym podwórku :)

0

Nie ma to jak dobry rosołek w niedziele :D

0

@Gaucho ale on już jakiś czas w Liverpoolu nie gra i ze starej formy nici

0

Matko kochana.. ależ bramka De Bruyne!

10

@kolagadawid a czemu Salaha.. a nie Mane? :)

0

Polecacie jakiś fajny męski zegarek? do tysiaka :D

0

Gramy dziś naprawdę fajnie

55

Francuska para stoperów chyba powinna zostać podstawowa do końca sezonu.

0

Kapitalnie gramy !

0

@Tiisso to niech się zacznie dobrze prowadzić

1

Przykro mi ale jego czas w tym klubie się skończył.

1

Super Dembele, super.

0

Pierwsze 10 minut niezłe

1

Ale Messi tańczy :D

0

Wiem że to może złudne marzenia, ale chciałbym obejrzeć dziś dominującą przez cały mecz Barcelone. Mimo tego człowieka na ławce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?