3

Mam nadzieję że Messi wejdzie na chociażby 20 minut w meczu z BVB :)

0

Ludziska, macie jakąś piosenkę z którą jesteście emocjonalnie związani? albo po usłyszenia jej pojawiają wam się łzy w oczach? :)

0

Panowie, obejrzę gdzieś Bohemian Rhapsody? macie jakiś link do pobrania bądź obejrzenia online? :)

2

Benzema obecnie jest w top 3 napastników na świecie

0

Panowie jakis kuponik na dziś macie? Bo jakoś nie mam pomysłu

2

@Avada Kedavra czemu żałosny? Każdy ma prawo do swojej opinii :)

0

Miał ktoś z was buty Lacoste? Polecacie?

6

Coldplay - Fix You
Podoba wam się to cudeńko?

1

Cristiano to jednak jest fenomen

1


Coldplay - Fix You,
wpada w wasze gusta? :)

0

Sterling w top 5 na świecie to chyba obecnie jest na pewno.

0

Specjalnie postawiłem kupon na Austrie żeby Polska wygrała :D mam nadzieje ze jakimś cudem się sprawdzi :D

0

Dziś na plus jedynie Fabiański, no i od biedy Krychowiak

0

Krychowiak to nie ten sam zawodnik co 4 lata temu, ale mimo wszystko jest najlepszy z naszych pomocników. Nie świadczy to dobrze o reszcie.

13

@Colon lays papryka :)

1

Jaka jest wasza ulubiona piosenka Queen?

0

@DaPi potwierdzam!

7

W sumie to ja bym był za powrotem Giulyego. Przydałby się na skrzydełko

1

Miałem nadzieje ze dzisiaj ja zewnątrz będzie trochę chłodniej, a tu nadal patelnia.. nic przyjemnego

3

Ten Tavernier zapieprza od obrony do ataku cały czas a wygląda jakby dopiero co wszedl na boisko

9

Przyjechały barany z Warszawy.

0

Okropnie ciężki czas przed Lucho.. zawsze był silny i taki musi zostać. Wyrazy współczucia.

9

@kamilos1214 a cóż Ty od niego dziś chcesz?

0

Ja tam Legii nienawidzę, także wolałbym awans Rangersów.

0

@masq dołączam się

2

Teraz Slavie, pojechałbym na wyjazd

14

Rakieta dał nam bardzo wiele w ostatnich LATACH. Według mnie był najrowniej grającym pomocnikiem w naszej drużynie, rzadko miał wahania formy. Uwielbiam go, i życzę mu wszystkiego dobrego w nowym klubie, jeżeli od nas odejdzie. VAMOS Ivan.

0

@bartoszekkk weź Pan wypluj te słowa

0

Sam chciałbym powrotu Neymara, tylko raczej wtedy nie da rady grać Messim, Neyem, Suarezem i Antkiem w jednym momencie. Więc chyba nie ma dla niego miejsca

0

Tak zupełnie szczerze to wczoraj Waldek zaskoczył chyba wszystkich..nie dość że wystawił fajny skład, zrobił spoko zmiany podczas meczu to jeszcze żył podczas meczu co było dla mnie najdziwniejsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?