ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mam nadzieję że Messi wejdzie na chociażby 20 minut w meczu z BVB :)
0
Ludziska, macie jakąś piosenkę z którą jesteście emocjonalnie związani? albo po usłyszenia jej pojawiają wam się łzy w oczach? :)
0
Panowie, obejrzę gdzieś Bohemian Rhapsody? macie jakiś link do pobrania bądź obejrzenia online? :)
2
Benzema obecnie jest w top 3 napastników na świecie
0
Panowie jakis kuponik na dziś macie? Bo jakoś nie mam pomysłu
2
@Avada Kedavra czemu żałosny? Każdy ma prawo do swojej opinii :)
0
Miał ktoś z was buty Lacoste? Polecacie?
6
Coldplay - Fix You
Podoba wam się to cudeńko?
1
Cristiano to jednak jest fenomen
1
Coldplay - Fix You,
wpada w wasze gusta? :)
0
Sterling w top 5 na świecie to chyba obecnie jest na pewno.
0
Specjalnie postawiłem kupon na Austrie żeby Polska wygrała :D mam nadzieje ze jakimś cudem się sprawdzi :D
0
Dziś na plus jedynie Fabiański, no i od biedy Krychowiak
0
Krychowiak to nie ten sam zawodnik co 4 lata temu, ale mimo wszystko jest najlepszy z naszych pomocników. Nie świadczy to dobrze o reszcie.
13
@Colon lays papryka :)
1
Jaka jest wasza ulubiona piosenka Queen?
0
@DaPi potwierdzam!
7
W sumie to ja bym był za powrotem Giulyego. Przydałby się na skrzydełko
1
Miałem nadzieje ze dzisiaj ja zewnątrz będzie trochę chłodniej, a tu nadal patelnia.. nic przyjemnego
3
Ten Tavernier zapieprza od obrony do ataku cały czas a wygląda jakby dopiero co wszedl na boisko
9
Przyjechały barany z Warszawy.
0
Okropnie ciężki czas przed Lucho.. zawsze był silny i taki musi zostać. Wyrazy współczucia.
9
@kamilos1214 a cóż Ty od niego dziś chcesz?
0
Ja tam Legii nienawidzę, także wolałbym awans Rangersów.
0
@masq dołączam się
2
Teraz Slavie, pojechałbym na wyjazd
14
Rakieta dał nam bardzo wiele w ostatnich LATACH. Według mnie był najrowniej grającym pomocnikiem w naszej drużynie, rzadko miał wahania formy. Uwielbiam go, i życzę mu wszystkiego dobrego w nowym klubie, jeżeli od nas odejdzie. VAMOS Ivan.
0
@bartoszekkk weź Pan wypluj te słowa
0
Sam chciałbym powrotu Neymara, tylko raczej wtedy nie da rady grać Messim, Neyem, Suarezem i Antkiem w jednym momencie. Więc chyba nie ma dla niego miejsca
0
Tak zupełnie szczerze to wczoraj Waldek zaskoczył chyba wszystkich..nie dość że wystawił fajny skład, zrobił spoko zmiany podczas meczu to jeszcze żył podczas meczu co było dla mnie najdziwniejsze