La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 877 Culés

konto usunięte

14

Trwają pracę nad kontynuacją serialu "Odwróceni" z 2007 roku. W roli głównej powróci Robert Więckiewicz jako "Blacha", członek gangu pruszkowskiego.

1 sezon to zdecydowanie najlepszy serial TVN'u. Mam nadzieję, że drugi utrzyma formę.

1

@Delolen no to byłby hit. Najlepszy polski serial o tej tematyce. Na równi z Pitbullem ewentualnie

konto usunięte

0

@michal26 Dołożyłbym do tego "Glinę"(oba sezony) od Pasikowskiego.

konto usunięte

0

@Delolen "Oficer" też był niezły.

0

@Delolen Co będą pokazywać jak żyje sobie na koszt państwa? Serial był świetny i ja tam nie widzę niszczyć tego.

konto usunięte

0

@tristan87 Prawda. Chociaż "Oficer" bardziej dotykał tematu służb specjalnych, układów politycznych itd..

konto usunięte

0

@Szreko Serial jest zrobiony na faktach. A przecież "pruszkowscy" powychodzili z więzień.

0

@Delolen blacha będzie robił streamy z puchy jak bije rekord świata w wyciskaniu ciężarów :D

0

@Delolen Odwróceni to genialny serial :) zobaczymy co im z tego wyjdzie.

0

@Delolen Tak tylko on był robiony wedle tego co mieli od Masy itp. Co niby teraz mieliby pokazywać? Moim zdaniem serial niepotrzebny. Odwróceni byli genialni ale kontynuacja byłaby bez sensu. Choć mam nadzieje, że on nie wyjdzie to jednak jak wyjdzie liczę że pokaże mi jak bardzo się myliłem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?