La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1536 Culés

konto usunięte

1

Odnosząc się do sytuacji w Premier League. Może się okazać, że już za tydzień (czego bym nie chciał), United wskoczy do top4. Ta walka o LM pomiędzy Chelsea, United i Arsenalem będzie pasjonująca. Chociaż to Chelsea ma najtrudniejszy terminarz z drużyn top6. Mam nadzieję, że The Blues ostatecznie LM wywalczą, ale dla postronnego kibica, który w dodatku lubi angielski futbol, rywalizacja może być bardzo pięknym widowiskiem. Dla fanów Chelsea, United czy Arsenalu również, ale u nich w dodatku wchodzą ogromne emocje. :D

1

@student97r Ja tam Chelsea nie lubię więc wolałbym żeby tam był Arsenal :D

konto usunięte

0

@ArterkHD Każdy ma swoje sympatie klubowe. :)

0

@student97r Za to uwielbiam Premier League. Emocje i walka o top 4 każdy w Anglii chce być chociaż w tej czwórce i walczy o nią do upadłego. Dodatkowo w tym sezonie moje United chce tam wrócić więc emocje są dużo większe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?