La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 666 Culés

35

Pamiętam jak Neymarowi nie szlo przez kilka spotkać z rzędu to chociaż zapieprzal w defensywie, Coutinho tak jakby nic mu się nie chciało, troszkę przykre.

konto usunięte

0

@ArterkHD Rozumiem brak formy jak u Pique trwający miesiąc i trochę, a nie jak u Coutinho, że nic nie gra od 4 miesięcy, gdyby chociaż nadrabiał to walecznością, a nawet tego nie robi. Jeśli do końca sezonu nic się nie zmieni to trzeba faceta sprzedać.

0

@BigSam2000 chcesz sprzedac najlepszego pomocnika premier league ktorego kupilismy za worek pieniedzy dlatego ze w pierwszym sezonie gra slabo? wiekszosc pomocnikow ktora do nas przychodzi gra kiepsko w pierwszym sezonie, przykladem jest rakitic. Sprzedanie coutinho byłoby szczytem głupoty, to jeden z zawodnikow o najwiekszym potencjale na swojej pozycji na swiecie, polecam odswiezyc jego zagrania z mundialu .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?