0

Lubie Tito ale sorry, powinni znalezc kogos lepszego... w tym sezonie w tych waznych meczach gralismy slabo i tylko w dwuczemu z Milanem udalo nam sie wyjść zwycięsko, dostajemy po dupie od Realu który tak na prawde dorównuje nam ale nie jest lepszy.

0

"papa barca" hahahahhahaah na pewno nie teraz!!!!

0

Błedy na korzyść realu i będzie spoko bo sie zdąża, ale na korzyść Barcelony to juz jest przekupiony.....

0

No pięknie z taka grą to na Osasune a nie.... ale na prawde zęby po tym meczu z Milanem nie nauczyć sie czego i nie zagrać z Realem porządnie....

0

"TO JEST SAMOBÓJ CRISTIANO RONALDO" i te niedowierzania

0

Messi poprawi swój wynik i bedzie po gadaniu czy wyrównał czy pobił.

0

http://pl-sport.tv/stream-2.htm
tutaj działa w miarę i po polsku :D

0

LEOOOOOOOOOOOOOOOO MESSSSSSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII GOOOOLLLLLLLLLLL

0

Zaczną grać to nawet 3-2 dla Barcelony jest możliwe VeB !!!

0

Za darmo i jak sam mówi nie żąda wielkich pieniędzy to powinni brać go co im szkodzi

0

Pep chcę odpocząć ale fajnie by było jakby za parę lat wrócił do Barcelony i został ponownie trenerem

0

Ja powiem tak że to nie koniec świata, jest jeszcze przed Barcą wiele sezonów w który może pokazać że jest najlepsze. A co do gry Chelsea to był to autokar na swojej połowie i skuteczny. Barca musi też znaleźć sposób na tak grających przeciwników bo teraz zobaczyli że to skuteczne i przeciwko Barcelonie, możliwe że, będą tego próbować.

VeB !!!

0

Teraz muszą i pewnie zagrają najlepszym składem bo nie ma na co oszczędzać się jak ligi nie wygrają. Teraz LM jest najważniejsza i żeby jako pierwsza drużyna obronić tytuł.

VeB !!!

0

Nie ma co płakać nawet jeśli nie zdobędziemy kolejnego mistrzostwa. Jest jeszcze LM w której mamy jeszcze duże szanse i coś mi się wydaje że jeżeli Pep nie zwali składu spokojnie wygramy z Chelsea.

0

Nie wiem po co ściągnął Xaviego (chyba że ma kontuzje) zamiast Tello lepiej by było a ten teraz chce wprowadzać na 10 min Fabregasa zamiast na początku 2 połowy zrobić porządne zmiany...

0

JAPIERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR..............

0

COOOOOO?? czemu Xavi??

0

HAHA a piłkarze relu już się kładą żeby czas zyskać.
A poza tym ten mecz jest podobny do tego z Chelsea Barca próbuje przeciwnik nic nie robi...

0

Czy wam tez sie wydawało że piłka dotknęła Casillasa??

0

ja mam pytanie bo nie mogę sobie przypomnieć Barcelona w tym sezonie wygrała narazie Puchar Gampera Klubowe mistrzostwa i coś jeszcze ??

0

I nie odpuszczać cisnąć i strzelić jeszcze 2 gole. Do boju Blaugrano !!!

0

Powiem tyle że jak Pep w przewie zrobi to co musi, a sam wie co, to myślę że wynik 3-2 dla Barcy nie koniecznie będzie problemem. Komentator sam stwierdził że fatalny skład ma w tym meczy Barca.

0

powinna być bo wychodził na czysta pozycje ale dlaczego nie dał czerwonej pepe to sie nie dowiemy

0

Barcelono zrób teraz to co potrafisz najlepiej - gra piłką !

0

znów przy 2:0 barca myśli ze wygrała juz mecz. czemu nie pocisnęliście jeszcze realu przy wyniku 2:0. Teraz bedzie sranie o wynik do konca

0

co wy robicie ?????

0

mały_20 a ja chce zęby tobie urwali ręce przy dupie chociaż nie będziesz spamować

0

w necie*

0

mały_20 wielki cwaniak w świecie ci** w świecie

0

Nie dość że piękna bramka to jeszcze strzelona realowi. Do boju Barco !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?