ArturBarca
Dołączył/a: grudzień 2011
Zabrze
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLll PEDROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Powinni go zawiesić na 2-3 miesiące i nie dawać mu kasy. Co z tego ze zawiesili by ko na pół roku jakby kase dostawał? Gdyby mu tak nie dali przez jakiś czas to by pomyślał na drugi raz.
0
10 minut do konca 1:2 dla BARCY
0
ciekawe co sobie myślał ze przez ponad 80 min utrzymają wynik 1:0 hahaha Przy Barcelonie to nie możliwe !!!
0
AAAAAAAAAAAABBBBBBBBBBBBBIIIIIIIIIIIIDAAAALLLLLLLLLLLLLL JEEEEEESTTTTTTTTTTT
0
Komentatorzy dziś mają dowalone teksty "dobrze ze nie miał pistoletu" jadą na pepe :D
0
niektórzy piłkarze Barcy, powiedzmy szczerze, symulują ale to co robi pepe dziś przebija wszystkich symulantów. Rozumiem jakby tak raz zrobił ale to już 4-5 raz. Dać mu zółtą za takie coś.
0
"niech pepe wstaje i nie robi z GD cyrku" szczera prawda, w dzisiejszym meczu pepe symuluje jak nikt
0
Messiego w ogóle nie widać może się przebudzi chłopak bo przy zmęczonym realu on może dużo zrobić dla Barcy
0
Real grał dobrze, do 11 minuty potem to już pokaz Barcy nie możliwe żeby nie było więcej goli dla Blaugrany
0
Jedziemy z nimi jak w grudniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Visca el Barca
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL PUYOLLLLLLLLLLLLLLLLLL
0
Real liczy że Ronaldo im mecz wygra co podanie do przodu to do niego
0
valdesiak siedzi i przez cały mecz bedzie tu ctrl+v haha żal mi takich osób
0
jackie chun pepe hahaha
0
Barca gra jakby chciała, ale nie mogła. Może czekają aż real się wybiega i zaatakują.
0
jeszcze jest dużo czasu i rewanż wiec nie ma co się załamywać Barca zaraz się rozegra i będzie lepiej.
0
http://rikotv.ubf.pl/viewpage.php?page_id=11#cmd=action=stop ktoś już napisał ale dam jeszcze raz bo nie tnie wcale :D miłego oglądania
0
Barca ! Barca ! BARCA !
0
Jedziemy na Mistrza !!!! Nie ma co trzeba cisnąć z każdym jak w drugiej połowie a z Realem spokojnie jak zawsze
0
messiiiiiiiiiiiiiiiiiiii GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL !!!!!!!!!
0
jebać jutrzejszy sprawdzian w szkole Barca gra to najważniejsze
0
Teraz dobic ich jeszcze 15 minut strzelic gola, dwa i bedzie spokój
0
jednak sanchez i co biednie gra???????
0
Messiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii wkoncu
0
Messi sam nie wygrasz podaj czasami to będą gole dla Barcy. Potrafi samemu zdobyć gola ale sam nie wygra
0
za to ze nie dał karnego betis ma przesrane Barca im walnie 2 gole i spokój
0
Gramy do końca nie ważne czy go z połowy czy z karnego, najważniejsze żeby strzelić i nie odpuścić i dobić przeciwnika jedną albo dwoma golami
0
Barca zaczęła grac w 2 połowie, betis nie da rady cały mecz pressingiem grac padną w końcu i Barca musi to wykorzystać
0
mik3n racja 7 punktów nie odrobimy bo real nawet nie ma z kim przegrać Barca tez nie powinna tracic punktów