0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLll PEDROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Powinni go zawiesić na 2-3 miesiące i nie dawać mu kasy. Co z tego ze zawiesili by ko na pół roku jakby kase dostawał? Gdyby mu tak nie dali przez jakiś czas to by pomyślał na drugi raz.

0

10 minut do konca 1:2 dla BARCY

0

ciekawe co sobie myślał ze przez ponad 80 min utrzymają wynik 1:0 hahaha Przy Barcelonie to nie możliwe !!!

0

AAAAAAAAAAAABBBBBBBBBBBBBIIIIIIIIIIIIDAAAALLLLLLLLLLLLLL JEEEEEESTTTTTTTTTTT

0

Komentatorzy dziś mają dowalone teksty "dobrze ze nie miał pistoletu" jadą na pepe :D

0

niektórzy piłkarze Barcy, powiedzmy szczerze, symulują ale to co robi pepe dziś przebija wszystkich symulantów. Rozumiem jakby tak raz zrobił ale to już 4-5 raz. Dać mu zółtą za takie coś.

0

"niech pepe wstaje i nie robi z GD cyrku" szczera prawda, w dzisiejszym meczu pepe symuluje jak nikt

0

Messiego w ogóle nie widać może się przebudzi chłopak bo przy zmęczonym realu on może dużo zrobić dla Barcy

0

Real grał dobrze, do 11 minuty potem to już pokaz Barcy nie możliwe żeby nie było więcej goli dla Blaugrany

0

Jedziemy z nimi jak w grudniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Visca el Barca

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL PUYOLLLLLLLLLLLLLLLLLL

0

Real liczy że Ronaldo im mecz wygra co podanie do przodu to do niego

0

valdesiak siedzi i przez cały mecz bedzie tu ctrl+v haha żal mi takich osób

0

jackie chun pepe hahaha

0

Barca gra jakby chciała, ale nie mogła. Może czekają aż real się wybiega i zaatakują.

0

jeszcze jest dużo czasu i rewanż wiec nie ma co się załamywać Barca zaraz się rozegra i będzie lepiej.

0

http://rikotv.ubf.pl/viewpage.php?page_id=11#cmd=action=stop ktoś już napisał ale dam jeszcze raz bo nie tnie wcale :D miłego oglądania

0

Barca ! Barca ! BARCA !

0

Jedziemy na Mistrza !!!! Nie ma co trzeba cisnąć z każdym jak w drugiej połowie a z Realem spokojnie jak zawsze

0

messiiiiiiiiiiiiiiiiiiii GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL !!!!!!!!!

0

jebać jutrzejszy sprawdzian w szkole Barca gra to najważniejsze

0

Teraz dobic ich jeszcze 15 minut strzelic gola, dwa i bedzie spokój

0

jednak sanchez i co biednie gra???????

0

Messiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii wkoncu

0

Messi sam nie wygrasz podaj czasami to będą gole dla Barcy. Potrafi samemu zdobyć gola ale sam nie wygra

0

za to ze nie dał karnego betis ma przesrane Barca im walnie 2 gole i spokój

0

Gramy do końca nie ważne czy go z połowy czy z karnego, najważniejsze żeby strzelić i nie odpuścić i dobić przeciwnika jedną albo dwoma golami

0

Barca zaczęła grac w 2 połowie, betis nie da rady cały mecz pressingiem grac padną w końcu i Barca musi to wykorzystać

0

mik3n racja 7 punktów nie odrobimy bo real nawet nie ma z kim przegrać Barca tez nie powinna tracic punktów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?