O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, siatkówka
  • Ulubiony zawodnik Pique, Messi, Frankowski, Grosicki,
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Jagiellonia
  • Barcelonie kibicuję od 2009

Statystyki

  • Dni w serwisie 4697
  • Liczba komentarzy 44
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Eto'o jest poprostu urażony ostatnimi sławami Mourinho podczas spotkania z francuskim sponsorem, akt desperacji i tyle ze strone Samuela.

0

Bez takich jeb***tych ludzi piłka była by zupełnie inna i smutniejsza :)

0

Ja bym ci radził nacisnąć zielony guzik na pilocie i włączyć C+S

0

Clichy podczas kontaktu piłki z ręką odwracał się więc chyba karnego nie powinno być

0

Po pierwsze, dlaczego Pellegrini nie odniósł się do sytułacji gdy Pique zdobywa gola a sędzia odgwizduje spalonego którego nie było a po drugie w ostatnim akapicie Pellegrini nie zyskał sympatii fanów z Szwecji.

Zobacz wszystkie

0

Mi brakuje obrońcy ale jak Tata nie chciał to chyba ma rację.

0

Wcześniej nie można zrobić tego meczu spać się chce

0

To niestety jest prawda mistrzostwem nie jest odgadnięcie mistrz hiszpanii bo wiadomo albo Barca albo real,HAHAHA żartowałem przeciesz każdy wie że Barca najlepsza jest

0

Ale lipa nie mamy mocnych rezerw na środek obrony ja bym się zastanowił nad zakupem jakiegoś obrońcy jeszcze w tym okienku może Hummels

0

Powinien nie wystawiać ich na 18-stke meczową. Mecze z Milanem i Realem są chyba ważniejsze, z Osasuną nawet bez Carlesa i Leo powinni sobie spokojne poradzić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?