Po pierwsze, dlaczego Pellegrini nie odniósł się do sytułacji gdy Pique zdobywa gola a sędzia odgwizduje spalonego którego nie było a po drugie w ostatnim akapicie Pellegrini nie zyskał sympatii fanów z Szwecji.
To niestety jest prawda mistrzostwem nie jest odgadnięcie mistrz hiszpanii bo wiadomo albo Barca albo real,HAHAHA żartowałem przeciesz każdy wie że Barca najlepsza jest
Powinien nie wystawiać ich na 18-stke meczową. Mecze z Milanem i Realem są chyba ważniejsze, z Osasuną nawet bez Carlesa i Leo powinni sobie spokojne poradzić
Komentarze
0
Eto'o jest poprostu urażony ostatnimi sławami Mourinho podczas spotkania z francuskim sponsorem, akt desperacji i tyle ze strone Samuela.
0
Bez takich jeb***tych ludzi piłka była by zupełnie inna i smutniejsza :)
0
Ja bym ci radził nacisnąć zielony guzik na pilocie i włączyć C+S
0
Clichy podczas kontaktu piłki z ręką odwracał się więc chyba karnego nie powinno być
0
Po pierwsze, dlaczego Pellegrini nie odniósł się do sytułacji gdy Pique zdobywa gola a sędzia odgwizduje spalonego którego nie było a po drugie w ostatnim akapicie Pellegrini nie zyskał sympatii fanów z Szwecji.
0
Mi brakuje obrońcy ale jak Tata nie chciał to chyba ma rację.
0
Wcześniej nie można zrobić tego meczu spać się chce
0
To niestety jest prawda mistrzostwem nie jest odgadnięcie mistrz hiszpanii bo wiadomo albo Barca albo real,HAHAHA żartowałem przeciesz każdy wie że Barca najlepsza jest
0
Ale lipa nie mamy mocnych rezerw na środek obrony ja bym się zastanowił nad zakupem jakiegoś obrońcy jeszcze w tym okienku może Hummels
0
Powinien nie wystawiać ich na 18-stke meczową. Mecze z Milanem i Realem są chyba ważniejsze, z Osasuną nawet bez Carlesa i Leo powinni sobie spokojne poradzić