0

Eto'o jest poprostu urażony ostatnimi sławami Mourinho podczas spotkania z francuskim sponsorem, akt desperacji i tyle ze strone Samuela.

0

Bez takich jeb***tych ludzi piłka była by zupełnie inna i smutniejsza :)

0

Ja bym ci radził nacisnąć zielony guzik na pilocie i włączyć C+S

0

Clichy podczas kontaktu piłki z ręką odwracał się więc chyba karnego nie powinno być

0

Po pierwsze, dlaczego Pellegrini nie odniósł się do sytułacji gdy Pique zdobywa gola a sędzia odgwizduje spalonego którego nie było a po drugie w ostatnim akapicie Pellegrini nie zyskał sympatii fanów z Szwecji.

0

Spokojnie dziś albo jutro zabierz głos w tej sprawie.

0

Mou jest zawsze kontrowersyjny, powiedział że Barca miała najlepszą drużynę gdy wygrywała z Realem właśnie wtedy gdy Mourinho był ich trenerem. Robi to zdecydowanie pod publiczkę jest kontrowersyjny i tyle.

0

Oby w następnym sezonie wyrównały się siły i Espanyol włączył się o mistrzostwo.

0

Ja tylko chce dodać do meczu LM z City że nie zagra Aguerro ma kontuzję.

0

Bilbao ma więcej pkt zdobytych na własnym stadionie niż Real, a jeśli chodzi o Atletico to nie mogą wygrać na własnym boisku od 21 grudnia. Spokojnie trzeba liczyć na potknięcie rywali.

0

Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cię w moim sercu Barca i na dobre i na złe !!!

0

Ribery chyba najbardziej zasłużył

0

Nie będzie potrzeby, bo Dani chce odejść :(

0

A dlaczego kibice Realu nie napiszą że w 47' S.Ramos powinien wylecieć z boiska ??

0

Jeżeli to był plan taktyczny Martino to ja nie chcę więcej takiego czegoś, Leo zagrał jeden z najgorszych meczy w sezonie :/ I według mnie zamiast 6,5 jakieś 5,5.

0

Myślę że będą rozluźnieni po Realu i mogą zlekceważyć Celte, obym się mylił.

0

Denerwuje mnie już Jose, jest pieprzonym prowokantem i tyle.

0

A moim skromnym zdaniem chyba już pozamiatane Real też wszystkiego nie będzie wygrywał.

0

Karny był ale Real w 47 min powinien grać w 10-siątke

0

47 min 2 żółta powinna być no ale gdy Real przegrywa zawsze na sędziego trzeba zrzucić

0

Ramos powinien siedzieć cicho bo już w 47 min powinien z drugą żółtą wylecieć.

0

0

Nie jestem pewien gdy Cavani zdobył bramkę chyba z Brestem Ibra uśmiechał się i bił brawo więc...

0

Marca zachwyca się grą Realu a o sędziach nic, jestem pewien jak Blancos dostaną na Camp Nou ,Marca zarzuci Barcelonie że pomógł im sędzia.

0

Mam 15 lat i zamiast lektur czytam biografię bo jest 200% ciekawsza.

0

Brawo Rosell a na Jagiellonie dzieci od 13-stu w dół wchodzą za free, nie wiem jak jest na innych stadionach w Polsce.

0

A co miał Widzew wypożyczając go do Malagi, skoro był zawodnikiem Jagiellonii ??

0

Super Bale zagra w El Classico i zobaczy jak to jest przegrać mecz z nowym, starym mistrzem Hiszpanii :D

0

Nie jestem fanem Legii ale jestem ciekawy czy zagra Vlad Dvalishwili

0

Powinien nie wystawiać ich na 18-stke meczową. Mecze z Milanem i Realem są chyba ważniejsze, z Osasuną nawet bez Carlesa i Leo powinni sobie spokojne poradzić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?