Artur_FCB
Dołączył/a: sierpień 2013
DB
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eto'o jest poprostu urażony ostatnimi sławami Mourinho podczas spotkania z francuskim sponsorem, akt desperacji i tyle ze strone Samuela.
0
Bez takich jeb***tych ludzi piłka była by zupełnie inna i smutniejsza :)
0
Ja bym ci radził nacisnąć zielony guzik na pilocie i włączyć C+S
0
Clichy podczas kontaktu piłki z ręką odwracał się więc chyba karnego nie powinno być
0
Po pierwsze, dlaczego Pellegrini nie odniósł się do sytułacji gdy Pique zdobywa gola a sędzia odgwizduje spalonego którego nie było a po drugie w ostatnim akapicie Pellegrini nie zyskał sympatii fanów z Szwecji.
0
Spokojnie dziś albo jutro zabierz głos w tej sprawie.
0
Mou jest zawsze kontrowersyjny, powiedział że Barca miała najlepszą drużynę gdy wygrywała z Realem właśnie wtedy gdy Mourinho był ich trenerem. Robi to zdecydowanie pod publiczkę jest kontrowersyjny i tyle.
0
Oby w następnym sezonie wyrównały się siły i Espanyol włączył się o mistrzostwo.
0
Ja tylko chce dodać do meczu LM z City że nie zagra Aguerro ma kontuzję.
0
Bilbao ma więcej pkt zdobytych na własnym stadionie niż Real, a jeśli chodzi o Atletico to nie mogą wygrać na własnym boisku od 21 grudnia. Spokojnie trzeba liczyć na potknięcie rywali.
0
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cię w moim sercu Barca i na dobre i na złe !!!
0
Ribery chyba najbardziej zasłużył
0
Nie będzie potrzeby, bo Dani chce odejść :(
0
A dlaczego kibice Realu nie napiszą że w 47' S.Ramos powinien wylecieć z boiska ??
0
Jeżeli to był plan taktyczny Martino to ja nie chcę więcej takiego czegoś, Leo zagrał jeden z najgorszych meczy w sezonie :/ I według mnie zamiast 6,5 jakieś 5,5.
0
Myślę że będą rozluźnieni po Realu i mogą zlekceważyć Celte, obym się mylił.
0
Denerwuje mnie już Jose, jest pieprzonym prowokantem i tyle.
0
A moim skromnym zdaniem chyba już pozamiatane Real też wszystkiego nie będzie wygrywał.
0
Karny był ale Real w 47 min powinien grać w 10-siątke
0
47 min 2 żółta powinna być no ale gdy Real przegrywa zawsze na sędziego trzeba zrzucić
0
Ramos powinien siedzieć cicho bo już w 47 min powinien z drugą żółtą wylecieć.
0
http://www.meczyki.pl/obrazki,9522
0
Nie jestem pewien gdy Cavani zdobył bramkę chyba z Brestem Ibra uśmiechał się i bił brawo więc...
0
Marca zachwyca się grą Realu a o sędziach nic, jestem pewien jak Blancos dostaną na Camp Nou ,Marca zarzuci Barcelonie że pomógł im sędzia.
0
Mam 15 lat i zamiast lektur czytam biografię bo jest 200% ciekawsza.
0
Brawo Rosell a na Jagiellonie dzieci od 13-stu w dół wchodzą za free, nie wiem jak jest na innych stadionach w Polsce.
0
A co miał Widzew wypożyczając go do Malagi, skoro był zawodnikiem Jagiellonii ??
0
Super Bale zagra w El Classico i zobaczy jak to jest przegrać mecz z nowym, starym mistrzem Hiszpanii :D
0
Nie jestem fanem Legii ale jestem ciekawy czy zagra Vlad Dvalishwili
0
Powinien nie wystawiać ich na 18-stke meczową. Mecze z Milanem i Realem są chyba ważniejsze, z Osasuną nawet bez Carlesa i Leo powinni sobie spokojne poradzić