Artur_FCB
Dołączył/a: sierpień 2013
DB
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
PODLASIE !
0
Nie mam nic przeciwko by powtórzył się wynik z Madrytu 08/09 :D
0
Marzyć można ale rzeczywistości nie oszukasz Andres w sercu ma tylko Barce.
0
Mi brakuje obrońcy ale jak Tata nie chciał to chyba ma rację.
0
Jeeea jest Cesc no i debiut Pawłowskiego w Maladze. Ten kto nie ma nc+ a chce obejrzeć mecz prosze link- http://www.activepl.tv/stream2.html
0
Mam nadzieje że za Leo zagra Cesc kapitalny mecz z Levante i dziś też powinien pokazać się w samych superlatywach
0
To niestety jest prawda mistrzostwem nie jest odgadnięcie mistrz hiszpanii bo wiadomo albo Barca albo real,HAHAHA żartowałem przeciesz każdy wie że Barca najlepsza jest
0
Myśle że ten superpuchar to jeszcze bo 2 mecze no ale wyjazd na Malage brzmi troszke groźnie
0
Czy ja wiem czy tacy wielcy na dryblasów Leo z Dawidem nie wyglądają :)
0
Ale lipa nie mamy mocnych rezerw na środek obrony ja bym się zastanowił nad zakupem jakiegoś obrońcy jeszcze w tym okienku może Hummels
0
Wcześniej nie można zrobić tego meczu spać się chce
0
Licze na wysoką wygraną i lider od początku
0
I teraz granie może nie regularne ale mam nadzieje zakończenie kariery w Barcelonie i potem jakieś stanowisko w klubie,należy się Carlesowi za te poświęcenie dla klubu
0
Do M10fcb
Raczej skrzydło ale gdy Messi nie gra ale to rzadkość to środek