0

PODLASIE !

0

Nie mam nic przeciwko by powtórzył się wynik z Madrytu 08/09 :D

0

Marzyć można ale rzeczywistości nie oszukasz Andres w sercu ma tylko Barce.

0

Mi brakuje obrońcy ale jak Tata nie chciał to chyba ma rację.

0

Jeeea jest Cesc no i debiut Pawłowskiego w Maladze. Ten kto nie ma nc+ a chce obejrzeć mecz prosze link- http://www.activepl.tv/stream2.html

0

Mam nadzieje że za Leo zagra Cesc kapitalny mecz z Levante i dziś też powinien pokazać się w samych superlatywach

0

To niestety jest prawda mistrzostwem nie jest odgadnięcie mistrz hiszpanii bo wiadomo albo Barca albo real,HAHAHA żartowałem przeciesz każdy wie że Barca najlepsza jest

0

Myśle że ten superpuchar to jeszcze bo 2 mecze no ale wyjazd na Malage brzmi troszke groźnie

0

Czy ja wiem czy tacy wielcy na dryblasów Leo z Dawidem nie wyglądają :)

0

Ale lipa nie mamy mocnych rezerw na środek obrony ja bym się zastanowił nad zakupem jakiegoś obrońcy jeszcze w tym okienku może Hummels

0

Wcześniej nie można zrobić tego meczu spać się chce

0

Licze na wysoką wygraną i lider od początku

0

I teraz granie może nie regularne ale mam nadzieje zakończenie kariery w Barcelonie i potem jakieś stanowisko w klubie,należy się Carlesowi za te poświęcenie dla klubu

0

Do M10fcb
Raczej skrzydło ale gdy Messi nie gra ale to rzadkość to środek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?