0

Dajcie link do meczu na privie , prosze :D

0

1 gol na San mames to baardzo dużo w moim odczuciu.Baskowie są niewygodni..

0

Niestety im biedniejszy kraj tym więcej kradzieży... a jeśli chodzi o zarzut jaki stawia opozycja to nie należy brać go poważnie, jest to jedynie zagrywka przeciw panującym władzom(próba wzbudzenia ukierunkowanych negatywnych emocji wśród wyborców)

0

85 mln?? za tyle chciałbym Verattiego ;/

0

Messi :D

0

Cholera jasna nie starzej się tak szybko...;/ a tak serio wszystkiego najlepszego !

4

Zawodnicy meczu: Neymar,Suarez,Pique,.. a z reszta.. wszyscy k**** mac !! Z Juve Pogba ładnie grał.

5

Poza tematem: proponuje zdjęcie tygodnia- Messi oddający karnego
http://www.insidespanishfootball.com/wp-content/uploads/2015/05/CEA5E9rUgAAqp25.jpg

1

"polskiego" a nie "Polskiego" ...

0

Mimo pamiętnego 0:7 to mam dobre przeczucie co do pojedynku z bayernem

0

Gerardo Martino obok Pepa hah, i już skończyłem dalej czytać

0

Nie jestem za sprowadzeniem Reusa, potrzeba nam kreatora akcji a nie napastniko-ofensywnego pomocnika typu "zapchaj dziura"

4

uważam że real jest słabszy z Balem w składzie , ta kontuzja to wzmocnienie ;/

0

do szczęścia brakuje nam ofensywnego pomocnika w formie

0

zgadzam się ,ale miło sie patrzy jak nie wszystko ciąży na jego barkach jak to miało miejsce niedawno

0

a po ilu jego wrzutkach padł gol pax ? za miliony euro też mogę powrzucać, będziesz się wtedy mną zachwycać ?

0

tak pax, trochę humoru z trafną aluzją nie zaszkodzi. Czego tu nie rozumiesz ? :)

1

Alves powinien mieć liczone ilość zabitych gołębi na mecz :D

1

Cristiano wygrałby w Celebrity Splash!

9

a tymczasem real vs rayo i cytat z przeglądu sportowego "Cristiano Ronaldo próbował wymusić rzut karny, jednak sędzia nie dał się nabrać na nurkowanie piłkarza Realu." :D

0

Szkoda Bartry, ma trudną sytuacje w klubie ;/

2

Alves gołębia zabił jakiegoś ;/ [*]

1

Jak Iniesta dziś asysty nie zaliczy to zwątpię...

1

Zgadzam się ,ale jeżeli nasi pomocnicy się nie obudzą będzie ciężko wygrać np z Bayernem który potrafi się zamykać i ma kim...

0

https://pl-pl.facebook.com/SopCastHD i masz listę transmisji , oczywiście musisz mieć zainstalowany na komputerze program sopcast który jest za darmo i nie wymagana jest jakakolwiek rejestracja, a jakość jest jak w telewizorze bez zacięć. Haczyk jest jeden- transmisje musisz odpalić jeszcze w 1 połowie bo później to ciężko się połączyć.

0

Xavi jest legeda - wielki szacunek mu sie należy ALE podnosi mi sie ciśnienie jak niektórzy twierdzą że powinien grac w 1 składzie jeszcze ze 2 sezony LUDZIE on jest już wypalony to nie jest Pirlo przestańcie sie spuszczać na widok Xaviego w 1 skladzie tylko przyjrzyjcie sie jak gra DZIŚ. A ta wymówka z uspokajaniem gry jest *****... gre należy uspokoic jak drużyna wygrywa - wniosek- moim zdaniem Xavi powinien być rezerwowym i oczywiście tutaj zakończyc kariere.

0

No to Zubi ma spokój z transferem obrońcy xD

2

Po obrazku myslalem ze to koszykowka :D

0

spotkania*

0

Cieszy mnie wygrana meczu ale nie cieszy mnie gra zawodnikow i decyzja Martino - chodzi mi tu o zmiane Alexisa na Tello co ja co ale powierzyc odwrocenie losow spodkania pilkarzowi ktoremu nie daje sie w ogole czasu na ogranie w innych meczach... to jest jakas pomylka. Tata - juz nie mam czym cie bronic, po prostu odejdz :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?