0

To ideologia prowadzi do takich czynow a nie wiara.

0

,, Martino: W pewnej chwili pomyślałem, że ta Liga nie jest dla nas '' CO???

0

http://www.fotboll.co.vu/

Dobra transmisja jak ktos szuka !

1

zgadzam sie, ciekawy jestem czy on oglada powtorki z meczow bo przeciez widac caly K**** czas jak Alves partaczy dosrodkowania, a tak wogole to jestem bardzo ciekawy czy naprawde MARTINO KAZE DOSRODKOWYWAC CIAGLE CZY ON JEST SLEPY?

0

Swietny filmik, ahh te czasy kiedy Dani Alves nie dosrodkowywal :)

0

Po takich ciosach w ostatnich tygodniach chce w tym meczu widziec prznajmniej 3:0 ! :)

0

dlatego analogicznie Tata powinien messiemu dac odpoczac na kilka meczy- niech pogra alexis i pokaze ze on lepiej sie nadaje na atak od fabregasa

0

,,Widzę na jego twarzy smutek...'' ---W trakcie hymnu w meczu z Realem messi byl usmiechniety, nawet komentator to zauwazyl.

0

Wiec nalezy zmienic jego pozycje a nie czekac na cud , przeciwnicy znalezli juz na niego sposob gdy gra na srodku ataku, moze alexisowi dac tam szanse ?

0

Rozumiem flustracje dotyczace messiego sam nie jestem zachwycony, ale wstrzymajmy sie i zastanowmy, co 169 cm wzrostu moze zrobic jak jest sie otoczonym przez wysokich obroncow a alves psuje akcje probojac dosrodkowywac na Messiego czy Neymara hahaha... Leo jest ofiara decyzji trenera ktory go postawil w srodku ataku gdzie nie moze nic zrobic no bo jak? Jego najladniejsze gole to po tym jak wymijal graczy jak tyczki wniosek: powinien grac na skrzydle albo jako cofniety napastnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?