BArca zdobedzie ten puchar pod wodza Pepa:) nie ma bata ! to druzyna najpiekniej grajaca na swiecie a Ibra strzeli swoja debiutancka bramke dla Blaugrany!
BArca zdobedzie ten puchar pod wodza Pepa:) nie ma bata ! to druzyna najpiekniej grajaca na swiecie a Ibra strzeli swoja debiutancka bramke dla Blaugrany!
Komentarze
0
BArca zdobedzie ten puchar pod wodza Pepa:) nie ma bata ! to druzyna najpiekniej grajaca na swiecie a Ibra strzeli swoja debiutancka bramke dla Blaugrany!
a druzyna mu w tym pomoze!!!
0
BArca zdobedzie ten puchar pod wodza Pepa:) nie ma bata ! to druzyna najpiekniej grajaca na swiecie a Ibra strzeli swoja debiutancka bramke dla Blaugrany!
a druzyna mu w tym pomoze!!!