0

BArca zdobedzie ten puchar pod wodza Pepa:) nie ma bata ! to druzyna najpiekniej grajaca na swiecie a Ibra strzeli swoja debiutancka bramke dla Blaugrany!

a druzyna mu w tym pomoze!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?