Nie pomoże. Kopać jeszcze umie ale umysłowo jest nieuleczalny. Każda jego wypowiedź to coraz większe bzdety i prowokacje. Będzie pouczał Pepe a on jest taki sam o ile nie gorszy.
omk
No tak przed chwilą mi wmawiałeś, że ja jestem fanboyem CR, ja cię za to opieprzyłem a ty teraz twierdzisz, że ja przecież na pewno kibicuję Realowi. Czy ty ogarniasz w ogóle o czym sam piszesz? Sorry ale straciłem przekonanie, że masz cokolwiek pod kopułą i muszę przerwać tę rozmowę bo to jak widać nie na moje nerwy.
Komentarze
0
whatis
Pisz tutaj dalej to w końcu zrozumiesz, że prędzej się zesrasz niż im cokolwiek wytłumaczysz ; >
0
Mateusz_9449
Lepiej się tego podsumować nie dało ; D
0
Mateusz_9449
Nie pomoże. Kopać jeszcze umie ale umysłowo jest nieuleczalny. Każda jego wypowiedź to coraz większe bzdety i prowokacje. Będzie pouczał Pepe a on jest taki sam o ile nie gorszy.
0
Jaka morda, taka gadka...
0
Ja pierdzielę.. Biedny Murinio, udzieli jednego wywiadu nawet bez żadnej napiny a taki bezmózgi motłoch i tak będzie na niego szczekał.
2
Ale by miał ubaw gdyby zobaczył to stado wnerwionych baranów na tej stronie ; P
0
kacperowski20
Jaka nienawiść? Ja jadę po Barcy? Ja tylko stwierdziłem fakt ; d Nie mówię, że nie wolno im tego robić.
0
"tak ciężko napisać Ci, kibice Barcelony? boli Cię, że Twój Realik po wpompowaniu setek mln $ nie potrafi nic osiągnąć?"
Tak ciężko napisać ci, "Real"? Tobie widać coś takiego jak hipokryzja też nie jest obce ; >
0
co sie odwlecze to nie uciecze...
0
omk
No tak przed chwilą mi wmawiałeś, że ja jestem fanboyem CR, ja cię za to opieprzyłem a ty teraz twierdzisz, że ja przecież na pewno kibicuję Realowi. Czy ty ogarniasz w ogóle o czym sam piszesz? Sorry ale straciłem przekonanie, że masz cokolwiek pod kopułą i muszę przerwać tę rozmowę bo to jak widać nie na moje nerwy.