Aryon
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
whatis
Pisz tutaj dalej to w końcu zrozumiesz, że prędzej się zesrasz niż im cokolwiek wytłumaczysz ; >
0
Mateusz_9449
Lepiej się tego podsumować nie dało ; D
0
Mateusz_9449
Nie pomoże. Kopać jeszcze umie ale umysłowo jest nieuleczalny. Każda jego wypowiedź to coraz większe bzdety i prowokacje. Będzie pouczał Pepe a on jest taki sam o ile nie gorszy.
0
Jaka morda, taka gadka...
0
Ja pierdzielę.. Biedny Murinio, udzieli jednego wywiadu nawet bez żadnej napiny a taki bezmózgi motłoch i tak będzie na niego szczekał.
0
Antimadridista
No to po jakiego wała otwierasz paszczę? ; >
0
christo
"on po prostu - znowu odgrywa jedna ze swych rol..."
A wy jeszcze klepiecie ten slogan. Śmiechu warte..
0
RealMyPride
Jakbyś był mądrzejszy od nich to wiedziałbyś, że nie ma im co takich rzeczy tłumaczyć.
0
Widzę, że gimnazjalne wojny cr vs messi trwają w najlepsze.. ; >
0
Zgrywus_FCB
Witamy na stronie fcbarca.com... od dzisiaj tu jesteś? ; >
0
BulaGK
Mówisz jakby to było coś nowego... ; >
0
0
polska890
Macie coś na wyleczenie się z samozachwytu ; >
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/385169_411666205549779_862649060_n.jpg
0
Madridista22
Nie ma to jak wejść na stronę rywala i lizać mu dupsko żeby usłyszeć jakim się to nie jest obiektywnym. Piona ; p
0
Dinio
Najlepszy obrońca to Pepe, jak nie wierzysz to pooglądaj sobie mecze ligowe tego sezonu w których Real grał kaszanę ; p
0
"Ramos to średniak"
To kto jest od niego lepszy? Pique czy Mascherano? Bitch please..
0
Wg. mnie ten koleś jest po prostu śmieszny i nie wiem czym musiała by się kierować barca żeby go ściągnąć do siebie... On takiemu Villi nie dorasta do pięt.
0
Mateee93
Zapomniałeś jeszcze powiedzieć, że to wszystko Murinio wymyślił ;d
0
Stelios23
A widzisz, żeby się gdzieś wybierał? Jak odejdzie to wtedy będziesz mógł sobie pieprzyć takie farmazony.
0
l0Messini
Myślę, że każdy kto ma mózg na swoim miejscu jest pewien, że coś takiego nie wchodzi w grę.
0
blaugrana158
No tak, mogła.. Higuain, Valdes (na którego tak jechaliście po tym meczu) i niezawodny jak zawsze sędzia (oczko) robią swoje. Bez nich nie było by manity tylko dwie ; p
0
"Real, który i tak jest już wielkością Barcelony przygnieciony i zdominowany"
Jakie to zabawne przeczytać gdzieś jeszcze takie bzdety ; p
0
T.Henry
No tak, na każdego można coś takiego znaleźć... Guardiola też jest w takim razie zły bo Pepe "złamał" alveszowi nogę? Albo dlatego, że sędzia zabrał Realowi gola na wagę pucharu króla? Cechą świetnego trenera niekoniecznie jest to, że wszystko wygrywa. Wystarczy, że po jego przyjściu widać progres i drużyna przez niego prowadzona zaczyna osiągać konkretne wyniki. A to, że on to wszystko wygrał świadczy o tym, że jest trenerem genialnym a nie świetnym ; >
0
Zapytali go czemu nie cieszy się z gola, to odpowiedział. A ta stara pomarszczona fujara próbuje chyba zwrócić uwagę na siebie jak pele bo każdy już o nim zapomniał.
0
"sędziom ZP przyznać za wygraną Realu"
Jakie to śmieszne, że można tutaj tak bez niczego odwracać kota ogonem ; p
0
"pewnie jeszcze powiesz, że CR ma dostać ZP za to, że jest piękny?!"
Ty to powiedziałeś.. Twojemu móżdżkowi oprócz sporego zasobu obelg przydałaby się funkcja wykrywania ironii ; >
0
Ani Iniesta ani Messi nie zasłużyli żeby wogóle tam stać bo nikt z nich nie strzelił gola z 36 metrów z gry. Na tej gali obok Ronaldo powinni stać Beckham i Marcos Senna ale Platini musiał znowu wszystko przekręcić!!!
0
slimshady
Piona brachu! Crisuś bezkonkurencyjnie rządzi biczes!
0
Piotr777
Ja tylko was opieprzyłem, że mi wmawiacie różne pierdoły za to ty ujadasz jak wściekły pies. Kto tu jest zbulwersowany? ; > Jak nawet wnerwiony ja to nic w porównaniu z twoim totalnym prostactwem więc nie pieprz mi o dobrych manierach. I muszę cię rozczarować ale obawiam się, że takim nic nie wartym biadoleniem przejmie się tylko motłoch z którego się wywodzisz. Żyj zdrów szczekaczu internetowy.
0
omk
Tak, dokładnie uważam za ułomność przeświadczenie, że kibicowanie Realowi lub Barsy jest jednoznaczne z byciem fanboyem kolejno Ronaldo lub Messiego. Adios.