0

Santana10
Oj, z taką grą jak dzisiaj to wcale nie jest takie pewne. Mówię całkowicie obiektywnie.

0

i znowu sędzia! cóż za piękne widowisko nam ten gość serwuje

0

... niee, chyba jednak z kilku ostatnich GD, wyłączając ewentualnie ligowe ; >

0

licytujesz się dalej?

0

Explode
4 karne na stamford bridge sezonowcu z kataloni ; *

0

no i nie ma karnego dla milanu... poraz kolejny sędzia show, skąd ja to znam?

0

zloty07
szczekać każdy może, jeden lepiej, drugi gorzej... ty niestety należysz do tych drugich

0

widzę, że sędziowanie w meczach barcy zaczyna brzydnąć już nawet niektórym z was ; >

0

Pawson
No cóż, stary przyjaciel was nie opuszcza w najważniejszych momentach...

0

0

sędzia jak zwykle robi swoje...

0

kuri55
To nie są nerwy spowodowane tym, że dostają baty ale tym, że ciągle są o włos od wygrania z wami a z wiadomych powodów jednak przegrywają. Ciekawe jakbyś śpiewał gdyby np. sędzia nie zaliczył wam gola na wagę zwycięstwa (podaję tu tylko ostatni przykład)...

0

juliancarax
Żałosne ale przynajmniej śmieszne ; > Fajnie popatrzeć jak się plujecie, że macie już po lidze ; p

0

Piotr
Cóż takiego wyprawia Pepe? W ostatnim sezonie zdarzało mu się przyaktorzyć chociaż ostatnio zaczyna się z tym ogarniać (no ale i tak wciąż nie aktorzy tyle co busi). Dlaczego uważasz, że nie umiemy w honorowy sposób przegrywać? Bo mówię, że pomógł wam sędzia w cdr? Uznaję zwycięstwo Barcy bo nie zasłużyła na przegraną za pierwszy mecz ale tylko ślepy nie przyzna, że sędzia miał w tym swój udział (gol Ramosa). A tak wgl. to czepiasz się, że nie umiemy w honorowy sposób przegrywać a tym samym okazuje się, że wy nie umiecie w honorowy sposób remisować. Nie potrafiliście się przebić przez rezerwy Milanu to zero gadki o niewykorzystanych sytuacjach tylko murawa zła i nieodgwizdany karny (tu jeszcze zrozumiałbym oburzenie gdyby była to 100% sytuacja) - mentalność wielkiej Barcelony.

0

Piotr777
Daremna próba odwracania kota ogonem i tyle... Bo to jednak nie Real a wiadomo kto jest znany z wywracania się i z tego, że prezentuje mu się zwycięstwa w ważniejszych imprezach. Nie chciałem tego pisać, to nie jest prowokacja bo sam zostałem do tego sprowokowany ; )

0

gregor
Ależ się strasznie przejąłem tym żałosnym szczekaniem ; >

0

Chciałbym żeby Ronaldo znowu wygrał ale jak Messi nie zanotuje szybko spadku formy ale to nie wiem czy mu się to uda ; >

0

Karny ewidentny ale sytuacja wcale nie była stuprocentowa. Ewidentne też było to, że nie mogliście rozbić rezerwowego milanu ; >

0

Na prawdę, nie chcę prowokować ale trochę za bardzo się podniecacie. Rywale po stracie 1 bramki byli już w dupie i nic nie robili by bronić wynik. Nie jest to więc efekt jakiejś kosmicznej gry barcy ale raczej komicznej gry obrony rywali... Fajnie, że strzeliliście sobie 7 bramek i jesteście z tego powodu zadowoleni ale bez przesadyzmu ; >

0

maxo

A to akurat normalne, że ten redaktor gada od rzeczy. Tak samo jak po każdym meczu mówi, że gdyby nie bramkarz to wynik dla barcy byłby dwucyfrowy. A tymczasem ten boski bramkarz obdarowuje ich kilkoma bramkami i zbiera najgorsze oceny za mecz ; >

0

messibra

Real wstydzi się za takich kibiców...

0

"Tylko dzięki niezłej postawie Leno dzisiejszy mecz nie skończył się dwucyfrowym wynikiem"

Dzięki czemu?? Przecież jemu zawdzięczacie ze trzy bramy. Ja rozumiem, że fajnie twoi zagrali i się cieszysz ale żeby takie bzdury wygadywać to już przesada.

0

flaczek

Już to zrobiłem ; > Mówiłem, że w sytuacji z Pepe faktycznie mógłby być karny choć widać było, że odsuwał rękę i nie było to celowe. CR nabił kogoś w podobny sposób i też nie było karnego więc nie ma się o co spinać. A w sumie to nawet jest bo Realowi należał się też karny za faul na CR w polu karnym. No ale przecież nikt z was tej sytuacji nie wymieni a już na pewno nie iceman.

0

flaczek

To już nic nie mogę zrobić poza odesłaniem do okulisty...

0

MR10

Mecz na sb był żałosny to fakt, dlatego uważam, że Barca zasłużyła na awans za dwumecz. Ale dobrze wiesz, że gdyby sędzia uznał gol który powinien uznać to mielibyście po cdr. Już nawet nie wspominając o tym farcie przy strzale Ozila ; >

0

Piotr777

Powiedziałem, że wystarczy znaleźć normalne ujęcie. Ale zrobię to za ciebie -

0

0

Ten artykuł to oczywiście kolejna pożywka do jechanie na Real i umniejszania mu sukcesów. Wystarczy spojrzeć kto go napisał... Ręki Higuaina nie było, widzi ją tylko ten co chce ją widzieć. Wystarczy znaleźć normalne ujęcie tej sytuacji. Co do ręki Pepe, to faktycznie jakby się uprzeć to mógłby być karny ale wyraźnie było widać, że cofał rękę i nie było to celowe. Z drugiej strony podobnie nabił komuś rękę CR i wtedy również arbiter nie podyktował karnego. Poza tym Realowi należał się jeszcze karny za faul na CR7. Jak nie wygrywacie to już macie pretensje do sędziów, że wam nie pomogli? Taki klub z takim podejściem? Zastanówcie się...

0

Józiu

W rewanżowym meczu w cdr z Realem też było wiadomo, że dostaną i nie mieli nic do powiedzenia. Oczywiście... Prawda jest taka, że Barca o maluśki włos nie odpadła z tych rozgrywek przez Real.

0

Toteż zawsze mówiłem, że dużo bardziej brzydzę się wazeliną Xaviego czy Guardioli niż szczerością Mou. To jest dopiero ochydne - kreować się na świętego przed kamerami a poza nimi mówić coś zupełnie innego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?