Aryon
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
juliancarax
Poprosiłeś mamę aby napisała ci ten pseudointeligentny tekst a teraz kopiujesz go kilkakrotnie żeby nazbierać trochę plusików i wciągnąć następne kilka dzieci w to kólko wzajemnej adoracji w jeżdżeniu na Mou i powtarzaniu tych bzdetów?
0
Szczerze mówiąc, jak już trochę ochłonąłem po GD to wydaje mi się, że za dwumecz to Barca zasłużyła na awans. Pierwszy mecz w wykonaniu Realu był żałosny. Cieszę się, że Ronaldo wreszcie się odblokował i z tego, że Mou pokazał, że potrafi zaatakować Barcę.
0
pete
Tak, uważam, że jest w porządku bo mówi prawdę i mówi co myśli. Bardziej brzydzę się np. taką wazelinką Guardioli który słodząc wszystkim dookoła kreuje się na świętego. Nie widziałem nigdy, żeby Real zagrał słabo a potem Mou obwiniał wszystkich innych. Widziałem faktycznie, że coś takiego robił ale tylko wtedy gdy miał ku temu powody czyli kontrowersyjne decyzje sędziów w przegranych meczach (choć z tym spiskiem uefa to przesadził). W innym wypadku nie miał problemów z gratulowaniem Barcelonie zwycięstwa (ale wtedy już pisaliście, że robi w gacie ; >). Pytasz jaka nagonka? Bez komentarza (mógłbym cię tutaj za bardzo urazić).
0
pete,
To co piszesz wydaje się takie "inteligentne". A pomyśleć, że jesteś tylko kolejnym zwolennikiem nagonki na Mou i teorii, że chce zniszczyć świat i wszystko co piękne. Wiele osób jak się zdenerwuje, mówi za dużo a Mou ma duże powody do psioczenia.
"Trzeba mieć jaja, sfaulują Puyola, wstaje i leci, broni, wybija główką, ryzykując bramkę samobójczą."
Czy ja gdzieś pisałem coś na Puyola? Nigdy na niego złego słowa nie powiem. Ale śmiem twierdzić, że jest to u was jedyny zawodnik który ma jaja i wstaje po faulu. Reszty twojej wypowiedzi nie komentuję. Nie wiem na jakiej podstawie uważasz, że karne w tamtych meczach nie były słuszne.
Reszty ludzi którzy do mnie pisali nie będę komentował bo jak już powiedziałem - nie traktuję poważnie bezmózgich pieniaczy. Peace.
0
FCB&Twilight
Twoja wypowiedź jest prowokacyjna więc tak na prawdę to dajesz im powód do wszczęcia kolejnej kłótni ; >
marco_polo
A choćby za to wznawianie gry. Sędzia sam się pogubił i ani nie kazał Ramosowi cofnąć ani nie pokazał Messiemu żółtka. Poza tym Messi wg. mnie po dostaniu żółtej zaliczył potem jeszcze 1 albo 2 faule na kartkę.
0
natall11
Tak jest. Wy zasłużyliście na wygraną bo u was strzelają obrońcy a u nas napastnicy. Nie mam już pytań ; > Co do kartek to jakby się uprzeć to Messi też powinien wylecieć a co do karnych to było mniej więcej po równo więc o nich nie wspominam tym bardziej, że nie lubię jak karne przesądzają o wyniku meczu.
0
"Dlaczego ? Bo tak. Zabawa ludzi dorosłych z móżdżkami przeczkolaczków."
Ja również nazywam osłami ludzi którzy wrzucają innym bez chociażby znikomej argumentacji ; > Ciebie również nie traktuję poważnie bo podchodzisz pod tych bezmyślnych pieniaczy o których wspomniałem ; >
0
Piotr777
Możesz mi wrzucać i Realowi ale dla mnie to tylko przejaw twojej frustracji. Takich pieniaczy jak ty nie traktuję poważnie. Wszędzie by bramkę Ramosa uznali tylko nie w meczu real-barca... Nie wspominając już o tym farcie przy poprzeczce Ozila. Ale tak, przecież wygraliście.
0
0
IceMan z takim szacunkiem do przeciwnika i bez prowokacyjnych gadek? Co się dzieje?
0
HA! Ludzie, wy na prawdę wierzycie, że to Ramos spowodował upadek alwisa? On miał spowodować wypadek wielkiego mistrza i guru w swoim rzemiośle czyli wywracaniu się? Na prawdę w to wierzycie czy tylko nie dopuszczacie do siebie faktu, że to sędziowie po raz kolejny dali wam awans?
0
Kolejny wasz żałosny artykuł. Skąd wiadomo, że to samochód sędziego i skąd wiadomo, że powiedział to co zacytowałeś?
0
Ras White Nigga
Czyż nie właśnie tak jest?
0
madzonga22
Nie, wygrywacie. Real musi walnąć jeszcze jedną bramę.
0
Niemożliwe! Sędzia nie dopatrzył się spalonego ani faulu na busim który zapewne gdzieś tam leżał ?
0
NKing
jakby coś takiego było faulem to przy rożnych nie padałyby żadne bramki...
0
kto kocha sędziowanie w meczach real - barca, łapa w górę! o dupę rozbić takie granie...
0
Jak ma real wygrać z barcą skoro nie dość, że szczęście jest zupełnie po przeciwnej stronie to na dodatek jeszcze sędziowie...
0
Jaki pedro? Chyba chcieliście powiedzieć Messi...
0
"A jak wyjasnisz sytuacje gdzie w lidze Madryt byl ustawiony bardziej ofensywnie Pepe nie gral w pomocy tylkow obronie i jakos nie bylo z jego strony takich zachowan ?? Tez przegrywali i to wyzej wiec to nie frustracja zawodnika"
Widocznie wtedy był bardziej spokojny (może się zaszczepił przed meczem? ; d). Mou może nakazać im grać bardziej brutalnie ale nie wmówisz mi, że to on każe co poniektórym wykonywać bezmyślne faule czy nadeptywać na ręce.
0
IceMan
Dyskusja? Na tej stronie? Tutaj możesz zobaczyć tylko kółko wzajemnej adoracji w jeżdżeniu na coraz to kolejnych graczy realu. Tu gruba większość nie ma swojego zdania. Koleś ma rację. Robisz tylko niepotrzebną napinkę i dajesz pożywkę małoletnim frustratom chcącym się wyszczekać, na dodatek mieszając w to jeszcze z jakiegoś dziwnego powodu osoby trzecie (przecież to Mou był wszystkiemu winien, Pepe to tylko jego pionek w wielkim planie zniszczenia świata i wszystkiego co piękne).
0
No i jak zwykle trzeba było wmieszać jeszcze w to wszystko Mourinho. Zaraz powiecie, że to wszystko tak na prawdę tylko i wyłącznie wina Mou bo to on specjalnie karmi Pepe jakimiś chemikaliami które powodują u niego takie zachowanie.
0
dedee
Nie Pinto ratuje wam skórę tylko słupek ; p
0
kobusss
Tak, tak... Jak jest szczery w mediach i nie uznaje wyższości barcelony to jest gburem i chamem a jak wreszcie wypowie się odrobinę spokojniej, bez napiny to znaczy, że robi w gacie. Ta wasza mentalność... to jest cyrk po prostu... ; D
0
"tak ciężko napisać Ci, kibice Barcelony? boli Cię, że Twój Realik po wpompowaniu setek mln $ nie potrafi nic osiągnąć?"
Tak ciężko napisać ci, "Real"? Tobie widać coś takiego jak hipokryzja też nie jest obce ; >
0
... oczywiście, nie wspominając już o skandalu na stamford bridge i meczu z arsenalem gdzie wywalili van persiego za nic ...
0
masa11
Cztery ostatnie klasyki nie licząc gd.
0
blaugrana7
Dalej guzik kumasz... Jak można ten mecz w którym real trzy razy o mały włos nie zdobył bramki nazwać sfarconym?
"nie wiedziałam, że za słupki i poprzeczki się w późniejszym rozrachunku bramki należą"
Nie wiedziałem, że pomimo wyniku 2:1 zwycięstwo realowi się nie należy...
0
blaugrana7
Widzę, że nie jesteś zbyt kumaty. Nie twierdzę, że wpadły do bramki tylko uświadamiam ci, że real miał więcej pecha niż szczęścia w tym spotkaniu. Ta odrobinkę farcona bramka pod koniec się należała za wcześniejsze słupek i poprzeczkę (i jakby się uprzeć - gol z minimalnego spalonego ramosa).
0
blaugrana7
Taa. Poprzeczka i słupek to faktycznie wielki fart... ; >