Aryon
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ma fajnie*
0
Pique to fajnie.. całe trybuny wyzywają jego laskę publicznie a on może się tylko grzecznie nasłuchiwać lub co najwyżej strzelić focha i dostać kartkę ; p
0
cule#6
W taki, że ją obrażali. "Shakira es una puta" to też dość znana przyśpiewka wrogów barcy ; >
0
To, że są obiektywni i są w stanie trzeźwo spojrzeć na sytuację to znaczy, że są sezonowcami? Czy któryś z nich wspomniał chociaż słowem o zmianie klubu któremu będą kibicować? Wbrew temu co ci się wydaje to ty się ośmieszasz, nie oni.
0
Dobra już 1000 wygranych, teraz macie dość... czas na remis z espanyolem ^^
0
Cules83
Jakim mistrzem? Czy coś przeoczyłeś? Tak... Wydaje mi się, że przeoczyłeś pierwsze miejsce jak patrzyłeś na tabelę La Liga.
0
Teraz Real żeby udowodnić, że jest mistrzem nie może się ani razu potknąć co jest bardzo mało prawdopodobne. I to jest najlepsze w lidze, że nie przesądza o niej jeden mecz w którym jedno potknięcie może o wszystkim zadecydować ; >
0
rajder92
Nie praw mi o kulturze bo to ty pierwszy sugerowałeś mi, że nie mam mózgu ; > Ja się tylko odgryzłem...
0
merida18
Na prawdę wydaje ci się, że będę teraz przekopywał te wszystkie komentarze by ci zacytować? Nie bądź śmieszny ; >
0
kacperowski20
Jaka nienawiść? Ja jadę po Barcy? Ja tylko stwierdziłem fakt ; d Nie mówię, że nie wolno im tego robić.
0
rajder92
Przeleciałeś wszystkie kometarze od 1 strony, że tak pewnie ujadasz? Jak to zrobisz to pogadamy bo zwidów nie mam. A jak ktoś Guardiole nazywa pseudo trenerem bo "wogóle wpadł na pomysł by grać 3-4-3" to takie teksty raczej też sugerują, że nie powinno go tu być.
0
Tyle aktorzenia to i teraz boją się wam dyktować karne...
btw. Gęba śmieje mi się od ucha do ucha jak widzę, że po jednym nieudanych meczu kibice barcy chcą sprzedawać Messiego, Guardiolę i cały skład... ; D
0
Oto zapłata za pasywność w grze po strzeleniu gola ; >
0
Spokojnie, każdemu się zdarza... Nawet Real ostatnio wpadł z Barcą więc wam tym bardziej mogło się zdarzyć ^^
0
Thierry14Henry
Zawsze znajdzie się okazja żeby najeżdżać na real... Żałosne. Bo żaden z piłkarzy realu nie zorganizował ostatnio żadnej charytatywnej akcji? Guzik wiesz więc zamilcz. Pozdro sezonowcu.
Bardzo ładny gest Messiego. Szacun dla niego.
0
W Realu najpierw musieliby kupić porządny towar a dopiero potem tego gościa... w nie innej kolejności ; p
0
Aż śmiać mi się chce kiedy widzę jak to "przeżywacie". To w końcu piłkarz. więc ma w h.. kasy z której nawet 10% mu się nie należy... Spokojnie, on sobie wszystko odkupi i będzie się z tego śmiał. Co innego by było gdyby okradziono przeciętnego obywatela, faktycznie ciężko pracującego na swoje. Wtedy taki zwykły kowalski miałby na prawdę przesrane ale nikogo by to nie obchodziło...
0
Jestem zbyt wypity żeby się tak teraz z tobą przegadywać.
"wreszcie - ciężko mi zgadnąć jakie są Twoje kryteria "motłochu" "
"Przypadek hahahahaha. Trzeba umiec grać w piłke .."
"usuncie te zdjecie bo rzygac sie chce od patrzenia na tego gnoma"
" przez przypadek to go zrobili"
"Przypadkiem jest to ze splodzili Cie rodzice..ale gdy raz do roku nawet kura pierdnie i wkoncu kiedys real wygra z barca to beda pewnie to pamietac do konca swoich dni."
Kilka wypowiedzi z poprzednich stron, więcej nie będę cytował bo po co.. To jest dla mnie motłoch.
0
Nazywasz to "Wy uważacie, że Mou i reszta powinni spuścili głowy i olali sprawę, powiedzieli, że barca jest niezniszczalna i najlepiej wszyscy skończyli kariery.... " dowodem ? Przepraszam, nie przyjmuje to raczej gdybanie.
Ozil dał wszystkim do zrozumienia, że będą dalej walczyć, że nie są wcale przybici tą porażką. Nie powiedział przy tym nic złego o barcy ale i tak "gruba większość" musiała go zwyzywać od brzydkich kebabów itp. Skoro nawet coś takiego jest złe to wywnioskowałem, że "gruba większość" nigdy nie przestanie najeżdżać na real dopóki wam się nie pokłoni.
""Pomyślcie (a przynajmniej spróbujcie bo być może za dużo od was wymagam), "
To przykład tezy objawionej połączonej z obelgą."
Nie mam zamiaru słodzić "grubej większości"
"Na koniec. Zauważ że ja "Ty" , "Cię" piszę dużą literą. Domagając się szacunku "motłochu" i Ty się wysil"
Dla mnie to jest nieistotnie, nie sądziłem, że taka pierdoła jest w stanie Cię urazić. Nie rób z siebie na siłę ofiary i nie wmawiaj mi, że o tobie myślę tak samo jak o wspomnianym motłochu. Na prawdę wystarczy, że da się z kimś zamienić dwa sensowne zdania żeby się do nich nie zaliczał.
0
Nie liże odbytu wielkiemu messiemu to znaczy, że zły człowiek i słaby piłkarz... żałośni sezonowcy. Zrozumcie, że nie każdy na tym świecie zna tylko jedno nazwisko.
0
Gudjohnsen, Piotr777
Nie, nie mam na myśli rm.pl, możecie odetchnąć... ; > Dla mnie ta strona to nieporozumienie.
0
Astad
Są tacy cules którzy wolą siedzieć na stronie realu i tam dyskutować bo tutaj jest nieporównywalnie większy syf ; >
0
Courtezz
Najpierw piszesz, że gadam głupoty a za chwile przyznajesz mi rację mówiąc, że jednak faktycznie ludzie tak robią.
Skąd wiesz, że Kaka poleciał na kasę? Może po prostu chciał zamieszkać w Hiszpanii albo spróbować się w innym, lepszym klubie. Jak ktoś przechodzi do bogatszego klubu to leci na kasę? Cóż za płytkie myślenie. To tak jakbyś byle jakiego gościa pijącego piwo nazwał alkoholikiem.
0
Salvian
Więc nie tylko ja to zauważyłem. Trochę wazeliny i geniusze już się onanizują chcąc na chwilę wmówić sobie, że mają jakikolwiek szacunek do przeciwnika "bo tak wypada" ; P
0
BAN
0
Tak jak podejrzewałem, nikt na tej stronie nie potrafi powiedzieć więcej niż kilka marnych wyzwisk w stronę przeciwnika. To jest dopiero chlew. Liczyłem, że spotkam tu kogoś na poziomie..
0
Jak grochem o ścianę... Ci dalej pieprzą to samo ; P
0
Nie mogę już czytać tych bzdur... Cały mecz przebiegał w miarę spokojnie, gdyby Marcelo nie zaczął pajacować pod koniec meczu to nie było by tematu. A tym czasem wielka nagonka na Mourinho, ciekawe tylko co on ma z tym wspólnego? On kazał Marcelo skosić Fabregasa pod koniec meczu? Dajcie spokój...
0
scunad
Chciałem tylko powiedzieć, że Barcy też jest co wypominać i można tak pieprzyć w nieskończoność powołująć się na jedne i te same argumenty.
Nie lepiej pogadać o samym meczu zamiast obrabiać dupę zawodnikom z przeciwnej drużyny jednemu po drugim?
0
Sorry ludzie, równie dobrze można powiedzieć, że Guardiola niszczy futbol bo pozwala swoim podopiecznym na takie symulanctwo. Wygląda to równie obrzydliwie co niektóre faule graczów realu. Pepe to psychol.. Równie dobrze można powiedzieć, że Alves jest niedorozwinięty bo zwija się po najmniejszym kontakcie jakby ktoś mu flaki wypruwał.. Zamiast obiektywnie oceniać mecz powtarzacie tylko "barca", "messi", "mourinho zły", "pepe jeszcze gorszy".. Pozdro dla normalnych kibiców Barcy.