Dlaczego kibicie Barcelony śmieją się z każdego błędu Realu, z każdej przegranej i za każdym razem można przeczytać jakieś docinki w komentarzach? To samo tyczy się kibiców Realu. To trochę infantylne, nie uważacie? Gdzie te czasy, kiedy można było normalnie porozmawiać na temat meczu?
Wy też zachowujecie się jak dzieci, taka prawda. Ciekawe czy będziecie się tak cieszyć jak Atletico też was będzie ogrywało, gdyż to niesamowicie mocny rywal.
Pozdrowienia. :)
Jako kibic Relu jest mi przykro, że przez te niesamowite zmiany gramy kichę, taka jest prawda. Nie udało nam się pokonać nawet słabo grającej Barcelony... :|
Wy też zachowujecie się jak dzieci, taka prawda. Ciekawe czy będziecie się tak cieszyć jak Atletico też was będzie ogrywało, gdyż to niesamowicie mocny rywal.
Pozdrowienia. :)
Dlaczego kibicie Barcelony śmieją się z każdego błędu Realu, z każdej przegranej i za każdym razem można przeczytać jakieś docinki w komentarzach? To samo tyczy się kibiców Realu. To trochę infantylne, nie uważacie? Gdzie te czasy, kiedy można było normalnie porozmawiać na temat meczu?
Jako kibic Relu jest mi przykro, że przez te niesamowite zmiany gramy kichę, taka jest prawda. Nie udało nam się pokonać nawet słabo grającej Barcelony... :|
Komentarze
0
Dlaczego kibicie Barcelony śmieją się z każdego błędu Realu, z każdej przegranej i za każdym razem można przeczytać jakieś docinki w komentarzach? To samo tyczy się kibiców Realu. To trochę infantylne, nie uważacie? Gdzie te czasy, kiedy można było normalnie porozmawiać na temat meczu?
0
Wy też zachowujecie się jak dzieci, taka prawda. Ciekawe czy będziecie się tak cieszyć jak Atletico też was będzie ogrywało, gdyż to niesamowicie mocny rywal.
Pozdrowienia. :)
0
Co wy z tym Di Marią? Rozumiem waszą miłość do niego, ale bez przesady, żeby każdy w kółko wałkował to, że Real go nie docenia. Już o tym wiemy. ;)
0
Lepiej ci?
0
Jako kibic Relu jest mi przykro, że przez te niesamowite zmiany gramy kichę, taka jest prawda. Nie udało nam się pokonać nawet słabo grającej Barcelony... :|
0
No właśnie, jak sam napisałeś sędzia od razu gwizdnął karnego, tak że Bale nawet nie miał potrzeby zwijać się z bólu, a co to oznacza? Nie symulował.
0
Wy też zachowujecie się jak dzieci, taka prawda. Ciekawe czy będziecie się tak cieszyć jak Atletico też was będzie ogrywało, gdyż to niesamowicie mocny rywal.
Pozdrowienia. :)
0
Dlaczego kibicie Barcelony śmieją się z każdego błędu Realu, z każdej przegranej i za każdym razem można przeczytać jakieś docinki w komentarzach? To samo tyczy się kibiców Realu. To trochę infantylne, nie uważacie? Gdzie te czasy, kiedy można było normalnie porozmawiać na temat meczu?
0
Lepiej ci?
0
Jako kibic Relu jest mi przykro, że przez te niesamowite zmiany gramy kichę, taka jest prawda. Nie udało nam się pokonać nawet słabo grającej Barcelony... :|