Asfa
Dołączył/a: sierpień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego kibicie Barcelony śmieją się z każdego błędu Realu, z każdej przegranej i za każdym razem można przeczytać jakieś docinki w komentarzach? To samo tyczy się kibiców Realu. To trochę infantylne, nie uważacie? Gdzie te czasy, kiedy można było normalnie porozmawiać na temat meczu?
0
Wy też zachowujecie się jak dzieci, taka prawda. Ciekawe czy będziecie się tak cieszyć jak Atletico też was będzie ogrywało, gdyż to niesamowicie mocny rywal.
Pozdrowienia. :)
0
Co wy z tym Di Marią? Rozumiem waszą miłość do niego, ale bez przesady, żeby każdy w kółko wałkował to, że Real go nie docenia. Już o tym wiemy. ;)
0
Lepiej ci?
0
Jako kibic Relu jest mi przykro, że przez te niesamowite zmiany gramy kichę, taka jest prawda. Nie udało nam się pokonać nawet słabo grającej Barcelony... :|
0
No właśnie, jak sam napisałeś sędzia od razu gwizdnął karnego, tak że Bale nawet nie miał potrzeby zwijać się z bólu, a co to oznacza? Nie symulował.
0
Bale symulka? Przecież on od razu wstał, nawet nie domagał się karnego ani nic, jezusss. -.-