9 listopada 2011, 07:57
0
Messi już pojechał na zgrupowanie, tak samo Alves :P
25 października 2011, 21:56
no cóż raz jest dobrze raz jest źle. Ważne, że są 3 punkty ;) Visca El Barca
19 października 2011, 22:59
3 punkty są to ważne punkty. Iniesta + Villa !!
15 października 2011, 21:43
ABIDAL :D prawie by strzelił :D
15 października 2011, 21:31
BRAWO MESSI !! :D Jeszcze jeden gol :D
14 października 2011, 20:33
ja się zalogowałam normalnie :)
15 października 2011, 20:44
ja też trafiłam wynik Realu :D jeszcze 2 gole Barcy i mi wynik wejdzie :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Messi już pojechał na zgrupowanie, tak samo Alves :P
0
no cóż raz jest dobrze raz jest źle. Ważne, że są 3 punkty ;) Visca El Barca
0
3 punkty są to ważne punkty. Iniesta + Villa !!
0
ABIDAL :D prawie by strzelił :D
0
BRAWO MESSI !! :D Jeszcze jeden gol :D
0
ABIDAL :D prawie by strzelił :D
0
Messi już pojechał na zgrupowanie, tak samo Alves :P
0
ja się zalogowałam normalnie :)
0
3 punkty są to ważne punkty. Iniesta + Villa !!
0
ja też trafiłam wynik Realu :D jeszcze 2 gole Barcy i mi wynik wejdzie :D