Asien92
Dołączył/a: listopad 2010
śląsk xD
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi już pojechał na zgrupowanie, tak samo Alves :P
0
no cóż raz jest dobrze raz jest źle. Ważne, że są 3 punkty ;) Visca El Barca
0
3 punkty są to ważne punkty. Iniesta + Villa !!
0
ABIDAL :D prawie by strzelił :D
0
BRAWO MESSI !! :D Jeszcze jeden gol :D
0
ja też trafiłam wynik Realu :D jeszcze 2 gole Barcy i mi wynik wejdzie :D
0
ja się zalogowałam normalnie :)