W dwumeczu Real i Barca były równe sobie, ale chamstwem boiskowym to tego nie wygrają. Cieszę się ze zwycięstwa, ale jest strasznie duży niedosyt po takiej końcówce. Brawa dla Realu za naprawde dobre dwa mecze, oraz brawa dla nas za zwycięstwo. Pozdrowienia dla wszystkich normalnych kibiców i Barcelony i Realu :).
W dwumeczu Real i Barca były równe sobie, ale chamstwem boiskowym to tego nie wygrają. Cieszę się ze zwycięstwa, ale jest strasznie duży niedosyt po takiej końcówce. Brawa dla Realu za naprawde dobre dwa mecze, oraz brawa dla nas za zwycięstwo. Pozdrowienia dla wszystkich normalnych kibiców i Barcelony i Realu :).
Komentarze
0
W dwumeczu Real i Barca były równe sobie, ale chamstwem boiskowym to tego nie wygrają. Cieszę się ze zwycięstwa, ale jest strasznie duży niedosyt po takiej końcówce. Brawa dla Realu za naprawde dobre dwa mecze, oraz brawa dla nas za zwycięstwo. Pozdrowienia dla wszystkich normalnych kibiców i Barcelony i Realu :).
Sezon będzie ciekawy.. :D
0
W dwumeczu Real i Barca były równe sobie, ale chamstwem boiskowym to tego nie wygrają. Cieszę się ze zwycięstwa, ale jest strasznie duży niedosyt po takiej końcówce. Brawa dla Realu za naprawde dobre dwa mecze, oraz brawa dla nas za zwycięstwo. Pozdrowienia dla wszystkich normalnych kibiców i Barcelony i Realu :).
Sezon będzie ciekawy.. :D