Asior94
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W dwumeczu Real i Barca były równe sobie, ale chamstwem boiskowym to tego nie wygrają. Cieszę się ze zwycięstwa, ale jest strasznie duży niedosyt po takiej końcówce. Brawa dla Realu za naprawde dobre dwa mecze, oraz brawa dla nas za zwycięstwo. Pozdrowienia dla wszystkich normalnych kibiców i Barcelony i Realu :).
Sezon będzie ciekawy.. :D