O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho Gaúcho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2001

Statystyki

  • Dni w serwisie 4855
  • Liczba komentarzy 24
  • Polecenia 14

Komentarze

0

10

-Suarez powinien zamienić się miejscami z Messim.
-Busquets tragedia, Rafinha zdecydowanie za słaby na Barce. -Letnie transfery jeśli chodzi o obrońców - tragedia:
-vermaelen (bubel to jakby kupić u cygana iphone),
-Mathiu raz zagra dobry mecz raz słaby generalnie przepłacony piłkarz na max dwa sezony..
-Mascherano powinien grac jako pomocnik
-Bartra powinien grać jak najczęściej +
-Pedro brak słów na jego gre

0

Rafinhia i montoya to słabiaki, Pique ostatnio nie w formie

0

Vermaelen jeszcze trochę i będzie miał prawa do renty...

0

Dokładnie typowy średniak z la liga..

Zobacz wszystkie

10

-Suarez powinien zamienić się miejscami z Messim.
-Busquets tragedia, Rafinha zdecydowanie za słaby na Barce. -Letnie transfery jeśli chodzi o obrońców - tragedia:
-vermaelen (bubel to jakby kupić u cygana iphone),
-Mathiu raz zagra dobry mecz raz słaby generalnie przepłacony piłkarz na max dwa sezony..
-Mascherano powinien grac jako pomocnik
-Bartra powinien grać jak najczęściej +
-Pedro brak słów na jego gre

2

Generalnie w obronie powinni grać Bartra - Mathieu, brakuje dobrego prawego obrońcy. Jeśli chodzi o pomocników to tylko Iniesta i Rakitić trzymają poziom Sergio Busquets stał się średniakiem i jego poziom gry cały czas spada. Rafinha - średniak w la liga dla Barcy za słaby. Mascherano do pomocy. Suarez na ŚN, Pedro do wyjebania

1

Nie mam pytań.. Cesc powinien zostać sprzedany za min 40 milionów. Alexisa jak sprzedadzą za tak śmieszne pieniądze to będzie żenada roku! Generalnie już rzygam tymi plotkami jak na razie kupili tylko bramkarzy i pomocnika..

1

Jeśli jest taka sytuacja, ze brakuje konkretnego trzeciego napastnika i Enrique wystawia Pedro lub Munira to mógłby jednak pomysleć o zmianie ustawienia np 4-4-2 lub jakieś inne ustawienie

0

wątpię żeby kupili napastnika i pomocnika jeśli chodzi o obrońce to trudno powiedzieć, ale też wydaje mi się, że raczej nie kupią przynajmniej w zimowym oknie transferowym generalnie można się spodziewać tylko nowego bramkarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?