Asmoteusz
Dołączył/a: marzec 2013
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
10
-Suarez powinien zamienić się miejscami z Messim.
-Busquets tragedia, Rafinha zdecydowanie za słaby na Barce. -Letnie transfery jeśli chodzi o obrońców - tragedia:
-vermaelen (bubel to jakby kupić u cygana iphone),
-Mathiu raz zagra dobry mecz raz słaby generalnie przepłacony piłkarz na max dwa sezony..
-Mascherano powinien grac jako pomocnik
-Bartra powinien grać jak najczęściej +
-Pedro brak słów na jego gre
0
Rafinhia i montoya to słabiaki, Pique ostatnio nie w formie
0
Vermaelen jeszcze trochę i będzie miał prawa do renty...
0
Dokładnie typowy średniak z la liga..
2
Generalnie w obronie powinni grać Bartra - Mathieu, brakuje dobrego prawego obrońcy. Jeśli chodzi o pomocników to tylko Iniesta i Rakitić trzymają poziom Sergio Busquets stał się średniakiem i jego poziom gry cały czas spada. Rafinha - średniak w la liga dla Barcy za słaby. Mascherano do pomocy. Suarez na ŚN, Pedro do wyjebania
0
Bravo,
Alves, Mathieu, Pique lub Bartra, Alba
Iniesta, Mascherano, Rafinha
Neymar, Messi, Munir
1
Jeśli jest taka sytuacja, ze brakuje konkretnego trzeciego napastnika i Enrique wystawia Pedro lub Munira to mógłby jednak pomysleć o zmianie ustawienia np 4-4-2 lub jakieś inne ustawienie
0
Luis mógłby czasem próbować innej formacji niż cały czas 4-3-3
0
Song to jedna wielka pomyłka, ze go kupili. Nic nie pokazał w klubie jak i na mundialu.. Powinni to drewno jak najszybciej sprzedać!
1
Nie mam pytań.. Cesc powinien zostać sprzedany za min 40 milionów. Alexisa jak sprzedadzą za tak śmieszne pieniądze to będzie żenada roku! Generalnie już rzygam tymi plotkami jak na razie kupili tylko bramkarzy i pomocnika..
0
Ile za Xaviego mogą wziąć ?
0
Alexis, Messi, Pedro
Xavi, Fabregas, Iniesta
Adriano, Bartra, Mascherano ,Montoya. Taki skłąd chciałbym zobaczyć na dzisiejszy mecz :P
0
Alexis - Messi - Pedro, Xavi - Fabregas - Iniesta, Montoya - Mascherano - Bartra - Adriano
Mam nadzieje, ze wyjdzie taki skład i oby w drugiej połowie na boisku pojawił sie Tello
0
Tello powinien więcej grać w ligowych meczach i wyrobiłby się, a jak ma się wybić jak w ogóle nie gra?
0
dokładnie! mówisz, że bez obrony da się grać? zobaczymy efekty
0
Adriano pewnie wystąpi, nie ma innego wyjścia.. słaby punktem Barcy. będzie zapewne standardowo obrona. Mam nadzieję, że w pierwszym składzie wystąpi Alexis ! Oby Songa Tata nie wystawił, bo to totalne drewno..
0
Nie głosuj, bo nikt nie był najlepszy wszyscy tak słabo grali
0
Sprzedać Songa, kupić jakiegoś pomocnika przecież oprócz młodego S.Roberto kto ma zastąpić Xaviego, Inieste, czy Busquets'a? Xavi i Iniesta grają jakby się wypalili, nie wiem możne rutyna? O obronie to już nie wspomnę, bo to problem od dłuższego czasu.. Z taką grą to już można o LM zapomnieć o lidze tak samo.
0
wątpię żeby kupili napastnika i pomocnika jeśli chodzi o obrońce to trudno powiedzieć, ale też wydaje mi się, że raczej nie kupią przynajmniej w zimowym oknie transferowym generalnie można się spodziewać tylko nowego bramkarza.
0
wypadałoby pochwalić Bartre zagrał dzisiaj naprawdę bardzo dobry mecz i ostatnio często mu się to zdarza.
0
I tak wyląduje w końcu w Barcelonie to jest kwestia czasu.. jak nie teraz to odejdzie za rok i Santos już na nim nie zarobi..
0
Jeszcze zatęskni !
0
bedzie autobus w paryżu ;/