Wyczytałeś gdzieś jakieś pierdoły bezmyślnie je powielając (no chyba,że nazywasz się Eto'o lub Mesalles),świadczy to o tobie ,że nie ja,tylko ty jesteś naiwniakiem ''nie wszystko złoto co się świeci''.Wpadasz,dajesz koment jakbyś był znawcą,znawców,wszystkich znawców.Trochę dystansu i własnych przemyśleń nie zaszkodzi.Widać,że czytanie ze zrozumieniem sprawia ci trudność,więc nie ma sensu wchodzić z tobą w dalszą dyskusję.
y13 i Kid A mają sporo racji.Działania zarządu odnośnie transferów i krytyki RM są po prostu śmieszne,ale zacznijmy od początku.Jeżeli nie chcieli Eto'o mogli załatwić to z klasą,a nie stawiać chłopaka w złym świetle,mianowicie,że leci na kasę.Przecież nie ma nic złego w negocjacji kontraktu na nowych warunkach finansowych w końcu jest to zasłużony zawodnik,który dał klubowi dwukrotnie Puchar Mistrzów i wiele bramek.Zrozumcie jedną rzecz,Eto'o wielokrotnie pytany o to czy odejdzie z Barcy odpowiadał,że nie ma sensu odchodzić z najlepszego klubu na świecie.Zapewne chciał jeszcze długo pograć dla FCB może nawet do końca kariery,więc podwyżka nie powinna nikogo dziwić zważywszy na to,że na propozycje klubów nie musiałby długo czekać.Pamiętajcie,że już rok temu atmosfera była nieciekawa odnośnie pozbywania się kilku zawodników w tym Eto'o.Kameruńczyk zachował spokój rok temu jak również w tym roku.Czekał jak sprawy się potoczą.Myślę,że czuł się troszkę niedoceniony.Rok temu chcieli go sprzedać,a w tym udowodnił,że potrafi jeszcze kopać w piłkę,także nocne proponowanie kontraktu na niezmienionych warunkach jest niestosowne,jeżeli chcieli się go pozbyć,powinni porozmawiać z nim,przedstawić(dużo szybciej)możliwość przejścia do Interu,w końcu to nie byle piłkarz,tylko zawodnik,który zrobił wiele dla klubu mimo iż ten go nie chciał(zalatuje tu totalną amatorszczyzną i hipokryzją).Odnośnie Zlatana podobno to on jest łasy na pieniądze i żądał od Interu podwyżki za podwyżką,miał również zawartą w kontrakcie klauzulę,że w przypadku nie zdobycia przez Inter Ligi Mistrzów w odstępie kilku lat(nie mam pojęcia ilu)będzie mógł odejść z klubu bez żadnych przeszkód.Wydaje mi się,że tymi podwyżkami starał się wymusić na Interze odejście.Każdy wiedział,że tylko Real i Barca mogły pozwolić sobie na jego transfer i wymagania finansowe Ibra również.Real sprowadził Kakę 65mln i CR7 93mln(priorytet),więc Inter oceniając obiektywnie,że następne 93 czy 65 mln za jednego zawodnika Real nie da,musiałby zbić cenę albo zostawić go na kolejny sezon(zależne od kontraktu),także trzymali FCB w garści,mogą sprzedać,ale też nic się nie stanie jak kolejny sezon rozpoczną z Ibrą w składzie.Barca wychyla się z propozycją duże pieniądze+Eto'o sam Murinho powiedział: ''tylko głupiec nie cieszyłby się z takiego zawodnika w składzie",więc sami oceńcie wymiana klasowego napastnika na klasowego+sianko,dobry interes?Oczywiście nie mieli żadnych szans na transfer Zlatana po hurtowej cenie,więc trzeba było podjąć decyzję,czas pokaże czy właściwą.Tak,więc nie piszcie głupot,że Eto'o jest chciwy nie znając go jako człowieka(zasłużył na te pieniądze),moja opinia na temat Czarnej Perły jak i Ibrycadabry wynika oczywiście z własnych przemysleń i obserwacji,to tylko poszlaki,ale mówiące jednoznacznie,że rzekoma chciwość Eto'o to bujda.Normalnością jest takie zachowanie zawodnika,który zrobił wiele dla klubu,kończy mu się kontrakt i czeka na propozycję nowego,a zarząd daje mu ten sam.Kameruńczyk poczuł się urażony kiedyś powiedział,że''będę biegał jak czary,ale chcę zarabiać jak biały'',to nie jest chciwość,tylko poczucie równości,gdyby klub dał mu sensowny kontrakt wyraziłby szacunek i wsparcie jakim go darzy(chyba widać jak postąpili z Messim),jesteś ważnym ogniwem drużyny chcemy abyś został i grał dla nas jak najlepiej,a nie ''murzyn zrobił swoje,murzyn może teraz spierd**ać''.To jest ta wielka polityka transferowa?Ibra(pisałem czas pokaże choć myslę,że podoła),Maxwell(może pokazać wiele zobaczymy),Henrique(nie przekonuje mnie),nie liczę Kerrison'a,kilku młodych może się sprawdzą,wydają się solidni jak nikt nie przyjdzie będzie trzeba nimi grać.
Nie czytasz ze zrozumieniem.Napisałeś:''prowadził piłke przy nodze niczym Iniesta",więc nie jest to porównanie?(człowieku ręce opadają).Ta rozmowa do niczego nie prowadzi.Moim zdaniem Hleb pasuje bardziej do ligi niemieckiej(już o tym pisałem)i niech tam sobie gra.Barca powinna sprzedać go VFB(zapewne będą próbować),dlatego że wypożyczenie nic tu nie zmieni.Hleb nie pasuje do Barcelony i za rok jak wróci nie będzie miał szans walczyć o pierwszą jedenastkę,ponieważ jest już kilku młodych,którzy prezentują się znacznie lepiej od Hleb'a(już o tym pisałem),a za rok będą następni koniec.
y13 i Kid A mają sporo racji.Działania zarządu odnośnie transferów i krytyki RM są po prostu śmieszne,ale zacznijmy od początku.Jeżeli nie chcieli Eto'o mogli załatwić to z klasą,a nie stawiać chłopaka w złym świetle,mianowicie,że leci na kasę.Przecież nie ma nic złego w negocjacji kontraktu na nowych warunkach finansowych w końcu jest to zasłużony zawodnik,który dał klubowi dwukrotnie Puchar Mistrzów i wiele bramek.Zrozumcie jedną rzecz,Eto'o wielokrotnie pytany o to czy odejdzie z Barcy odpowiadał,że nie ma sensu odchodzić z najlepszego klubu na świecie.Zapewne chciał jeszcze długo pograć dla FCB może nawet do końca kariery,więc podwyżka nie powinna nikogo dziwić zważywszy na to,że na propozycje klubów nie musiałby długo czekać.Pamiętajcie,że już rok temu atmosfera była nieciekawa odnośnie pozbywania się kilku zawodników w tym Eto'o.Kameruńczyk zachował spokój rok temu jak również w tym roku.Czekał jak sprawy się potoczą.Myślę,że czuł się troszkę niedoceniony.Rok temu chcieli go sprzedać,a w tym udowodnił,że potrafi jeszcze kopać w piłkę,także nocne proponowanie kontraktu na niezmienionych warunkach jest niestosowne,jeżeli chcieli się go pozbyć,powinni porozmawiać z nim,przedstawić(dużo szybciej)możliwość przejścia do Interu,w końcu to nie byle piłkarz,tylko zawodnik,który zrobił wiele dla klubu mimo iż ten go nie chciał(zalatuje tu totalną amatorszczyzną i hipokryzją).Odnośnie Zlatana podobno to on jest łasy na pieniądze i żądał od Interu podwyżki za podwyżką,miał również zawartą w kontrakcie klauzulę,że w przypadku nie zdobycia przez Inter Ligi Mistrzów w odstępie kilku lat(nie mam pojęcia ilu)będzie mógł odejść z klubu bez żadnych przeszkód.Wydaje mi się,że tymi podwyżkami starał się wymusić na Interze odejście.Każdy wiedział,że tylko Real i Barca mogły pozwolić sobie na jego transfer i wymagania finansowe Ibra również.Real sprowadził Kakę 65mln i CR7 93mln(priorytet),więc Inter oceniając obiektywnie,że następne 93 czy 65 mln za jednego zawodnika Real nie da,musiałby zbić cenę albo zostawić go na kolejny sezon(zależne od kontraktu),także trzymali FCB w garści,mogą sprzedać,ale też nic się nie stanie jak kolejny sezon rozpoczną z Ibrą w składzie.Barca wychyla się z propozycją duże pieniądze+Eto'o sam Murinho powiedział: ''tylko głupiec nie cieszyłby się z takiego zawodnika w składzie",więc sami oceńcie wymiana klasowego napastnika na klasowego+sianko,dobry interes?Oczywiście nie mieli żadnych szans na transfer Zlatana po hurtowej cenie,więc trzeba było podjąć decyzję,czas pokaże czy właściwą.Tak,więc nie piszcie głupot,że Eto'o jest chciwy nie znając go jako człowieka(zasłużył na te pieniądze),moja opinia na temat Czarnej Perły jak i Ibrycadabry wynika oczywiście z własnych przemysleń i obserwacji,to tylko poszlaki,ale mówiące jednoznacznie,że rzekoma chciwość Eto'o to bujda.Normalnością jest takie zachowanie zawodnika,który zrobił wiele dla klubu,kończy mu się kontrakt i czeka na propozycję nowego,a zarząd daje mu ten sam.Kameruńczyk poczuł się urażony kiedyś powiedział,że''będę biegał jak czary,ale chcę zarabiać jak biały'',to nie jest chciwość,tylko poczucie równości,gdyby klub dał mu sensowny kontrakt wyraziłby szacunek i wsparcie jakim go darzy(chyba widać jak postąpili z Messim),jesteś ważnym ogniwem drużyny chcemy abyś został i grał dla nas jak najlepiej,a nie ''murzyn zrobił swoje,murzyn może teraz spierd**ać''.To jest ta wielka polityka transferowa?Ibra(pisałem czas pokaże choć myslę,że podoła),Maxwell(może pokazać wiele zobaczymy),Henrique(nie przekonuje mnie),nie liczę Kerrison'a,kilku młodych może się sprawdzą,wydają się solidni jak nikt nie przyjdzie będzie trzeba nimi grać.
W finale LM o ile mnie pamięć nie myli,to Henry był najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem w Arsenalu(asysta przy bramce Campbell'a i niesamowita walka).Macie tu filmiki z wystepu młodego Iniesty i walecznego Henry'ego w finale LM
lub wpiszcie w wyszukiwarce tuba:Andres Iniesta performance vs Arsenal in 2006 CL final
lub wpiszcie w wyszukiwarce tuba:Thierry Henry vs Barcelona 2005/06 FINAL by hmarekh
Komentarze
0
2-0
0
SopCast Channel - 60341 śmiga
0
patryk
Wyczytałeś gdzieś jakieś pierdoły bezmyślnie je powielając (no chyba,że nazywasz się Eto'o lub Mesalles),świadczy to o tobie ,że nie ja,tylko ty jesteś naiwniakiem ''nie wszystko złoto co się świeci''.Wpadasz,dajesz koment jakbyś był znawcą,znawców,wszystkich znawców.Trochę dystansu i własnych przemyśleń nie zaszkodzi.Widać,że czytanie ze zrozumieniem sprawia ci trudność,więc nie ma sensu wchodzić z tobą w dalszą dyskusję.
0
y13 i Kid A mają sporo racji.Działania zarządu odnośnie transferów i krytyki RM są po prostu śmieszne,ale zacznijmy od początku.Jeżeli nie chcieli Eto'o mogli załatwić to z klasą,a nie stawiać chłopaka w złym świetle,mianowicie,że leci na kasę.Przecież nie ma nic złego w negocjacji kontraktu na nowych warunkach finansowych w końcu jest to zasłużony zawodnik,który dał klubowi dwukrotnie Puchar Mistrzów i wiele bramek.Zrozumcie jedną rzecz,Eto'o wielokrotnie pytany o to czy odejdzie z Barcy odpowiadał,że nie ma sensu odchodzić z najlepszego klubu na świecie.Zapewne chciał jeszcze długo pograć dla FCB może nawet do końca kariery,więc podwyżka nie powinna nikogo dziwić zważywszy na to,że na propozycje klubów nie musiałby długo czekać.Pamiętajcie,że już rok temu atmosfera była nieciekawa odnośnie pozbywania się kilku zawodników w tym Eto'o.Kameruńczyk zachował spokój rok temu jak również w tym roku.Czekał jak sprawy się potoczą.Myślę,że czuł się troszkę niedoceniony.Rok temu chcieli go sprzedać,a w tym udowodnił,że potrafi jeszcze kopać w piłkę,także nocne proponowanie kontraktu na niezmienionych warunkach jest niestosowne,jeżeli chcieli się go pozbyć,powinni porozmawiać z nim,przedstawić(dużo szybciej)możliwość przejścia do Interu,w końcu to nie byle piłkarz,tylko zawodnik,który zrobił wiele dla klubu mimo iż ten go nie chciał(zalatuje tu totalną amatorszczyzną i hipokryzją).Odnośnie Zlatana podobno to on jest łasy na pieniądze i żądał od Interu podwyżki za podwyżką,miał również zawartą w kontrakcie klauzulę,że w przypadku nie zdobycia przez Inter Ligi Mistrzów w odstępie kilku lat(nie mam pojęcia ilu)będzie mógł odejść z klubu bez żadnych przeszkód.Wydaje mi się,że tymi podwyżkami starał się wymusić na Interze odejście.Każdy wiedział,że tylko Real i Barca mogły pozwolić sobie na jego transfer i wymagania finansowe Ibra również.Real sprowadził Kakę 65mln i CR7 93mln(priorytet),więc Inter oceniając obiektywnie,że następne 93 czy 65 mln za jednego zawodnika Real nie da,musiałby zbić cenę albo zostawić go na kolejny sezon(zależne od kontraktu),także trzymali FCB w garści,mogą sprzedać,ale też nic się nie stanie jak kolejny sezon rozpoczną z Ibrą w składzie.Barca wychyla się z propozycją duże pieniądze+Eto'o sam Murinho powiedział: ''tylko głupiec nie cieszyłby się z takiego zawodnika w składzie",więc sami oceńcie wymiana klasowego napastnika na klasowego+sianko,dobry interes?Oczywiście nie mieli żadnych szans na transfer Zlatana po hurtowej cenie,więc trzeba było podjąć decyzję,czas pokaże czy właściwą.Tak,więc nie piszcie głupot,że Eto'o jest chciwy nie znając go jako człowieka(zasłużył na te pieniądze),moja opinia na temat Czarnej Perły jak i Ibrycadabry wynika oczywiście z własnych przemysleń i obserwacji,to tylko poszlaki,ale mówiące jednoznacznie,że rzekoma chciwość Eto'o to bujda.Normalnością jest takie zachowanie zawodnika,który zrobił wiele dla klubu,kończy mu się kontrakt i czeka na propozycję nowego,a zarząd daje mu ten sam.Kameruńczyk poczuł się urażony kiedyś powiedział,że''będę biegał jak czary,ale chcę zarabiać jak biały'',to nie jest chciwość,tylko poczucie równości,gdyby klub dał mu sensowny kontrakt wyraziłby szacunek i wsparcie jakim go darzy(chyba widać jak postąpili z Messim),jesteś ważnym ogniwem drużyny chcemy abyś został i grał dla nas jak najlepiej,a nie ''murzyn zrobił swoje,murzyn może teraz spierd**ać''.To jest ta wielka polityka transferowa?Ibra(pisałem czas pokaże choć myslę,że podoła),Maxwell(może pokazać wiele zobaczymy),Henrique(nie przekonuje mnie),nie liczę Kerrison'a,kilku młodych może się sprawdzą,wydają się solidni jak nikt nie przyjdzie będzie trzeba nimi grać.
0
Barcelonista87
Nie czytasz ze zrozumieniem.Napisałeś:''prowadził piłke przy nodze niczym Iniesta",więc nie jest to porównanie?(człowieku ręce opadają).Ta rozmowa do niczego nie prowadzi.Moim zdaniem Hleb pasuje bardziej do ligi niemieckiej(już o tym pisałem)i niech tam sobie gra.Barca powinna sprzedać go VFB(zapewne będą próbować),dlatego że wypożyczenie nic tu nie zmieni.Hleb nie pasuje do Barcelony i za rok jak wróci nie będzie miał szans walczyć o pierwszą jedenastkę,ponieważ jest już kilku młodych,którzy prezentują się znacznie lepiej od Hleb'a(już o tym pisałem),a za rok będą następni koniec.
0
poprawny link to
http://www.mitele.telecinco.es/t5/eventos/presentacion-Ibra/index.html
nic nie przycina i jakość good
0
prawie go rozerwali
0
y13 i Kid A mają sporo racji.Działania zarządu odnośnie transferów i krytyki RM są po prostu śmieszne,ale zacznijmy od początku.Jeżeli nie chcieli Eto'o mogli załatwić to z klasą,a nie stawiać chłopaka w złym świetle,mianowicie,że leci na kasę.Przecież nie ma nic złego w negocjacji kontraktu na nowych warunkach finansowych w końcu jest to zasłużony zawodnik,który dał klubowi dwukrotnie Puchar Mistrzów i wiele bramek.Zrozumcie jedną rzecz,Eto'o wielokrotnie pytany o to czy odejdzie z Barcy odpowiadał,że nie ma sensu odchodzić z najlepszego klubu na świecie.Zapewne chciał jeszcze długo pograć dla FCB może nawet do końca kariery,więc podwyżka nie powinna nikogo dziwić zważywszy na to,że na propozycje klubów nie musiałby długo czekać.Pamiętajcie,że już rok temu atmosfera była nieciekawa odnośnie pozbywania się kilku zawodników w tym Eto'o.Kameruńczyk zachował spokój rok temu jak również w tym roku.Czekał jak sprawy się potoczą.Myślę,że czuł się troszkę niedoceniony.Rok temu chcieli go sprzedać,a w tym udowodnił,że potrafi jeszcze kopać w piłkę,także nocne proponowanie kontraktu na niezmienionych warunkach jest niestosowne,jeżeli chcieli się go pozbyć,powinni porozmawiać z nim,przedstawić(dużo szybciej)możliwość przejścia do Interu,w końcu to nie byle piłkarz,tylko zawodnik,który zrobił wiele dla klubu mimo iż ten go nie chciał(zalatuje tu totalną amatorszczyzną i hipokryzją).Odnośnie Zlatana podobno to on jest łasy na pieniądze i żądał od Interu podwyżki za podwyżką,miał również zawartą w kontrakcie klauzulę,że w przypadku nie zdobycia przez Inter Ligi Mistrzów w odstępie kilku lat(nie mam pojęcia ilu)będzie mógł odejść z klubu bez żadnych przeszkód.Wydaje mi się,że tymi podwyżkami starał się wymusić na Interze odejście.Każdy wiedział,że tylko Real i Barca mogły pozwolić sobie na jego transfer i wymagania finansowe Ibra również.Real sprowadził Kakę 65mln i CR7 93mln(priorytet),więc Inter oceniając obiektywnie,że następne 93 czy 65 mln za jednego zawodnika Real nie da,musiałby zbić cenę albo zostawić go na kolejny sezon(zależne od kontraktu),także trzymali FCB w garści,mogą sprzedać,ale też nic się nie stanie jak kolejny sezon rozpoczną z Ibrą w składzie.Barca wychyla się z propozycją duże pieniądze+Eto'o sam Murinho powiedział: ''tylko głupiec nie cieszyłby się z takiego zawodnika w składzie",więc sami oceńcie wymiana klasowego napastnika na klasowego+sianko,dobry interes?Oczywiście nie mieli żadnych szans na transfer Zlatana po hurtowej cenie,więc trzeba było podjąć decyzję,czas pokaże czy właściwą.Tak,więc nie piszcie głupot,że Eto'o jest chciwy nie znając go jako człowieka(zasłużył na te pieniądze),moja opinia na temat Czarnej Perły jak i Ibrycadabry wynika oczywiście z własnych przemysleń i obserwacji,to tylko poszlaki,ale mówiące jednoznacznie,że rzekoma chciwość Eto'o to bujda.Normalnością jest takie zachowanie zawodnika,który zrobił wiele dla klubu,kończy mu się kontrakt i czeka na propozycję nowego,a zarząd daje mu ten sam.Kameruńczyk poczuł się urażony kiedyś powiedział,że''będę biegał jak czary,ale chcę zarabiać jak biały'',to nie jest chciwość,tylko poczucie równości,gdyby klub dał mu sensowny kontrakt wyraziłby szacunek i wsparcie jakim go darzy(chyba widać jak postąpili z Messim),jesteś ważnym ogniwem drużyny chcemy abyś został i grał dla nas jak najlepiej,a nie ''murzyn zrobił swoje,murzyn może teraz spierd**ać''.To jest ta wielka polityka transferowa?Ibra(pisałem czas pokaże choć myslę,że podoła),Maxwell(może pokazać wiele zobaczymy),Henrique(nie przekonuje mnie),nie liczę Kerrison'a,kilku młodych może się sprawdzą,wydają się solidni jak nikt nie przyjdzie będzie trzeba nimi grać.
0
Barcelonista87
Hahahahaha!!! Dobre.
W finale LM o ile mnie pamięć nie myli,to Henry był najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem w Arsenalu(asysta przy bramce Campbell'a i niesamowita walka).Macie tu filmiki z wystepu młodego Iniesty i walecznego Henry'ego w finale LM
lub wpiszcie w wyszukiwarce tuba:Andres Iniesta performance vs Arsenal in 2006 CL final
lub wpiszcie w wyszukiwarce tuba:Thierry Henry vs Barcelona 2005/06 FINAL by hmarekh
Barcelonista87 musisz zajrzeć koniecznie,to przestaniesz wypisywać głupoty.
0
Ibra będzie śmigał z 9